• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Bielsko Biała

Okna Bielsko Biała – zapomnij o przeciągu oraz niesprzyjających warunkach

Okna Bielsko Biała dla wielu osób mogą wydawać się tylko kolejnym elementem wyposażenia jaki powinien znaleźć się w mieszkaniu. Z jednej strony jest to słuszne podejście, z drugiej natomiast nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jakie korzyści czekają nas po wymianie dotychczasowych okien. Jak wszystkie inne sprzęty czy materiały tak również okna po pewnym czasie zużywają się bądź na rynku pojawiają się lepsze i ciekawsze rozwiązania. Są to okoliczności, podczas których zaczynamy zastanawiać się czy dla nas też nastał czas na lepsze. W niejednym domostwie rodzi się jednocześnie problem wynikający z braku rozeznania w dziedzinie stolarki okiennej. Okna z Bielsko Białej charakteryzują się pewną budową oraz właściwościami. Osoby zainteresowane nie wiedząc jakie są to aspekty mają problem z podjęciem adekwatnej do potrzeb decyzji. I tutaj zjawiamy się my czyli firma Novobudowa, która od lat świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu montażu oraz doradztwa. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci korzystający z naszego asortymentu uzyskali dokładnie to czego oczekiwali. W związku z tym na etapie przygotowań poznajemy indywidualne preferencje, a także sam lokal. Podejmujemy decyzje czy dany projekt jest możliwy do zrealizowania. W razie jakichkolwiek wątpliwości pomagamy w wyborze. Naszym celem jest ułatwianie ludziom przejście przez remont czy proces budowania domu. Wynika to z naszej wiedzy na temat warunków jakie panują na rynku. Wielokrotnie odwiedzali nas klienci, którzy byli po negatywnych przejściach z wykonawcami, którym zależało wyłącznie na sprzedaży produktu. My działamy inaczej, ponieważ zależy nam na tym, aby nasz odbiorca podejmował decyzje świadomie w oparciu o pełną informacje. Cenimy sobie zaufanie jakim nas obdarzacie i stale rozwijamy się, aby utrzymać wysoką rangę. Te wszystkie zalety mają bezpośredni wpływ na to ile osób posiada od nas okna w Bielsko Białej oraz jak wieloma pozytywnymi opiniami możemy się pochwalić. Bądź jedną z tych osób.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Bielsko Biała oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Bielsko Biała – jak mogą wyglądać?

Każdy choć raz wyobrażał sobie to jak wyglądałoby jego mieszkanie jeśli możliwe byłoby stworzenie przeszklenia zamiast ściany albo jeśli okna aluminiowe Bielsko Biała występowały w różnych kształtach. Już od kilku lat te wyobrażenia przekuwamy w finalny produkt, a umożliwiają nam to dostępne technologie oraz nasza wiedza. Tradycyjny wygląd okien już dawno przestał obowiązywać co natomiast powoduje, że można mieć okna niczym z marzeń. Zmiany dotyczą kilku kwestii, a mianowicie:

kształty – w dzisiejszych czasach dostępne są okna PVC Bielsko Biała zarówno w wersji standardowej czyli prostokątnej ale także romby, trapezy czy koła. Dla klienta jest do niebywałe udogodnienie, ponieważ może zmieścić okno nawet na niewielkiej przestrzeni zyskując tym samym większy dostęp do światła

kolorystyka – większość mieszkańców dąży do tego, aby uzyskać spójny wystrój z wnętrzem mieszkania, dlatego też potrzebuje okien w odmiennych od białego barwach. W tym celu wykorzystuje się okleinę, którą umieszcza się na profilach przy użyciu kleju. Jest ona przymocowana trwale i przez cały czas użytkowania okien nie trzeba przejmować się tym, że będzie odpryskiwać. Okleina może zostać umieszczona po dwóch stronach ale także po jednej, bądź po obu a w innych kolorach

wielkość – tutaj także zaszły zmiany, a klienci mogą zdecydować się na okna Bielsko Biała o dużych gabarytach. Realne staje się posiadanie przeszklonego domu i przy tym zachowanie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Montaż okien Bielsko Biała, a parametry, którymi określane są okna

Okna z montażem Bielsko Biała poza swoją budową mogą być rozpatrywane także pod kątem parametrów jakimi się charakteryzują. W tym temacie obszerną rolę odgrywa proces montażu okien, ponieważ źle poprowadzony może skutkować obniżeniem wartości parametrów, a co za tym idzie utratą oczekiwanego komfortu. Dzieje się tak przez wzgląd na poszczególne komponenty budujące okna. Przykładowo – uszczelnienia odpowiadają za izolację, a szyby za bezpieczeństwo. Poszukując rozwiązań dla siebie warto, abyś posiadał choć podstawową wiedzę na ten temat. Czynnikiem o ogromnym wpływie na standardy życia jest tak zwana izolacja cieplna. Jej wartość pokazuje na jakim poziomie możemy oczekiwać ochrony przed zimnem. Mieszkańcom zależy na tym, aby do wnętrza nie dostawało się powietrze, ponieważ może to generować koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń. Wszystkie mieszkania niezależnie od lokalizacji są narażone także na opady. W tej kwestii swoją rolę spełnia wodoszczelność, dzięki której nasz dom nie jest podatny na przecieki czy kałużę. W dzisiejszych czasach wielu z nas obawia się o swoje bezpieczeństwo. Złodzieje korzystają z różnych metod dostania się do naszego mieszkania ale my także możemy mieć na to swój sposób. Okna PCV Bielsko Biała o solidnych szybach zespolonych znacznie utrudnią kradzież nawet najbardziej zmotywowanych śmiałków. Oczywiście wszystkie te aspekty czy parametry techniczne powinny być rozpatrywane indywidualnie, ponieważ każdy posiada inne oczekiwania czy wymagania.

