• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Zabrze NovoBudowa

Okna Zabrze – co powoduje, że są najlepsze na rynku?

Każdy choć raz zmagał się z trudnościami związanymi z oknami. Brak odpowiedniej szczelności, problemy z otwieraniem czy zwyczajna utrata estetycznego wyglądu brzmi znajomo? To znak, że przyszła pora na poważnie zainteresować się wymianą swoich elementów wyposażenia. Jest to asortyment mający ogromne znaczenie w kontekście codziennego funkcjonowania, a dzieje się tak, ponieważ okna z Zabrza wpływają bezpośrednio na ochronę przed zimnem czy opadami. To czyni jest niezastąpionymi i koniecznymi w posiadaniu. Jak w przypadku wszystkich innych akcesoriów czy wyposażenia także w przypadku okien ma się zawsze trudności z podjęciem decyzji. Jest to normalna sprawa szczególnie jeśli nie posiada się specjalistycznej wiedzy na temat wykonania czy budowy okien. W takich okolicznościach istotną rolę odgrywa wykonawca z jakim się współpracuje. My jako firma Novobudowa staramy się pomóc naszym klientom na każdym etapie przeprowadzania wymiany okien. Wiemy, że jest to zadanie skomplikowane, podczas którego trzeba cechować się dużą cierpliwością. Dzieje się tak, ponieważ na rynku wciąż znaleźć można producentów z dziedziny stolarki okiennej, którym zależy wyłącznie na tym, aby zarobić nawet na produktach słabej jakości. My poza asortymentem dzielimy się wiedzą i niezbędnymi, które pomagają w podejmowaniu decyzji. To pozwoliło nam stworzyć grono klientów, którzy zaufali nam i mogą cieszyć się satysfakcjonującym wyborem.

Okna w Zabrzu stanowią niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych elementów wyposażenia, które znajdują się w domu jako pierwsze. Ich funkcjonalność jest szeroka ale wielu użytkowników o tym zapomina. Zwraca się na to uwagę podczas korzystania z okien – ich otwierania czy zamykania. Nikt nie zastanawia się nad tym, że okna aluminiowe Zabrze nie są gotowym produktem, a składową wielu komponentów i elementów, gdzie wszystkie z nich muszą być wysokiej jakości, aby finalny efekt był niezawodny. Jedna wadliwa część może sprawić, że okna w Zabrzu stracą niektóre ze swoich funkcji, dlatego też dokładamy tak dużą wagę do tego co używane jest do produkcji okien, aby klienci mieli zapewnione wieloletnie użytkowanie pozbawione jakichkolwiek trudności. Okna mają przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo, a nie wywoływać stres czy nerwy. Sam remont czy budowa domu są wystarczająco problematyczne, dlatego naszym celem jest niwelowanie wszelkich trudności na tych etapach.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Zabrze oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Zabrze – jakie części wchodzą w ich skład?

Okna PVC Zabrze składają się z wielu różnych komponentów, których połączenie daje możliwość swobodnego korzystania z udogodnień czy funkcji. Większość osób nie interesuje to z czego składa się okno, a także które części odpowiadają za daną czynność. Taka wiedza może okazać się przydatna w przypadku podjęcia decyzji na temat wymiany. Każdy człowiek cechuje się zupełnie innymi cechami, a także mieszka w zupełnie innej lokalizacji czy budynku. To natomiast powoduje, że potrzebne okazują się zupełnie inne produkty o innych właściwościach. Chcąc mieć pewność, że dane okna PCV Zabrze są na miarę naszych potrzeb i oczekiwań warto wiedzieć jakie podstawowe składowe budują okno:

 • szyby – nikt nie jest w stanie zaprzeczyć, że jest to element, który zajmuje największą powierzchnie całego okna. To natomiast sprawia, że jest to część także najbardziej narażona na działanie różnych sił czy także chęci dostania się do wnętrza osób niepowołanych. Z tych powodów w dzisiejszych czasach stosuje się przede wszystkim szyby zespolone o zwiększonej wytrzymałości i trwałości. Pojawianie się jakichkolwiek zniszczeń jest mniej prawdopodobne niż w przypadku okien składających się z jednej tafli szkła
 • wzmocnienia stalowe – stosowane w oknach profile okienne wykonywane są z materiałów o sporej plastyczności oraz elastyczności. Okna z montażem Zabrze potrzebują jednak stabilności i stałości za co odpowiadają wzmocnienia stalowe. Ich obecność sprawia, że okna nie są narażone na odkształcenia, a co za tym idzie zniszczenia
 • uszczelnienia – nikt nie chciałby mieć okien, które nie gwarantowałyby ciepła czy bezpieczeństwa. W związku z tym bardzo ważnym elementem wykończenia są uszczelki mające za zadanie ograniczać ilość powietrza docierającego do wewnątrz. Dobra izolacja cieplna minimalizuje koszty związane z ogrzewaniem, co może być szczególnie zauważalne w okresie zimowym
 • okucia – pozornie niewidoczne komponenty okien mające bardzo duże znaczenie w kwestiach otwierania i zamykania okien. Rodzaj zastosowanego okucia decyduje o tym w jaki sposób możliwe będzie otwieranie okna. Obecnie dostępnych jest kilka możliwości jednak największą popularnością cieszą się okucia rozwierno-uchylne do standardowych okien oraz przesuwne do okien tarasowych lub balkonowych.

