• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Bielsko Biała

Okna Bielsko Biała – zapomnij o przeciągu oraz niesprzyjających warunkach

Okna Bielsko Biała dla wielu osób mogą wydawać się tylko kolejnym elementem wyposażenia jaki powinien znaleźć się w mieszkaniu. Z jednej strony jest to słuszne podejście, z drugiej natomiast nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jakie korzyści czekają nas po wymianie dotychczasowych okien. Jak wszystkie inne sprzęty czy materiały tak również okna po pewnym czasie zużywają się bądź na rynku pojawiają się lepsze i ciekawsze rozwiązania. Są to okoliczności, podczas których zaczynamy zastanawiać się czy dla nas też nastał czas na lepsze. W niejednym domostwie rodzi się jednocześnie problem wynikający z braku rozeznania w dziedzinie stolarki okiennej. Okna z Bielsko Białej charakteryzują się pewną budową oraz właściwościami. Osoby zainteresowane nie wiedząc jakie są to aspekty mają problem z podjęciem adekwatnej do potrzeb decyzji. I tutaj zjawiamy się my czyli firma Novobudowa, która od lat świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu montażu oraz doradztwa. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci korzystający z naszego asortymentu uzyskali dokładnie to czego oczekiwali. W związku z tym na etapie przygotowań poznajemy indywidualne preferencje, a także sam lokal. Podejmujemy decyzje czy dany projekt jest możliwy do zrealizowania. W razie jakichkolwiek wątpliwości pomagamy w wyborze. Naszym celem jest ułatwianie ludziom przejście przez remont czy proces budowania domu. Wynika to z naszej wiedzy na temat warunków jakie panują na rynku. Wielokrotnie odwiedzali nas klienci, którzy byli po negatywnych przejściach z wykonawcami, którym zależało wyłącznie na sprzedaży produktu. My działamy inaczej, ponieważ zależy nam na tym, aby nasz odbiorca podejmował decyzje świadomie w oparciu o pełną informacje. Cenimy sobie zaufanie jakim nas obdarzacie i stale rozwijamy się, aby utrzymać wysoką rangę. Te wszystkie zalety mają bezpośredni wpływ na to ile osób posiada od nas okna w Bielsko Białej oraz jak wieloma pozytywnymi opiniami możemy się pochwalić. Bądź jedną z tych osób.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Bielsko Biała oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Wycena okien PVC Bielsko Biała – czego możesz się spodziewać?

  Pierwszym krokiem w stronę pięknych i niezawodnych okien jest ich wycena. Cena w każdej kwestii stanowi duże znaczenie i nie ma się co dziwić, ponieważ każdy chce dokonywać zakupu na miarę swoich możliwości. My także się z tym zgadzamy, dlatego oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę okien. Jest to pomocne w podejmowaniu decyzji bez stresu czy zbędnych nerwów. W celu stworzenia jak najbardziej rzetelnego kosztorysu niezbędne będzie podanie przez osobę zainteresowaną danych na temat zakresu usług. W skład tych informacji wchodzą między innymi wymiary okien, ilość skrzydeł jakie chce się zamontować, indywidualne preferencje bądź zmiany w zakresie kształtów, a także ilość usług. Na tej podstawie przeprowadzana jest wycena, w rezultacie, której klient otrzymuje wstępny kosztorys. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że zawiązuje się z nami umowę.

  Pomiar okien PCV Bielsko Biała, gwarancją długoletniego użytkowania okien

  Montaż okien  gra w kwestii okien pierwsze skrzypce i nie ma się co dziwić, bo od jakości przeprowadzenia prac zależy to czy okna PCV Kraków zachowają swoją funkcjonalność. Sama wymiana okien nie mogłaby istnieć bez poprawnego pobrania wymiarów. Nasza firma jest w tym temacie ekspertem, ponieważ opiera się na precyzji i profesjonalizmie. Niewiele firm wie, że stolarka okienna znajduje się pod wymogami wytycznych prawa budowlanego, dlatego zawsze pierwszą czynnością jakiej należy się podjąć jest konfrontacja z dostępnym projektem budowlanym. Poznając wszystkie normy możliwe jest przejście do zbierania wymiarów ale nie tylko. Pomiar okien służy także do indywidualnych uzgodnień na temat zmian w kształcie czy kolorystyce okien. Klienci mogą poradzić się wówczas jakie rodzaje uszczelnień będą najlepsze do okien oraz jak poszczególne elementy wpływają na dalsze użytkowanie. Ekipa monterska ma natomiast czas na to, aby zapoznać się z lokalizacją. Wiele osób zastanawia się dlaczego skoro wymiana okien następuje w lokalu. Taka wiedze pozwala przygotować się na ewentualne, nieprzewidziane zdarzenia jak brak miejsca postojowego dla auta dostawczego czy konieczność użycia dodatkowych sprzętów. Bez tego przeprowadzenie całego projektu było by znacznie trudniejsze. My zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kluczowy moment i szansa na eliminację trudności jakie mogą nas zaskoczyć. Sam montaż jest wykończeniem wszystkich poprzedzających go etapów. Oczywiście musi być wykonywane przez osoby posiadające ku temu odpowiednią wiedzę, a także umiejętności. Samodzielne wymienianie tych elementów wyposażenia nigdy nie jest zalecane. Firma Novobudowa potwierdzając pewność jakości swoich usług zezwala na przeprowadzenie badania szczelności montażu. Do tej pory nie zdarzyło się, aby proces ten zakończył się negatywnym wynikiem dla nas.

  Top