Wycena okien – czego możesz się spodziewać?

Pierwszym krokiem w stronę pięknych i niezawodnych okien jest ich wycena. Cena w każdej kwestii stanowi duże znaczenie i nie ma się co dziwić, ponieważ każdy chce dokonywać zakupu na miarę swoich możliwości. My także się z tym zgadzamy, dlatego oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę okien. Jest to pomocne w podejmowaniu decyzji bez stresu czy zbędnych nerwów. W celu stworzenia jak najbardziej rzetelnego kosztorysu niezbędne będzie podanie przez osobę zainteresowaną danych na temat zakresu usług. W skład tych informacji wchodzą między innymi wymiary okien, ilość skrzydeł jakie chce się zamontować, indywidualne preferencje bądź zmiany w zakresie kształtów, a także ilość usług. Na tej podstawie przeprowadzana jest wycena, w rezultacie, której klient otrzymuje wstępny kosztorys. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że zawiązuje się z nami umowę.

Pomiar okien gwarancją długoletniego użytkowania okien

Montaż okien Bielsko Biała gra w kwestii okien pierwsze skrzypce i nie ma się co dziwić, bo od jakości przeprowadzenia prac zależy to czy okna PCV Kraków zachowają swoją funkcjonalność. Sama wymiana okien Bielsko Biała nie mogłaby istnieć bez poprawnego pobrania wymiarów. Nasza firma jest w tym temacie ekspertem, ponieważ opiera się na precyzji i profesjonalizmie. Niewiele firm wie, że stolarka okienna znajduje się pod wymogami wytycznych prawa budowlanego, dlatego zawsze pierwszą czynnością jakiej należy się podjąć jest konfrontacja z dostępnym projektem budowlanym. Poznając wszystkie normy możliwe jest przejście do zbierania wymiarów ale nie tylko. Pomiar okien służy także do indywidualnych uzgodnień na temat zmian w kształcie czy kolorystyce okien. Klienci mogą poradzić się wówczas jakie rodzaje uszczelnień będą najlepsze do okien oraz jak poszczególne elementy wpływają na dalsze użytkowanie. Ekipa monterska ma natomiast czas na to, aby zapoznać się z lokalizacją. Wiele osób zastanawia się dlaczego skoro wymiana okien następuje w lokalu. Taka wiedze pozwala przygotować się na ewentualne, nieprzewidziane zdarzenia jak brak miejsca postojowego dla auta dostawczego czy konieczność użycia dodatkowych sprzętów. Bez tego przeprowadzenie całego projektu było by znacznie trudniejsze. My zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kluczowy moment i szansa na eliminację trudności jakie mogą nas zaskoczyć. Sam montaż jest wykończeniem wszystkich poprzedzających go etapów. Oczywiście musi być wykonywane przez osoby posiadające ku temu odpowiednią wiedzę, a także umiejętności. Samodzielne wymienianie tych elementów wyposażenia nigdy nie jest zalecane. Firma Novobudowa potwierdzając pewność jakości swoich usług zezwala na przeprowadzenie badania szczelności montażu. Do tej pory nie zdarzyło się, aby proces ten zakończył się negatywnym wynikiem dla nas.

Z jakich komponentów korzystamy w oferowanych przez nas oknach?

Budowa okna PCV Bielsko Biała dla osób niezwiązanych z tą branżą nie jest niczym ciekawym. Posiadanie takich informacji może jednak zmienić nasze podejście do samego produktu i jego wyboru. W naszej firmie decydujemy się wyłącznie na elementy niezawodne, które będą gwarantowały naszym odbiorcom pełne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi oraz innymi zdarzeniami. W związku z tym nasze okna wyposażone są głównie w szyby zespolone, które charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Taki komponent to także gwarancja większej ochrony przed zniszczeniami. W naszych projektach korzystamy z kilku wariantów okuć, aby klient mógł dopasować sposób otwierania swoich okien zarówno do posiadanej przestrzeni jak również codziennych czynności. W przypadku salonu bądź pokojów najbardziej polecaną opcją są okucia rozwierno uchylne, które dają dwie funkcje otwierania okna. Mniejsze pomieszczenia powinny być wyposażane raczej w warianty uchylne bądź FIX. Odbiorcy znajdą dla siebie także coś do okien tarasowych czy balkonowych. Kwestią istotną podczas wyboru może być także rodzaj zastosowanych uszczelnień. Jak wiadomo każde mieszkanie znajduje się w innej lokalizacji, w której ważne może być zupełnie coś innego. Różnorodność uszczelek pozwala dopasować część do własnych wymogów. Wpływ na to ma pogoda ale także warunki akustyczne. Oczywiście przy braku pojęcia na temat komponentów nasi eksperci pomogą oraz doradzą, aby efekt był satysfakcjonujący. Z profesjonalnym zespołem monterskim możliwe jest przejście przez wszystkie etapy bez zbędnego stresu, co nie raz chwalili już nasi klienci.

Okna Novobudowa w województwie śląskim

Top