• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Maków Podhalański

Okna Maków Podhalański do domu, mieszkania oraz lokalu usługowego

Okna PCV Maków Podhalański niejednokrotnie pozwoliły mieszkańcom czuć się komfortowo i bezpiecznie w mieszkaniu. Zadaniem tych produktów jest gwarancja ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, w tym także przed warunkami atmosferycznymi. Niejednokrotnie zdarza się, że okna w Makowie Podhalańskim narażone są na działanie negatywnych zjawisk jak opady deszczu czy porywisty wiatr. Nie powinna być to jednak sytuacja, w której dochodzi do jakiejkolwiek awarii czy zniszczenia. Gwarancją spokoju w takich okolicznościach są wysokiej jakości okna PVC Maków Podhalański, które oferuje firma Novobudowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrej jakości produkty są w stanie przetrwać wiele lat, dlatego wszystkie komponenty okien są wytrzymałe i trwałe. Budowa okien ma ogromne znaczenie w ich użytkowaniu, dlatego przystępując do podejmowania decyzji warto rozróżniać poszczególne elementy. Duży wpływ na wytrzymałość całych okien mają wzmocnienia stalowe. Polichlorek winylu jest materiałem plastycznym i elastycznym więc aby uniknąć odkształcania się konieczne jest zastosowanie wzmocnień podnoszących sztywność i wytrzymałość. Okna z Makowa Podhalańskiego to także szyby, które są największą i jednocześnie najbardziej widoczną częścią całego produktu. Poza dostępem do światła czy widokiem na zewnątrz szyby mają właściwości antywłamaniowe, a to wynika z zastosowania szyb zespolonych składających się z kilku warstw. Zwieńczeniem kompletu są akcesoria w postaci klamek, które mogą być dobierane adekwatnie do wystroju.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Maków Podhalański oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV Maków Podhalański – zadbaj o nie podczas budowy domu bądź generalnego remontu

  Posiadanie dobrej jakości okien to nie tylko korzyść pod kątem wizualnym lecz przede wszystkim funkcjonalnym. Okna aluminiowe są na co dzień częścią wyposażenia rzadko zauważalną jednak skupiając się na ich właściwościach zdajemy sobie sprawę, że bez nich funkcjonowanie byłoby wręcz niemożliwe. Dzieje się tak, dzięki kompletowi przydatnych parametrów, które określają przed czym i w jakim stopniu chronią nas okna z montażem. Eksperci firmy Novobudowa doskonale zdają sobie sprawę, że potrzeby i oczekiwania klientów w zależności od lokalizacji mieszkania czy warunków klimatycznych odnośnie okien będą się różnić. Jest to podstawa, na której należy się skupić wybierając najlepsze produkty do wnętrza. Poszukując okien dobrze jest kierować się wiedzą oraz doświadczeniem specjalistów. Przydatne będzie także posiadanie informacji na temat tego jakimi parametrami oraz jaką ich wartością charakteryzują się okna PCV. Do najpopularniejszych cech o jakie warto zadbać jest wodoszczelność, dzięki której nie ma mowy o tym, aby do wnętrza dostawała się woda z opadów deszczu czy śniegu. Kolejnym parametrem mającym ogromny wpływ na bezpieczeństwo użytkowników jest również ochrona przed wiatrem. Jak wiadomo na okna każdego dnia wpływają różne siły – w trakcie otwierania, zamykania, a także wiatru. Nie chcąc tracić ochrony przed nieoczekiwanymi przypadkami warto zabezpieczyć się kupując okna Kraków odporne na wszystko.

  Montaż okien Maków Podhalański – z naszymi ekspertami nie ma mowy o trudnościach

  Zakup okien to pierwsza kwestia z jaką musza zmierzyć się osoby remontujące dom. To jednak nie koniec wyzwań, ponieważ konieczna jest ich wymiana. Jest to zadanie, podczas którego należy wykazać się ogromną precyzyjnością, dokładnością, a także wiedzą. Montaż okien nie powinien zatem być wykonywany przez osoby niedoświadczone, gdyż może przynieść to zupełnie odwrotny efekt od zamierzonego, a same okna mogą stracić na jakości oraz funkcjonalności. Nasi specjaliści cały proces przeprowadzają w oparciu o ogromne doświadczenie oraz umiejętności. Cały montaż okien rozpoczyna się od pomiarów, które są niezbędne zarówno do wykonania okien jak również do zminimalizowania ewentualnych trudności mogących pojawić się podczas wymiany. Pracownicy firmy Novobudowa określają także możliwości dojazdu do klienta i zaparkowania na posesji, a także zbierają informacje umieszczone w projekcie budowlanym. Wymiana okien niczym nas nie zaskoczy.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top