• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Dąbrowa Górnicza

Okna Dąbrowa Górnicza – jedyny słuszny wybór

Okna mimo, że na co dzień nie przykuwają aż tak dużej uwagi łączą w sobie dużą ilość funkcji oraz zalet. Bez nich normalne i komfortowe funkcjonowanie nie byłoby możliwe. Poza walorami estetycznymi okna PVC to asortyment, dzięki któremu zyskuje się poczucie bezpieczeństwa zarówno w kwestii warunków atmosferycznych jak również wizyt złodziei. Osiągnięcie takich rezultatów nie jest jednak najłatwiejsze. Pierwszy krokiem jest znalezienie odpowiednich okien dla siebie, a przede wszystkim rzetelnego wykonawcy. Obecnie na rynku działa wiele firm z dziedziny stolarki okiennej i czasem ciężko odrzucić kuszące cenowo propozycje na rzecz materiałów wysokiej jakości. Okna stanowią element, który będzie nam towarzyszył przez wiele lat więc jest to już jeden powód, przez który nie warto szukać oszczędności w takich okolicznościach. Nasza firma od lat dąży do tego, aby oferować swoim odbiorcom wyłącznie produkty najwyższej jakości, które nie zawodzą i prezentują się bezbłędnie. Do wszystkich klientów podchodzimy w sposób indywidualny i podczas doradztwa bierzemy pod uwagę wszystkie przedstawione nam preferencje. Nic więc dziwnego, że możemy pochwalić się sporą ilością pozytywnych opinii. Zaufało nam już wielu klientów, którzy dziś cieszą się godnymi warunkami życia.

Okna aluminiowe odbierane są jako gotowy produkt. Klienci powinni jednak zdawać sobie sprawę z tego, że na finalny asortyment składa się szereg komponentów, które muszą ze sobą współgrać, aby tworzyć oczekiwany efekt. Jedna niepoprawna bądź wadliwa część może odebrać pełną funkcjonalność i sprawić, że podczas użytkowania będą pojawiać się trudności. To sprawia, że w naszych oknach nie ma mowy o jakichkolwiek wadach. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymana była wysoka jakość, a co za tym idzie wytrzymałość i trwałość okien. Nikt nie chce decydować się na wymianę okien co kilka miesięcy, dlatego najlepiej od razu znaleźć producenta, który nie zawiedzie na żadnym etapie.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Dąbrowa Górnicza oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Dąbrowa Górnicza – w wielu odsłonach kolorystycznych i kształtach

  Niejednokrotnie przeglądając katalogi czy zapoznając się z ofertami zwraca się uwagę na wrażenie wizualne i jest to całkowicie normalne. Każdy dąży do tego, aby przyjęta aranżacja wnętrza była spójna, gdyż wpływa to na samopoczucie oraz to jak czujemy się w naszych czterech ścianach. Kwestie te nie dotyczą wyłącznie dodatków ale także podstawowych elementów wyposażenia takich jak okna z montażem. W przeszłości nie do pomyślenia było, aby posiadać okna odbiegające od standardowych wariantów, a wynikało to przede wszystkim z braku możliwości. Obecnie dostępne są różne technologie, dzięki którym stolarka okienna bardzo się rozwinęła i daje szerokie spektrum wyboru związanego z wyglądem okien. Jedną z ważniejszych kwestii szczególnie dla osób, które nie posiadają zbyt dużej przestrzeni jest kształt i wielkość okien. Małe okna mogą zwiększyć ilość światła jakie dociera do wnętrza i można je umieścić nawet w przypadku ścian o niewielkiej powierzchni. To samo dotyczy kształtów okien. Już nie trzeba decydować się na kwadraty czy prostokąty, ponieważ dostępne są także koła, trójkąty czy trapezy. Tworzenie aranżacji na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań staje się tym samym o wiele prostsze. Klienci zawsze potrzebowali także różnorodności w aspekcie kolorów. Białe okna PCV nie wpasują się do każdego wystroju dlatego możliwe jest zamówienie okien z okleiną. Okleina umieszczana jest na profilach za pomocą specjalnego kleju oraz wysokiej temperatury, co daje pewność, że nie zacznie odpryskiwać. Nie będą pojawiać się także żadne problemy związane z czyszczeniem czy pielęgnacją.

  Stolarka okienna Dąbrowa Górnicza

  Stolarka okienna jest dziedziną, która bardzo mocno się rozwinęła, a co za tym idzie istnieje szerokie grono konkurentów. Konkurencja odbywa się za pośrednictwem cen, jakości czy wyglądu produktów. My staramysiępodejść do tego tematu nieco inaczej i poza niezawodnym asortymentem staramy się reagować na wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych odbiorców. To preferencje i wymagania stawiane przez klientów pozwalają nam się rozwijać i szukać coraz to lepszych wariantów. W tym wszystkim doskonale wiemy z czym muszą zmagać się odbiorcy chcący dokonać wymiany okien. Naszym zadaniem i jednocześnie celem jest ograniczenie problemów jakie spotyka się na swojej drodze. Oferujemy nie tylko szeroki zakres produktów ale także wiedzę oraz informacje pozwalające na podjęcie słusznej decyzji. Niejednokrotnie pomogliśmy osobom, które totalnie nie wiedziały jak zabrać się do kwestii wyboru, a teraz mają szansę cieszyć się wysokimi standardami życia. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Okna są dla nas najlepszą wizytówką, którą stale udoskonalamy. Przy tym wszystkim skupiamy się także na korzystnych cenach idealnie współgrających z wykonaniem. To wszystko czyni nas firmą chętnie wybieraną przez odbiorców. Ty również nie powinieneś zwlekać. U nas znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz i co odmieni Twoje mieszkanie na zawsze. Na oferowane produkty udzielamy aż 10 letniej gwarancji.

  Top