• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Olkusz NovoBudowa

Okna Olkusz – jak wybrać dobrą stolarkę budowlaną do domu?

Budowa wymarzonych czterech ścian zbliża się do szczęśliwego finału – zazwyczaj na etapie wykańczania wnętrza należy zaopatrzyć się w odpowiednią stolarkę drzwiową i okienną. Niestety rynek ten zalewany jest ostatnio mnóstwem produktów, co może powodować spore zakłopotanie wśród klientów. Okna Olkusz to teraz zarówno okna antywłamaniowe, okna PCV Olkusz, okna aluminiowe Olkusz potrafią zamieszać w głowie nawet doświadczonym inwestorom. Stąd, podobnie jak w przypadku innych zakupów przy budowie domu, dobrze jest nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która doradzi, wymierzy a na końcu przeprowadzi montaż okien Olkusz. Wybór partnera pochodzącego z regionu – to doskonały pomysł, który zwraca się już na etapie planowania całej inwestycji. Uproszczona logistyka, brak problemów z transportem, krótszy czas oczekiwania czy wreszcie lokalny patriotyzm (bowiem stawiając na firmę z własnego województwa swoje środki przekazuje się pośrednio na rozwój PKB danego regionu) to atuty, które warto rozważyć zanim zdecydujemy się na niezwykle modnego producenta z drugiego krańca Polski czy zachwalanego na całym świecie producenta typu premium, który zamówienia przyjmuje z dwuletnim wyprzedzeniem!

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Olkusz oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Olkusz od Novobudowy

Jeśli zastanawiasz się na jakie parametry okna PCV Olkusz zwrócić uwagę, jaki rodzaj stolarki wybrać ale potrzebujesz profesjonalnego wsparcia – postaw na naszą ofertę. Na rynku stolarki okiennej a także bram, rolet i drzwi działamy z powodzeniem już ponad dziesięć lat. Jako firma z Małopolski wykonaliśmy w naszym regionie kilkaset realizacji, co popieramy setkami opinii naszych zadowolonych klientów. Dzięki temu doświadczeniu oferujemy kompleksowe usługi klientom z całego województwa – dla nas nie ma znaczenia czy mieszkasz w Krakowie, Tarnowie, Olkuszu, Wadowicach, Limanowej czy Zakopanem. Nasi fachowi doradcy oferują darmowy pomiar i wycenę całej stolarki, jednocześnie proponując optymalne rozwiązania, przygotowane indywidualnie do projektu domu.

Montaż okien Olkusz – jak działamy?

Lata doświadczeń i setki realizacji pozwoliły nam wypracować uniwersalny system współpracy z naszymi klientami składający się z czterech prostych, ale wyjątkowo skutecznych kroków prowadzących ostatecznie do zakupu okien lub okna z montażem Olkusz. Naszą pracę zazwyczaj zaczynamy od wizyty naszego doradcy. Jako, że przygoda z montażem powinna zacząć się od wyboru odpowiednich modeli okien, nasi pracownicy wciąż doskonalą swoją wiedzę w zakresie oferowanych przez nas okien i innych produktów i są w stanie doradzić optymalne i dopasowane rozwiązania. Kolejnym krokiem jest bez wątpienia dokładny pomiar wszystkich otworów drzwiowych i okiennych. To wtedy decyduje się o właściwym zwymiarowaniu otworów, doborze sposobu zamocowań i rodzajach uszczelnienia – ma to ogromny wpływ na późniejsze użytkowanie okien i poziom komfortu mieszkania w nowych czterech ścianach. Rolą naszych doradców jest przeprowadzenie klientów z Olkusza przez cały ten proces – od początku do końca. Nasza ekipa nigdy nie wykona montażu bez wcześniejszych pomiarów. Jako, że w naszej pracy stawiamy na bezkompromisową, wysoką jakość, większość naszych wizyt na placu budowy obejmuje nie tylko mierzenie, ale również sprawdzenie kwestii logistycznych – od możliwości wjazdu samochodu dostawczego, przez sposobu jego rozładunku i poruszania się z przenoszonymi oknami po budynku, aż po zastosowanie sprzętu specjalistycznego jak podnośniki czy małe żurawie montażowe. W ten sposób gwarantujemy, że montaż każdego okna w Olkuszu będzie bezpieczny. Co ważne, zarówno wizyta naszego doradcy w Olkuszu jak i pomiar okna PCV Olkusz to usługi bezpłatne! Dla zdecydowanej większości klientów, niezmiernie ważną kwestią jest cena jaką mogą zapłacić za okna Olkusz. Niemal każdy inwestor po podliczeniu kosztów całego przedsięwzięcia łapał się za głowę jak bardzo plany rozminęły się z rzeczywistością – końcowa kwota to bowiem bardzo często wypadkowa bardzo wielu detali, o których nie pomyśleliśmy lub których znaczenia nie docenialiśmy. W przypadku montażu okien różnicę w planach i rzeczywistości można znacznie zniwelować precyzyjnie określając wymagania jakich oczekujemy od poszczególnych firm i produktów. Gdy tylko nasz doradca pozna potrzeby klienta – będzie w stanie przygotować precyzyjną wycenę całej usługi! Niezależnie od tego czy chodzi tylko o okna Olkusz, montaż okien Olkusz lub czy w grę wchodzi wymiana okien Olkusz – wycenę przygotujemy bezpłatnie i niezobowiązująco! Jednym z ostatnich kroków na drodze do wstawienia okien będzie potem prawidłowy montaż!

Okna z montażem Olkusz – jak zrobić to prawidłowo?

