• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Bochnia NovoBudowa

Chcesz kupić świetnej jakości okna Bochnia? W takim razie doskonale trafiłeś, ponieważ w firmie Novobudowa znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. To właśnie my zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy specjalizują się w profesjonalnym montażu okien. Co ważne, nasi doradcy chętnie udzielają porad i wsparcia podczas wyboru właściwej stolarki okiennej. Warto nam zaufać, ponieważ działamy na polskim rynku już od wielu. Skontaktuj się zatem z nami, a przekonasz się, że możemy Ci zaoferować najlepsze rozwiązania. Ponadto to właśnie u nas czekają na Ciebie nowoczesne rozwiązania technologiczne. Katalog produktów jest bardzo szeroki i wyróżnia się różnorodnością. Ponadto wykonujemy przede wszystkim okna Bochnia na indywidualne zamówienie naszych klientów. To oznacza, że dysponujemy nie tylko standardowymi, ale również niestandardowymi rozwiązaniami. Z naszych usług chętnie korzystają nie tylko mieszkańcy domów jednorodzinnych, ale również mieszkań w bloku czy w kamienicach, gdzie są wysokie sufity. To właśnie tam najczęściej zachodzi konieczność przygotowywania nietypowej stolarki okiennej. Oczywiście dysponujemy również szeroką ofertą kolorów ram okiennych, które również są bardzo trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Bochnia oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Bochnia

  Podczas wyboru okna PCV Bochnia zwróć uwagę na różnorodne aspekty. Przede wszystkim skup się na tym, w jaki sposób ramy mają się otwierać. Jest to szalenie ważne, ponieważ ma wpływ na komfort codziennego użytkowania okien. W naszej ofercie można znaleźć okna jednoskrzydłowe otwierane zarówno na lewo, jak i na prawo. Ten problem nie występuje z kolei w przypadku okien dwuskrzydłowych, które również oferujemy. Te najczęściej są jednak montowane w kuchniach. Wielu osobom zależy bowiem na efekcie jednolitego szkła, bez żadnych podziałów, ponieważ takie okna wpuszczają do poszczególnych pomieszczeń znacznie więcej światła, a ponadto pięknie prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach. My wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, dlatego warto się z nami skontaktować i uzyskać profesjonalne porady! Nasz doradca służy wsparciem zarówno telefonicznym, jak i mailowym. Można się również umówić z nim na bezpośrednie spotkanie.

  Montaż okien Bochnia

  W firmie Novobudowa dajemy z siebie 100% możliwości. To dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i zaangażowanie z naszej strony. Przeprowadzany przez nas montaż okien odbywa się szybko, rzetelnie oraz dokładnie. A to jest to niezwykle ważne, ponieważ ma wpływ na termoizolację poszczególnych budynków. Dotyczy to zarówno domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej. W trakcie instalacji stolarki okiennej korzystamy z materiałów wysokiej jakości, a więc pianek, które zapewniają doskonałą izolację. Ponadto osadzamy okna równo, co ma szczególnie istotne znaczenie w przypadku zestawów w typie HST. To właśnie tam nawet milimetr przesunięcia może mieć wpływ na użytkowanie okna. Musi ono być zatem idealnie równe, dzięki czemu podwyższy się komfort domowników, ale również względy estetyczne nieruchomości. Nasi pracownicy nieustannie się rozwijają, uczestniczą w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach, tak aby nieustannie podnosili swoje kompetencje zawodowe. Dzięki temu zawsze gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top