• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Olkusz NovoBudowa

Okna Olkusz – jak wybrać dobrą stolarkę budowlaną do domu?

Budowa wymarzonych czterech ścian zbliża się do szczęśliwego finału – zazwyczaj na etapie wykańczania wnętrza należy zaopatrzyć się w odpowiednią stolarkę drzwiową i okienną. Niestety rynek ten zalewany jest ostatnio mnóstwem produktów, co może powodować spore zakłopotanie wśród klientów. Okna Olkusz to teraz zarówno okna antywłamaniowe, okna PCV Olkusz, okna aluminiowe Olkusz potrafią zamieszać w głowie nawet doświadczonym inwestorom. Stąd, podobnie jak w przypadku innych zakupów przy budowie domu, dobrze jest nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która doradzi, wymierzy a na końcu przeprowadzi montaż okien Olkusz. Wybór partnera pochodzącego z regionu – to doskonały pomysł, który zwraca się już na etapie planowania całej inwestycji. Uproszczona logistyka, brak problemów z transportem, krótszy czas oczekiwania czy wreszcie lokalny patriotyzm (bowiem stawiając na firmę z własnego województwa swoje środki przekazuje się pośrednio na rozwój PKB danego regionu) to atuty, które warto rozważyć zanim zdecydujemy się na niezwykle modnego producenta z drugiego krańca Polski czy zachwalanego na całym świecie producenta typu premium, który zamówienia przyjmuje z dwuletnim wyprzedzeniem!

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Olkusz oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Olkusz od Novobudowy

  Jeśli zastanawiasz się na jakie parametry okna PCV zwrócić uwagę, jaki rodzaj stolarki wybrać ale potrzebujesz profesjonalnego wsparcia – postaw na naszą ofertę. Na rynku stolarki okiennej a także bram, rolet i drzwi działamy z powodzeniem już ponad dziesięć lat. Jako firma z Małopolski wykonaliśmy w naszym regionie kilkaset realizacji, co popieramy setkami opinii naszych zadowolonych klientów. Dzięki temu doświadczeniu oferujemy kompleksowe usługi klientom z całego województwa – dla nas nie ma znaczenia czy mieszkasz w Krakowie, Tarnowie, Olkuszu, Wadowicach, Limanowej czy Zakopanem. Nasi fachowi doradcy oferują darmowy pomiar i wycenę całej stolarki, jednocześnie proponując optymalne rozwiązania, przygotowane indywidualnie do projektu domu.

  Montaż okien Olkusz – jak działamy?

  Lata doświadczeń i setki realizacji pozwoliły nam wypracować uniwersalny system współpracy z naszymi klientami składający się z czterech prostych, ale wyjątkowo skutecznych kroków prowadzących ostatecznie do zakupu okien lub okna z montażem. Naszą pracę zazwyczaj zaczynamy od wizyty naszego doradcy. Jako, że przygoda z montażem powinna zacząć się od wyboru odpowiednich modeli okien, nasi pracownicy wciąż doskonalą swoją wiedzę w zakresie oferowanych przez nas okien i innych produktów i są w stanie doradzić optymalne i dopasowane rozwiązania. Kolejnym krokiem jest bez wątpienia dokładny pomiar wszystkich otworów drzwiowych i okiennych. To wtedy decyduje się o właściwym zwymiarowaniu otworów, doborze sposobu zamocowań i rodzajach uszczelnienia – ma to ogromny wpływ na późniejsze użytkowanie okien i poziom komfortu mieszkania w nowych czterech ścianach. Rolą naszych doradców jest przeprowadzenie klientów z Olkusza przez cały ten proces – od początku do końca. Nasza ekipa nigdy nie wykona montażu bez wcześniejszych pomiarów. Jako, że w naszej pracy stawiamy na bezkompromisową, wysoką jakość, większość naszych wizyt na placu budowy obejmuje nie tylko mierzenie, ale również sprawdzenie kwestii logistycznych – od możliwości wjazdu samochodu dostawczego, przez sposobu jego rozładunku i poruszania się z przenoszonymi oknami po budynku, aż po zastosowanie sprzętu specjalistycznego jak podnośniki czy małe żurawie montażowe. W ten sposób gwarantujemy, że montaż każdego okna będzie bezpieczny. Co ważne, zarówno wizyta naszego doradcy w Olkuszu jak i pomiar okna PCV to usługi bezpłatne! Dla zdecydowanej większości klientów, niezmiernie ważną kwestią jest cena jaką mogą zapłacić za okna. Niemal każdy inwestor po podliczeniu kosztów całego przedsięwzięcia łapał się za głowę jak bardzo plany rozminęły się z rzeczywistością – końcowa kwota to bowiem bardzo często wypadkowa bardzo wielu detali, o których nie pomyśleliśmy lub których znaczenia nie docenialiśmy. W przypadku montażu okien różnicę w planach i rzeczywistości można znacznie zniwelować precyzyjnie określając wymagania jakich oczekujemy od poszczególnych firm i produktów. Gdy tylko nasz doradca pozna potrzeby klienta – będzie w stanie przygotować precyzyjną wycenę całej usługi! Niezależnie od tego czy chodzi tylko o okna, montaż okien lub czy w grę wchodzi wymiana okien – wycenę przygotujemy bezpłatnie i niezobowiązująco! Jednym z ostatnich kroków na drodze do wstawienia okien będzie potem prawidłowy montaż!

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top