Wszystko wskazuje na to, że znalazłeś tę stronę, poszukując firmy specjalizującej się w tematyce okien i ich montażu w Krakowie. Zanim jednak zaczniemy wychwalać nasze usługi związane m.in. z pomiarami okien i bezkrytycznie pisać, że jesteśmy najlepszą firmą od okien w Krakowie, chcemy abyś zdał sobie sprawę z wyzwania, które przed Tobą stoi.

Okna to przedmioty, z których każdy z nas korzysta właściwie codziennie. Ich optymalny wybór wymaga jednak wgłębienia się w dość dużą liczbę różnorodnych aspektów – począwszy od procesów chemicznych na fizyce budynków kończąc. Profesjonalne doradztwo, właściwa wycena okien i późniejszy ich montaż to sztuka, która bez wieloletnich i praktycznych doświadczeń często zamienia się w fuszerkę generującą spore koszty na etapie późniejszej eksploatacji domu.

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prędzej czy później spotkasz się z wieloma mitami oraz sprzecznymi opiniami na temat okien. Jakby tego było mało – cennik okien, jaki proponowany jest przez poszczególne firmy, również może dość znacząco się różnić, co wcale nie pomoże Ci w dokonaniu słusznego wyboru. Duża liczba producentów, mnogość parametrów okiennych, akcesoriów do okien czy zalecanych technik montażu sprawić mogą, że z dozą nieufności będziesz podchodził do słów sprzedawców.

Galeria inspiracji

Jak wobec tego wybrać najlepszą firmę sprzedającą okna z Krakowa?

Zaufaj nam! Naszą pasją są nie tylko okna, ale również drzwi i bramy oraz wszystko, co się z nimi wiąże – techniki montażu, budownictwo energooszczędne i pasywne oraz systemy inteligentnego domu. Proponujemy Ci szereg rozwiązań przeznaczonych zarówno do budownictwa tradycyjnego, jak i pasywnego. Decydując się na nasze usługi, będziesz mógł wybrać m. in. energooszczędne okna PVC (okna PCV), okna aluminiowe, okna plastikowe. W przestronnym salonie zamontujemy Ci nowoczesne okna przesuwne lub najwyższej jakości drzwi balkonowe. Jeśli chcesz zapewnić swojemu domowi maksymalną ochronę, zaoferujemy Ci certyfikowane okna antywłamaniowe. Oczywiście, niezależnie od rozwiązań, na jakie się zdecydujesz, najistotniejszy dla nas jest profesjonalny montaż okien w Twoim domu.

Każdego roku nasze okna Małopolska montujemy przynajmniej w kilkudziesięciu nowych domach w Krakowie i okolicach. Ponad 80% klientów trafia do nas z poleceń innych zadowolonych inwestorów lub profesjonalistów branżowych. Mamy nadzieję, że Ty również będziesz chciał nas poznać lepiej i obdarzysz swoim zaufaniem.

Pamiętaj, że pracujemy dla Ciebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas produktów i technik montażu, skorzystaj z menu po lewej stronie i wybierz interesujące Cię zagadnienie. Czekamy również na Twój telefon lub e-mail – chętnie spotkamy się z Tobą w naszym krakowskim biurze lub na terenie budowy i odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.
    Top