Montaż okien Zabrze – pod żadnym pozorem nie rób tego sam

Wymiana okien Zabrze może generować sporo problemów oraz trudności szczególnie gdy szuka się oszczędności. Takie okoliczności skłaniają do skorzystania z profesjonalnej ekipy monterskiej, która będzie w stanie przeprowadzić cały proces w oparciu o posiadaną wiedzę oraz umiejętności. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie, a podczas zrealizowanych projektów zdobyli umiejętność radzenia sobie nawet w trudnych warunkach. U nas montaż okien Zabrze wykonywany jest kilkuetapowo, aby skrupulatnie podejść do każdej czynności i osiągnąć w pełni precyzyjny efekt. Co to oznacza dla klienta? Pierwszym momentem kontaktu między naszą firmą, a zainteresowanymi osobami jest wycena. Jest to czas, w którym możliwe jest poznanie kwestii finansowych związanych z remontem. Wszystkie kosztorysy tworzone są zgodnie z danymi dostarczanymi do naszej siedziby. Nasz zespół potrzebuje informacji związanych z ilością potrzebnych okien, ich wymiarami czy dodatkowymi udogodnieniami jakich oczekują odbiorcy. Pod uwagę brany jest także zakres świadczonych usług. Jeśli stworzony plan kosztów spotka się z aprobatą możliwe jest przejście do wykonywania pomiarów, podczas których nasza ekipa monterska nie tylko zbiera wymiary ale także zapoznaje się z wytycznymi umieszczonymi w projekcie budowlanym. Jest to etap, podczas którego specjaliści zdobywają również wiedzę na temat otoczenia. Jest to niezbędne przykładowo do określenia czy ekipa monterska potrzebuje do wymiany dodatkowych narzędzi czy maszyn. Kontrola dotyczy także miejsc parkingowych na posesji, aby możliwe było zaparkowanie auta dostawczego. W tej części uzgadniane są także wszystkie odstępstwa od norm jak rodzaje stosowanych uszczelnień, nietuzinkowe kształty czy kolorystyka. Po tym etapie możliwe jest przejście do fizycznego montażu, który dzięki naszej profesjonalnej ekipie zawsze kończy się sukcesem. Klienci natomiast mają swobodę skorzystania z badania szczelności montażu, które do tej pory zawsze kończyło się pozytywnym wynikiem.

Pomoc przez wszystkie etapy wymiany okien

Nasza firma od zawsze charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klientów. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby odbiorcy nie musieli się przejmować żadnym czynnikiem montażu okien czy wyboru okien, a jednocześnie mieli pewność, że okna PCV Zabrze są najlepsze. W związku z tym koncentrujemy się na wszystkich potrzebach i stawianych nam wymaganiach. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiewać pojawiające się wątpliwości. Oferowane przez nas propozycje wykonane są z najlepszej jakości komponentów, które sprawiają, że okna Zabrze można użytkować przez wiele lat. Nasze okna Kraków pozwalają czuć się bezpiecznie. Cechują się wysokimi wartościami parametrów technicznych związanych zarówno z warunkami atmosferycznymi jak również akustyką. Nie ma mowy, aby wewnątrz pomieszczeń panowało zimno bądź do środka dostawał się deszcz. Nowoczesna technologia pozwala także dbać o zabezpieczenia przed złodziejami, co dotyczy przede wszystkim osób posiadających mieszkania na parterze bądź domki jednorodzinne. Staramy się sprostać nawet najbardziej niewyobrażalnym realizacją jak przeszklenia zamiast ściany, co wygląda nowocześnie i atrakcyjnie. Te wszystkie zalety sprawiają, że jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji i z naszych usług korzysta grono odbiorców.

Czy wygląd naszych okien ma znaczenie?

Preferencje estetyczne różnią się w zależności od charakteru czy upodobań człowieka. Aranżacja wnętrza jest obszarem, któremu poświęca się dużo uwagi i jest to całkowicie zrozumiałe, ponieważ w domu spędza się sporą ilość czasu. Nic więc dziwnego, że okna PCV Zabrze także muszą wyglądać oszałamiająco. W dzisiejszych czasach jest to możliwe, ponieważ stolarka okienna korzysta z różnych rozwiązań i technologii pozwalających zmienić dotychczasowe standardy okien na zupełnie inne wydanie. Dla klienta oznacza to swobodę wyboru zarówno kształtu swoich okien jak również kolorystyki. Inne barwy mogą znaleźć się na stronie zewnętrznej, inne zaś na wewnętrznej. Nie ma w tym temacie żadnych ograniczeń. Te wszystkie udogodnienia i odstępstwa od norm nie mają żadnego wpływu na funkcjonalność samych okien. Ich jakość jest zachowana, a poprawia się wyłącznie kwestia wizualna. Jest to bardzo duża zmiana, która jeszcze kiedyś była wręcz nierealna. Dzisiaj w domach można spotkać ciekawe rozwiązania, które cieszą odbiorców zarówno praktycznością, jak również nietuzinkowym designem. Obecnie okna Zabrze mogą tworzyć spójną całość ze stylem w jakim utrzymane są pomieszczenia. Ty również pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zapoznaj się z naszą różnorodną ofertą, w której z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie. Nam zostaw resztę i cieszsięoczekiwanym efektem w krótkim czasie.

Okna Novobudowa w województwie śląskim

Top