Współcześnie istnieje wiele systemów montażu i uszczelniania okien. W naszej firmie działającej na terenie Olkusza, proponujemy zazwyczaj tradycyjne mocowanie z tzw. trójwarstwowym uszczelnieniem, znanym również pod nazwą ciepłego montażu. Polega on na wstawieniu ościeży okna Olkusz w otwory, a następnie uszczelnienie szczelin dylatacyjnych między oknem a murem domu. Wiadomym jest, że naczelną rolą każdego okna PCV Kraków jest niedopuszczenie do przedostania się do środka wody opadowej przy jednoczesnym doświetleniu pomieszczenia. Okna PCV Olkusz powinny również umożliwiać swobodne wietrzenie pomieszczeń, jednak zamknięte powinny utrzymywać odpowiednią temperaturę. W zimie nie dopuszczać do wychłodzenia wnętrza a w lecie nie wpuszczać nadmiernej ilości nagrzanego, letniego powietrza. Stąd przy uszczelnianiu okien stawia się na metodę trójwarstwową. Polega ona na stworzeniu wodoszczelnej warstwy zewnętrznej (paroprzepuszczalnej), która nie dopuści do przedostawania się wody opadowej do pomieszczenia, warstwy środkowej pełniącej rolę izolatora oraz warstwy wewnętrznej (paroizolacyjnej), która ma nie dopuścić do szczeliny pary wodnej. Jakikolwiek błąd w tej warstwie zazwyczaj powoduje zawilgocenie ściany od wewnątrz i pojawienie się pleśni. Pierwszy objawem błędów popełnionych przy montażu okna Olkusz będzie wtedy powracające zjawisko kondensacji pary wodnej na szybach, czyli zaparowania. To jednoznaczny znak, że ekipa popełniła znaczące błędy w czasie instalacji. Warto pamiętać, że w Novobudowie wyznajemy zasadę, że okien nigdy nie montujemy samą pianką izolacyjną – nasze realizacje zawsze oparte są na jednej z technik montażowych o sprawdzonej skuteczności. Jako jednak z niewielu firm w Małopolsce i w całym kraju możemy się pochwalić certyfikatem badania szczelność przeprowadzonej przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej. Jesteśmy też pewni naszych umiejętności, dlatego klientom z Olkusza udzielamy dodatkowo aż dziesięciu lat pisemnej gwarancji na nasz montaż okna Olkusz!

Okna z Olkusza, które ograniczają koszty

Stolarka budowlana to nasza pasja, stąd cały czas staramy się rozwijać i poszerzać naszą wiedzę w tym zakresie. Jako profesjonaliści, nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży okien i ich montażu. W kręgu naszych zainteresowań są również system domów pasywnych, inteligentnego domu a nawet sposoby na ograniczenie kosztów ogrzewania. Warto nadmienić, że dobre uszczelnienie to nie tylko ograniczenie zawilgocenia środkowej warstwy termoizolacyjnej. Skuteczny montaż  okien pozwala również ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem chłodnego powietrza, które jesienią czy zimą może dostawać się do wnętrza poprzez źle zamontowane okna PCV Olkusz. Nasze metody bardzo mocno ograniczają przenikanie powietrza przez dylatacje w porównaniu do klasycznego uszczelnienia samą pianą!

Okna Olkusz – z kim współpracujemy?

Jeśli chodzi o okna PCV Olkusz nasza firma wyznaje zasadę odpowiedniego i dokładnego doboru producentów, z którymi współpracujemy. W naszej ofercie znaleźć można okna Olkusz renomowanej firmy TEAM-PLAST. To producent okien w systemach Veka i Gealan. Są to wyroby klasyfikowane niezwykle wysoko w rankingach jakości okien. Co więcej, TEAM-PLAST to polska firma, która jako pierwsza w kraju uzyskała certyfikację na okna PVC Olkusz w antywłamaniowej klasie RC3. Jako, że naszą pasją jest cała stolarka budowlana – w naszej ofercie znaleźć można żaluzje fasadowe, bramy i rolety zewnętrzne śląskiego producenta MIROLA, doskonałej jakości stalowe drzwi produkowane przez WIKĘD, bramy garażowe i drzwi premium od WIŚNIOWSKI, drewniane drzwi premium BARAŃSKI a nawet okna przesuwne w szwajcarskiej technologii od PANORAMAH! To unikalny system pozwalający wykonać drzwi przesuwne w wymiarach do 29 m2 kwadratowych! Jest to doskonała opcja dla wymagającego klienta, który poszukuje nie tylko produktu premium, ale również oryginalnych rozwiązań.

Novobudowa – montaż okien Olkusz i nie tylko

Każdego roku staramy się rozwijać i powiększać ilość realizacji, które udaje nam się wykonać w trakcie sezonu. Największym powodem do dumy w naszej firmie jest świadomość, że nie tylko prawidłowo montujemy drzwi czy okna Olkusz, ale pomagamy coraz większej liczbie klientów w podejmowaniu decyzji optymalnych! Widać to zwłaszcza po kolejnych inwestorach, którzy trafiają w progi naszego biura z polecenia. Swoje usługi staramy się formować pod indywidualne potrzeby naszych klientów – wychodzimy bowiem z założenia, że najwyższa jakość wcale nie musi oznaczać zaporowych cen niedostępnych dla przeciętnych ludzi! Staramy się by to co robimy było w zasięgu każdego kto planuje swój wymarzony dom. Mimo iż działamy w województwie małopolskim, a więc w Krakowie, Olkuszu czy Tarnowie – to obsługujemy klientów z całego kraju a nawet z zagranicy – tych którzy szukają doskonałej jakości idącej w parze z fachowym montażem i profesjonalnym doradztwem inwestycyjnym!

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top