Rolety zewnętrzne w Twoim domu – Kraków i okolica

Planując budowę nowego domu lub remont mieszkania, nie powinieneś zapominać o roletach zewnętrznych, które radykalnie poprawią komfort Twojego życia i ochronią domowników przed nadmiernym słońcem, deszczem, śniegiem czy hałasem.

Wybór optymalnych osłon okiennych dopasowanych do Twojego domu wymaga ustalenia wielu szczegółów i czasami może być bezpośrednio związany z wymianą okien. Warto przemyśleć kwestię doboru i montażu już na etapie rozmów o stolarce okiennej, unikając w ten sposób potencjalnych problemów, które mogą wystąpić.

Specjalnie dla Ciebie eksperci krakowskiej firmy Okna Kraków przygotowali obszerne teksty z informacjami, które wprowadzą Cię w tematykę rolet zewnętrznych i żaluzji. Życzymy miłej lektury.

Rolety zewnętrzne  – Galeria inspiracji

Okna w Krakowie – rolety najwyższej jakości

W swojej ofercie posiadamy żaluzje fasadowe oraz rolety w Krakowie dostosowane do wszystkich sytuacji, jakie możemy spotkać na budowach lub w modernizowanych budynkach.

Do mieszkań oraz domów z już zamontowanymi oknami proponujemy uniwersalne rolety adaptacyjne, dzięki którym możliwe jest maksymalne odizolowanie pomieszczeń mieszkalnych od zewnętrznych warunków atmosferycznych.

Rolety podtynkowe to z kolei rozwiązanie szczególnie polecane do nowobudowanych domów, w których poza parametrami użytkowymi wymagana jest wysoka estetyka wykonania. W takim wariancie skrzynka schowana jest całkowicie pod elewacją budynku i nic nie zaburza zewnętrznej architektury.

Ostatnim rodzajem rolet zewnętrznych w naszej firmie są nadstawne, które rekomendowane są do budynków budowanych w technologii ścian jednowarstwowych.

Jakie rolety znajdują się w ofercie firmy Okna Kraków?

Wszystkie rolety zewnętrzne – niezależnie od wybranego typu – występują w ogromnej gamie kolorystycznej, ściśle dopasowanej do kolorów stolarki okiennej i drzwiowej. Masz możliwość wyboru modelu, koloru pancerza i prowadnic, kształtu i wersji skrzynki, a także rodzaju sterowania.

Niesłabnącą popularnością cieszą się rolety zewnętrzne wyposażone w silniki elektryczne i obsługiwane za pomocą pilotów zdalnego sterowania, przełączników naściennych lub innych systemów Inteligentnego Domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zewnętrzne rolety obsługiwać także tą samą aplikacją mobilną, której używasz do bramy garażowej i posesyjnej oraz drzwi zewnętrznych.

Nowoczesne rolety zewnętrzne  Kraków można również połączyć z czujnikami deszczu i wiatru, samoczynnie zabezpieczając nasze okna w przypadku wykrycia niekorzystnych warunków pogodowych.

W kwestii rolet zaufaj Oknom Kraków

W ofercie naszej firmy działającej na terenie Krakowa i województwa małopolskiego znajdziesz tylko i wyłącznie produkty renomowanych producentów. Ściśle współpracujemy z potentatami branży, takimi jak MirolaFillSomfy czy Mobilus. Firmy te gwarantują wysoką jakość i niezawodność swoich produktów.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszej ofercie idealne rolety zewnętrzne dla Twojego domu lub mieszkania i zaufasz nam, tak jak każdego roku robi to kilkuset inwestorów podobnych do Ciebie.

Pamiętaj, że służymy kompleksową pomocą związaną z doborem modelu oraz kompatybilnego napędu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych produktów, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu i wybierz interesującą Cię tematykę. U naszych specjalistów możesz także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące akcesoriów.

W każdym momencie możesz również do nas zadzwonić lub napisać e-mail z frapującymi Cię kwestiami. Z radością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pamiętaj, że jakiekolwiek spotkanie, rozmowa na temat montażu rolet w Krakowie i okolicach, pomiary przeprowadzane na Twojej budowie czy wstępna wycena rolet zewnętrznych są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące.

 

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.
    Top