• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Bytom NovoBudowa

Okna Bytom – co zyskujesz montując je w swoim domu?

O istocie posiadania okien w domu można mówić godzinami, ponieważ bez wątpienia jest to jeden z produktów, które znajdują się w lokalu jako pierwsze. Okna z Bytomia pozwalają na niczym niezakłócone funkcjonowanie i bezpieczeństwo. Okna w Bytomiu muszą charakteryzować się ogromną wytrzymałością, ponieważ każdego dnia oddziałuje na nie wiele sił, zarówno wynikających z otwierania i zamykania jak również zmiennych warunków atmosferycznych. Remont mieszkania, a co za tym idzie także wymiana okien Bytom stanowią spore zamieszanie, podczas którego ciężko się odnaleźć. Kłopoty pojawiają się już na samym wstępie kiedy to konieczne jest podjęcie decyzji na temat asortymentu w jaki chcemy się wyposażyć. Najczęstszym utrudnieniem z jakim muszą zmierzyć się klienci jest brak wiedzy na temat tego jak zbudowane są okna oraz jakie elementy odpowiadają za jakie funkcje. Odbiorcy niejednokrotnie będą mieli do czynienia z niezbyt profesjonalnymi sprzedawcami, którzy kierują się wyłącznie zyskiem. Nic więc dziwnego, że wiele osób jest zniechęconych wprowadzaniem zmian do swojego mieszkania. Nie musi to tak wyglądać jeśli zdecydujesz się na profesjonalną firmę, która podchodzi do swojego klienta w sposób indywidualny koncentrując się bezpośrednio na potrzebach oraz oczekiwaniach. My stawiamy w pierwszej kolejności na satysfakcje i preferencje odbiorcy. Zajmujemy się nie tylko montażem lecz także doradztwem podczas każdego etapu. To czyni nas przedsiębiorstwem niezawodnym, które posiada masę pozytywnych opinii i zadowolonych klientów.

Okna PCV Bytom to nie tylko szyba i rama. To perfekcyjnie dopracowane i połączone komponenty, dzięki którym użytkowanie okien jest przyjemne i pozbawione problemów. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i w trakcie wyboru koncentruje się wyłącznie na walorach estetycznych. Znając budowę okien można adekwatnie dobrać rozwiązanie dla siebie, które będzie służyło przez wiele lat. Okna PCV Bytom, aby osiągnęły satysfakcjonujący efekt muszą iść w parze z profesjonalnym montażem, który będzie opierał się o doświadczenie i nieprzeciętne umiejętności. Tylko taki komplet najlepszych części i pracy ekipy monterskiej sprawi, że okna będą łączyły w sobie wartości wizualne oraz techniczne, a sama wymiana będzie zdecydowanie na lepsze.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Bytom oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Bytom – jakie elementy tworzą okna?

Pewnie ani razu nie zastanawiałeś się nad tym z jakich półproduktów stworzone są twoje okna aluminiowe Bytom. Jest to całkiem normalne zjawisko, ponieważ okna stanowią niepozorne wyposażenie, o którym przypominamy sobie gdy jest nam zimno lub gorąco. W procesie decyzyjnym, to z czego składa się okno ma jednak spore znaczenie. Najważniejsze jest, aby wiedzieć, które z podstawowych komponentów odpowiadają za konkretne funkcje. Jak wiadomo każdy z nas mieszka w innych warunkach, lubi coś innego więc także wybór powinien być w pełni indywidualny. Poniższe elementy uznawane są za filar i podstawę okien:

profile okienne – w naszym asortymencie znajdują się kształtowniki wyprodukowane z polichlorku winylu, który jest materiałem elastycznym i giętkim. Służą one do wykonywania ram oraz skrzydeł i stanowią najważniejszą część finalnego okna

wzmocnienia stalowe – z racji, iż profile okienne wykonane są z plastycznego materiału konieczne jest zastosowanie wzmocnień, które chroniłyby okna z montażem Bytom przed działaniem różnych sił, a także ruchów konstrukcyjnych budynku. Wykorzystanie wzmocnień stalowych ma ogromny wpływ na zwiększenie sztywności oraz zabezpieczanie przed pojawianiem się odkształceń

uszczelnienia – ich obecność jest konieczna, aby możliwe było ograniczenie wpływu czynników atmosferycznych takich jak opady czy wiatr. W dzisiejszych czasach z racji braku możliwości przewidzenia pogody oraz innych składowych stosuje się głównie okna 3-uszczelkowe gwarantujące największe bezpieczeństwo i ochronę

szyby – tutaj nikt nie będzie miał wątpliwości co do największej powierzchni szyb w kontekście całego okna Kraków. Szyby pozwalają na obserwacje tego co dzieje się na zewnątrz ale nie tylko. Są największe zatem przyjmują największy poziom sił oraz muszą chronić przed włamaniem. Jest to powód, dla którego stosuje się obecnie szyby zespolone składające się z 3 warstw tafli.

Montaż okien Bytom – co może pójść nieprawidłowo?

