• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Katowice NovoBudowa

Okna Katowice – dlaczego warto je wybrać?

Okna stanowią podstawowy element każdego domu, mieszkania oraz lokalu. Wpada przez nie światło, możliwe jest obserwowanie tego co dzieje się na zewnątrz przy jednoczesnym zachowaniu ciepła i komfortu. Budując dom czy wykonując generalny remont zawsze szuka się najlepszych rozwiązań. Na drodze można jednak spotkać opcje, które mimo, że kuszą nas ceną wcale nie są opłacalne i przede wszystkim solidne. Poszukiwanie adekwatnych dla siebie produktów bywa męczące i kłopotliwe szczególnie jeśli do wykończenia mamy inne pomieszczenia. W takich okolicznościach okna z Katowic Naszej firmy stanowią najlepszy asortyment, dzięki któremu niweluje się ilość trudności i gwarantuje wysokiej jakości efekt.

Nasi pracownicy charakteryzują się obszernym doświadczeniem, a także wiedzą na temat stosowanych w oknach materiałów i ich przeznaczeniu. Nic więc dziwnego, że dobór adekwatnych okien nie stanowi żadnego problemu, natomiast sam rezultat spełnia wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Okna posiadają wiele funkcji jakie muszą spełniać, jednak do najważniejszych z nich zaliczyć można od lat ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi – chłodem, upałem oraz wygłuszenie hałasów dobiegających z zewnątrz. Okna PCV Katowice wybrane w myśl tym zasadom będą służyły przez wiele lat gwarantując przy tym najwyższe standardy życia. Zespół w trakcie pomiarów oraz procesu decyzyjnego bierze pod uwagę nie same okna w Katowicach jako gotowy produkt lecz koncentruje się na nich jako na kombinacji kilku komponentów, które razem muszą tworzyć spójną całość. Uwieńczeniem całości jest oczywiście sama firma, a pod tym pojęciem kryje się nie tylko producent lecz także podejście do klienta czy cena.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Katowice oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Katowice – poznaj produkt od podstaw

  Okna PVC i ich wysoka jakość to zasługa podejścia do produktu nie jako do całości lecz do pojedynczych jego komponentów. Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy z tego, że jeden wadliwy bądź źle umieszczony element jest w stanie zaważyć na to jak będzie się prezentowało okno i czy będzie spełniało swoje zadanie. Nikt nie chce narażać się na wady czy niedogodności dlatego też w trakcie podejmowania decyzji bierze się pod uwagę wyłącznie okna z montażem, które opierają się na sprawdzonych częściach o dużym poziomie wytrzymałości. Chcąc wybrać świadomie warto posiadać chociaż minimalną wiedzę na temat tego jak zbudowane są okna aluminiowe bądź jakie nowinki są obecnie dostępne na rynku. Znajomość producenta bądź kierowanie się wyłącznie walorami estetycznymi nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, dlatego warto wiedzieć, że obecnie do dyspozycji jest, aż 2500 producentów stolarki okiennej. Oferty różnią się proponowanymi wariantami nie tylko pod względem ceny, lecz użytych materiałów czy funkcji. Dużą rolę w końcowym efekcie ma także montaż okien, który musi być przeprowadzany wyłącznie przez specjalistów posiadających odpowiedni sprzęt oraz wiedzę.

  Montaż okien Katowice – tajniki poprawnej i solidnej wymiany okien

  Końcowy efekt nie jest uzyskiwany na skutek szybkiej wymiany okien. Na taki rezultat wpływa wiele czynników poczynając od wyceny okien, przez pomiar i dopiero kończąc na montażu okien. Pracownicy naszej firmy bardzo dużą wagę przykładają do etapu pomiaru i od tego zaczyna się przygoda związana z wymianą. Profesjonalny pomiar stolarki okiennej ma decydujący wpływ na to zgodność produktu z otworami, komfort użytkowania. Przed samym umiejscowieniem okien w otworze konieczne jest przeprowadzenie pomiarów otworów, wybór mocowania czy uszczelnień. Jak można się domyślić samodzielne przeprowadzanie tych czynności mogłoby okazać się mało efektywne. Wymiana okien przeprowadzana przez naszych specjalistów to gwarancja, że montaż zawsze będzie poprzedzony pomiarami. Niektóre firmy w trakcie tego procesu zapominają o istotnych aspektach dotyczących umiejscowienia posesji i możliwości parkowania na niej auta dostawczego czy metod transportu okien do miejsca zamieszkania. Niektóre domy wymagają zastosowania dodatkowych sprzętów czy narzędzi o czym ekipa monterska również powinna dowiedzieć się na samym początku, aby możliwe było odpowiednie przygotowanie.

  Na przestrzeni lat zdobyliśmy ogromne zaufanie od naszych klientów, którzy cenią nas jako godnego wykonawcę. Jest to związane z faktem, iż cały zespół podchodzi do pracy z zaangażowaniem i pasją. Każdy dzień jest pracą o dobrą opinie i zadowolenie naszych odbiorców. Przez cały czas trwania prac montażowych staramy się przekazywać przydatne informacje na temat funkcji i sposobu obsługi samych okien.

  Top