• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Nowy Sącz

Okna Nowy Sącz? Tylko od firmy z Małopolski!

Województwo Małopolskie to region specyficzny. Mimo relatywnie dużej powierzchni gęstość zaludnienia jest znaczna, a niemal codziennie oddawany do użytku jest nowy blok czy dom. Z tego też powodu w Małopolsce niemal jak grzyby pod deszczu pojawiają się nowe firmy oferujące swoje usługi z zakresu budowlanki, stolarki czy wykończenia wnętrz. Podobnie jak w przypadku wyboru ekipy budowlanej – dobrym pomysłem będzie stawianie na firmy dostarczające stolarkę budowlaną pochodzące z danego regionu. Ma to szereg zalety, które są nie do przecenienia. Po pierwsze, stawiając na lokalny patriotyzm i zamawiając usługi z małopolskich firm oszczędzamy na kosztach ewentualnej logistyki – zarówno tych materialnych jak i niematerialnych, a więc czasu pracy. Po drugie, lokalna firma świetnie zna zwyczaje i realia rynkowe – dzięki czemu będzie w stanie zaproponować klientowi odpowiednie, dobrze skrojone usługi pod danych budynek, niezależnie od tego czy stawiamy go na obrzeżach Krakowa czy w Nowym Sączu lub Olkuszu. I wreszcie po trzecie, kupując np.: okna Nowy Sącz mamy ułatwioną ewentualną obsługę posprzedażową. Firmy takie jak nasza cenią sobie profesjonalną i fachową pomoc w użytkowaniu produktów oferowanych do sprzedaży.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Nowy Sącz oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Co wyróżnia firmę Novobudowa oferującą okna PCV i PVC Nowy Sącz?

  Nasza firma swoje pierwsze kroki na rynku usług związanych ze stolarką budowlaną stawiała w najlepszym możliwym momencie, tuż przed dużym boomem na rynku nieruchomości. Przez ostatnie 10 lat nabieraliśmy doświadczenia oddając do użytku wiele realizacji a nasze okna czy drzwi lub bramy montowaliśmy w kilkuset lokalizacjach. Wśród zasad przyświecających naszej firmie, które przekazujemy naszym klientom są bezkompromisowa jakość produktów i usług, fachowe doradztwo a także skuteczna obsługa posprzedażowa. Staramy się oferować naszym klientom znacznie więcej niż podobne firmy działające w tej branży. Nasza firma pochodzi z Krakowa, jednak już dawno postanowiliśmy rozszerzyć obszar naszego działania o inne miasta Małopolski jak wspomniany Nowy Sączy a także Zator, Wadowice, Tarnów czy nawet Zakopane. W Novobudowie doskonale wiemy, jak ważna dla klientów jest możliwość sprawdzenia, dotknięcia i wypróbowania elementów wyposażenia domu za które płacą niekiedy duże pieniądze. Dlatego w naszym krakowskim salonie powstała specjalna sala ekspozycyjna, w której zgromadziliśmy wszystkie oferowane przez nas produkty jak okna PVC, okna aluminiowe oraz drzwi, rolety zewnętrzne i bramy. Każdego z nich można dotknąć, wypróbować jego działanie i ocenić aspekty wizualne. W tym czasie proponujemy również fachowe doradztwo!

  Montaż okien Nowy Sącz – jak to robimy?

  W Novobudowie doskonale znamy rynek w Małopolsce, stąd nasi konsultanci wiedzą jakie rozwiązania zaproponować naszym klientom – czasem będzie to montaż okien, a w skrajnych przypadkach wymiana okien. Decydując się na zakup okien należy pamiętać, że tematyka ta nierozerwalnie połączona jest z prawidłowym montażem okien – nawet najlepsze i najdroższe okna niemiecki czy też włoskich producentów nie będą spełniać swoich funkcji, gdy zostaną źle zamocowane. Co więcej, błędy przy montażu mogą nieświadomego inwestora sporo kosztować, bowiem ewentualne poprawianie instalacji okiennych zazwyczaj wiąże się z niewielkimi pracami rozbiórkowymi w wykończonych wnętrzach! Naszym klientom nieustannie przypominamy, że okna z montażem , wbrew obiegowej opinii, podlegają wielu technicznym i prawnym wymaganiom – znaleźć je można w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 2013 roku. Wśród aspektów, na które należy zwrócić uwagę w czasie kupna i montażu stolarki są także wodoszczelność, przepuszczalność powietrza, przenikalność cieplna oraz punkt rosy.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top