Końcowy efekt zależy od produktu ale także od tego w jaki sposób zostanie on zamontowany. Pewnie wiele osób choć raz zastanawiało się czy możliwy jest samodzielny montaż okien Bytom. Mamy nadzieję, że zawsze kończyło się na rozmyślaniach i w ostateczności każdy decydował się na profesjonalną ekipę monterską. Czemu jest to aż tak ważne? Nieprawidłowe przeprowadzenie wymiany może być tragiczne w skutkach i odebrać oknom ich podstawowe funkcje. Pomijając konieczność posiadania odpowiednich sprzętów istotna jest również wiedza i doświadczenie. Są to powody, dla których nie warto oszczędzać, ponieważ oddala się od wymarzonego rezultatu. Nasza firma składa się z zespołu profesjonalistów, którzy podchodzą do tematu montażu w sposób bardzo rzetelny oraz skrupulatny. Zanim jednak dojdzie do fizycznej wymiany kontakt z klientem rozpoczyna się od stworzenia wstępnego kosztorysu. W wycenie brane pod uwagę są dane przekazane przez odbiorcę na temat wielkości otworów okiennych, ilości okien do montażu czy też indywidualnych preferencji na temat materiału czy wartości wizualnych. Jeśli klient zaakceptuje te warunki można przejść do kolejnego punktu jakim jest pomiar. Niewiele firm rozpoczyna pomiary od skontrolowania projektu budowlanego co jest dużym błędem. Okna PVC Bytom także podlegają pewnym normom, a ich niespełnienie może być kosztowne dla klienta. Następną czynnością wykonywaną przez naszych specjalistów jest pomiar wszystkich otworów, odległości i wysokości. W tym etapie eksperci poznają także otoczenie, a jest to potrzebne do określenia czy możliwe jest zaparkowanie auta dostawczego na terenie posesji bądź czy istnieją warunki korzystne do montażu i czy nie trzeba stosować dodatkowych narzędzi. Po tych pracach przechodzimy do kluczowej kwestii czyli fizycznego montażu oraz wykończenia. Tutaj montowane są uszczelki, a klient otrzymuje rezultat zgodny z projektem. W razie wyrażenia takiej chęci możliwe jest przeprowadzenie badania szczelności montażu okien.

Okucia okienne – za co odpowiadają i jakie wybrać do swojego mieszkania

Bardzo ważnym elementem, który ma wpływ na wygodę użytkowanie okien mają okucia. Są to części okna odpowiadające za sposób otwierania okien. Z racji, iż zamykanie i otwieranie skrzydeł odbywa się każdego dnia dobrze jest wybrać metodę najbardziej dla nas przydatną. Małe pomieszczenia, w których przestrzeń jest mocno ograniczona wyposażane są zazwyczaj w okna Butom z okuciami uchylnymi. Są to opcje umożliwiające wyłącznie uchylanie okien, co pozwala na cyrkulację powietrza, bez narażania się na jakąkolwiek utratę miejsca. W przypadku tradycyjnych mieszkań o większej powierzchni lepszym rozwiązaniem będą okucia rozwierno uchylne. Jest to jednocześnie rodzaj otwierania najbardziej popularny i wybierany przez odbiorców. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ tego typu okucia pozwalają jednocześnie uchylać jak również otwierać okna w całości, co pozwala na wywietrzenie mieszkania. Okna PCV Bytom występują także w wersji przesuwnej. Jest to komponent stosowany zazwyczaj w przypadku okien tarasowych czy balkonowych i pozwala na pełne otwarcie skrzydła. Istotną rolę odgrywają tutaj prowadnice zlokalizowane na progu, które przesuwają szybę do wewnątrz, przez co ogranicza się ilość zajmowanego miejsca. W przypadku lokali usługowych, gdzie głównym źródłem cyrkulacji powietrza jest klimatyzacja można zdecydować się na okucia FIX czyli rozwiązanie uniemożliwiające jakiekolwiek otwieranie okien.

Wygląd okien – czy musimy decydować się na standardowe rozwiązania?

Obecnie bardzo dużą uwagę przykuwa się do wyglądu i estetyki wnętrza. Nic więc dziwnego, że także okna Bytom oceniane są zgodnie z tymi aspektami. Jeszcze kilkanaście lat temu nie było mowy o tym, aby okna wyglądały inaczej niż tradycyjnie czyli z białymi ramami w standardowych wymiarach i kształtach. Na szczęście rozwój i nowe technologie dotarły także do stolarki okiennej i w dzisiejszych czasach możliwe jest niemal wszystko. Co to oznacza dla odbiorcy? Ma on pełną swobodę wybierania kształtu swoich okien, co oznacza, że w pomieszczeniach nie musza występować okna tylko w standardowym prostokącie. Jest to dobra informacja dla osób, którym zależy nawet na małych oknach, aby zwiększyć ilość światła docierającego do wewnątrz. Innym udogodnieniem na jakie mogą liczyć klienci jest nieograniczona wielkość przeszkleń. Bardzo popularny jest obecnie styl nowoczesny, a więc przeszklenia zamiast ścian sprawdzają się tutaj idealnie. Nie ma także ograniczeń w zakresie kolorystyki naszych okien, a pozwalają na to okleiny montowane bezpośrednio na profilach. Umieszczane są one na stałe przy użyciu bardzo mocnego kleju oraz wysokiej temperatury. To natomiast oznacza, że nie trzeba przejmować się żadnymi odpryskami. Okleinę można umieścić zarówno po jednej stronie, jak również po obu, a wszystko leży w rękach właścicieli. Osoby zainteresowane z pewnością ucieszy fakt, że wprowadzenie jakichkolwiek zmian w zakresie kwestii wizualnych nie wiąże się z utratą jakości czy funkcjonalności okien. Realne staje się zatem posiadanie okien solidnych i pięknych. Z naszej strony robimy wszystko, aby oferować naszym odbiorcom coraz to nowsze i ciekawsze opcje, które odmienią standardy życia i sprawią, że mieszkanie będzie spójne w kontekście wystroju oraz bezpieczne. W razie pojawienia się jakichkolwiek możliwości udzielamy wskazówek i porad.

Okna Novobudowa w województwie śląskim

Top