• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Zator NovoBudowa

Okna PCV Zator – jakie znaczenie ma ten element wyposażenia na tle całego obiektu?

Okna aluminiowe Zator stanowią rozwiązanie często wykorzystywane w mieszkaniach ale także miejscach usługowych. Perfekcyjnie pasują do nowoczesnych rozwiązań wizualnych ale sprawdzą się także w wariantach klasycznych. Istotnym wyróżnikiem tego rodzaju okien jest fakt, iż dzięki zastosowaniu profili aluminiowych możliwe jest osiąganie dużych rozmiarów powierzchni szklanych. Firma Novobudowa w swoim asortymencie dysponuje systemami zewnętrznymi, wewnętrznymi oraz tarasowymi. Ogromne przeszklenia z pewnością będą prezentować się efektownie i przykują uwagę niejednego przechodnia. U nas możesz liczyć na warianty o wysokiej izolacji termicznej. Jeśli chodzi o sam materiał wykorzystywany w produkcji okien jest nim aluminium, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością także podczas tworzenia obszernych konstrukcji. Jest to zatem najlepszy wybór dla osób chcących uzyskać przeszklenia panoramiczne o nowoczesnym stylu.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Zator oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Zator jako rozwiązanie najczęściej wykorzystywane we współczesnych domach

Okna PVC Zator to przede wszystkim połączenie wielu wyselekcjonowanych elementów, aby całość stanowiła niezawodny produkt, który będzie użytkowany przez lata. Klienci poszukujący rozwiązań dla siebie kierują się przede wszystkim wytrzymałością oraz wyglądem danego asortymentu. Nikt nie chciałby wymieniać okien co kilka miesięcy, dlatego etap podejmowania decyzji powinien opierać się na surowych kryteriach oraz wymaganiach. Okna z Zatoru powinny gwarantować najwyższe standardy użytkowania i komfort osób przebywających w danym pomieszczeniu. Firma Novobudowa sprawia, że jest to możliwe i opiera swoje produkty na materiałach najwyższej jakości, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że jeden słaby komponent może zaważyć o utracie oczekiwanego efektu. Okna PCV Zator są najlepsze na rynku, ponieważ pod uwagę wzięte są wszystkie oczekiwania potencjalnych odbiorców, a także ryzyko występowania zmiennych warunków atmosferycznych. Nasi specjaliści podchodzą do każdego klienta w indywidualny sposób i pomagają im podjąć decyzję w pełni dopasowaną do budynku, lokalizacji obiektu czy preferencji wizualnych. Okna aluminiowe Zator wreszcie mogą stanowić perfekcyjne uzupełnienie każdej aranżacji wnętrza.

Montaż okien Zator jako czynnik o największym wpływie na standard użytkowania

Wymiana okien Zator to bez wątpienia ogromna odpowiedzialność i zadanie, które wiąże się z koniecznością posiadania specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. W takich okolicznościach nie warto szukać oszczędności i decydować się na niesprawdzone zespoły czy co gorsza podejmować się samodzielnej wymiany. Montaż okien Zator mocno oddziałuje na to w jaki sposób i z jakim komfortem będzie się użytkować okna. Źle przeprowadzone wymiary, niedopasowanie parametrów technicznych do lokalizacji czy pominięcie wymogów i standardów budownictwa może być tragiczne w skutkach. Okna z montażem Zator są więc najrozsądniejszą opcją dla osób, które chcą, aby remont tego charakteru był wykonany porządnie i precyzyjnie. Firma Novobudowa przeprowadza ten proces kilkuetapowo. Pierwszą czynnością jest zapoznanie się z dokumentacją techniczną oraz wykonanie pomiarów otworów. Dokładność jest cechą nadrzędną, dzięki której nie ma mowy, aby przy oknach pojawiły się jakiekolwiek nieścisłości czy ubytki. Następnym etapem jest przygotowanie ościeży i ustalenie poziomów. Następnie możliwe jest płynne przejście do mocowania. Gdy okna w Zatorze pojawiają się już na swoim miejscu można przejść do uszczelniania oraz podparcia. Klient odbiera prace na podstawie ustaleń umownych i ma możliwość przeprowadzenia badań dotyczących jakości montażu.

Walory estetyczne okien – czy klient ma możliwość wyboru wyglądu swoich okien?

W przeszłości nie było mowy o tym, aby posiadać okna Kraków o nietuzinkowym wyglądzie. Na rynku panował trend okien o wykończeniu z białymi ramami. Były to najbardziej dostępne oraz najtańsze warianty, jednak nie zawsze pasowały one do wnętrza mieszkania. Obecnie okna Zator mogą wyglądać niemalże dowolnie. Klienci nie muszą się już zgadzać na standardowy kształt okien czyli prostokąt bądź kwadrat. Technologie oraz doświadczenie fachowców pozwala tworzyć rozwiązania niemalże w każdym kształcie i co ważne nie ma to wpływu na funkcjonalność produktów czy parametry techniczne. W Polsce spotyka się trzy typy okien PCV – niezlicowane, półzlicowane, zlicowane. Większą różnorodność zauważyć można z pewnością w kwestiach kolorystyki. Okleiny profilu PCV występują w dowolnej barwie i co ważne takie rozwiązanie wpływa na łatwość czyszczenia i pielęgnacji okien. To od odbiorcy zależy czy okleina pojawi się po jednej czy obu stronach. Nie ma także żadnego ryzyka, że okleina osunie się z profilu, gdyż jest mocowana za pomocą kleju przy wysokiej temperaturze.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top