Żaluzje zewnętrzne

Idealnym wykończeniem dla Twojego domu będą żaluzje zewnętrzne, oferujące innowacyjny system zaciemnienia. Mogą one radykalnie poprawić komfort Twojego życia i ochronić domowników przed nadmiernym słońcem, deszczem, śniegiem czy hałasem.

Jest to nieodłączny element, na który zasługują nie tylko domy jednorodzinne, ale też budynki administracyjne, wiaty czy pergole.  Dobrze dopasowane idealnie komponują się z materiałami najczęściej stosowanymi w nowoczesnych budynkach: szkło, beton, drewno, aluminium, tworząc przemyślane, intrygujące kompozycje.

Dodatkowym elementem, który poprawia komfort użytkowania żaluzji zewnętrznych jest ich pełna automatyka, możliwość współpracowania z czujnikami pogodowymi, a także podpięcia do systemu Smart Home.

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje Żaluzje Zewnętrzne!

Żaluzje zewnętrzne – samonośne

Praktycznym i stylowym pomysłem na przesłonięcie okien jest wykorzystanie samonośnych żaluzji zewnętrznych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla istniejących już budynków.

W systemie żaluzji samonośnych mamy możliwość wykorzystania wszystkich rodzajów lamel oraz zastosowania zintegrowanej moskitiery co pozwoli na znaczne podwyższenie komfortu życia w cieplejszych porach roku i zapewnienie stałego dopływu świeżego powietrza do domu.

Zalety:

 •  prosta konstrukcja
 •  niezwykle łatwy montaż
 •  profil dolny z wytłaczanego aluminium
 •  modułowa prowadnica
 •  warianty wykonania: Standard, DUO, Slim
 •  wysoki stopień zacienienia
 •  możliwość zastosowania zintegrowanego systemu moskitiery

Żaluzje fasadowe C80

Jednym z najpopularniejszych sposobów zaciemnienia i ochrony dla domów jednorodzinnych są żaluzje fasadowe C80 Żaluzje te dostępne są w wariantach Standard, Slim oraz DUO. Wysoki komfort użytkowania zapewnia wariant DUO, który charakteryzuje się różnym stopniem nachylenia górnej i dolnej części żaluzji jednocześnie, przez co może być stosowany w pomieszczeniach o różnym charakterze, np. domy, biura i sale szkoleniowe czy konferencyjne.

Zalety:

 •  profil dolny z wytłaczanego aluminium
 •  warianty wykonania: DUO, Slim
 •  wysoki stopień zacienienia
Lamela aluminiowa C80

Żaluzje fasadowe C80 Flexi

W porównaniu do podstawowego systemu C80, ta opcja żaluzji fasadowych pozwala na jeszcze większe pomniejszenie pakietu, przez co zyskujemy dodatkową przestrzeń okienną.

Żaluzje są wysoce wytrzymałe i stabilne, nawet podczas złych warunków atmosferycznych takich jak mocny i porywisty wiatr. Odpowiadają za to między innymi prowadnice i blachy osłonowe, wykonane z wysokogatunkowego aluminium.

Zalety:

 •  profil dolny z wytłaczanego aluminium
 •  warianty wykonania: DUO, Slim
 •  wysoki stopień zacienienia
Lamela aluminiowa C80 Flexi

 

Żaluzje fasadowe Z90

W nowoczesnej architekturze ceni się rozwiązana jednocześnie proste, funkcjonalne oraz podkreślające ciekawie prezentująca się fasadę budynku. Eleganckim elementem idealnie wpasowującym się w trendy i wymagania współczesnego budownictwa będą żaluzje fasadowe Z90.

Jest to połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności oraz wysokiej jakości produktu. Lamela żaluzji fasadowej Z90 ułożona jest w innowacyjny kształt litery „Z”, co wpasowuje się idealnie w estetykę nowoczesności. Wprasowana na całej długości guma zmniejsza przenikanie hałasu dobiegającego z zewnątrz oraz zwiększa jej termoregulacyjny efekt. System nie ma możliwości zastosowania wariantu Slim i DUO.

Zalety:

• profil dolny z wytłaczanego aluminium
• wysoki stopień zacienienia
• nowoczesny wygląd

Lamela aluminiowa Z90

Warianty wykonania żaluzji


Wariant Slim

Jest to wariant, który gwarantuje nam uzyskanie większej wysokości żaluzji poprzez specjalne odpowiednie lamel. Pozwala to na zagospodarowanie przez żaluzje mniejszej części okna w trakcie jej zwinięcia.

 

Wariant DUO
Pozwoli na idealne dopasowanie do użytkownika. Dzięki możliwości regulacji stopnia nachylenia górnej i dolnej żaluzji jednocześnie zapewnia idealnie dostosowaną różnorodność zaciemnienia. W wariancie DUO nie ma możliwości pełnego otwarcia wszystkich lameli jednocześnie. Różne nachylenie lamel uzyskuje się poprzez skrócenie drabinki na jednej stronie.
Dostępny tylko w systemie C80 i C80 Flexi.

Możliwości zaciemnienia

 

Uproszczona budowa żaluzji samonośnych

 

 1. Szyna górna wraz z osprzętem
 2. Lamela (C80)
 3. Listwa końcowa (C80)
 4. Prowadnica (P 020/00)
 5. Wkład prowadnicy PCV
 6. Uchwyt do szyny
 7. Bok kasety
 8. Kaseta
 9. Drabinka lameli

 

Warianty kolorystyczne

Kolory standardowe

Kolory niestandardowe

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat żaluzji zewnętrznych? Masz wątpliwości natury technicznej, które chciałbyś przedyskutować ze specjalistą? Chciałbyś poznać szczegółową wycenę lub zamówić bezpłatny pomiar do Twojego domu lub mieszkania?

Z przyjemnością zaprezentujemy Ci rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb i zaoferujemy rolety zewnętrzne od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.

*pole wymagane

 • lub zadzwoń do nas
  +48 12 307 65 62
Top