• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Trzebinia

Jak wybrać najlepsze okna Trzebinia

W trakcie budowy lub remontu mieszkania natrafiamy na wiele problemów i zagadnień, z którymi często nie radzimy sobie sami, dlatego tak nieoceniona jest fachowa pomoc profesjonalistów, szczególnie jeśli chodzi o kwestię okien.

Do czego służą nam okna Trzebinia

Okna to swoisty element zamykający otwór w dachu lub ścianie. Ma za zadanie wpuszczanie do pomieszczeń światła dziennego, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz niekiedy dogrzewa pomieszczenie. Okna pozwalają na kontakt wzrokowy ze światem zewnętrznym, a jednocześnie osłaniają przed chłodem, dźwiękami z zewnątrz czy też dostaniem się do budynku osób niepowołanych. Co równie istotne- biorą udział w wentylacji pomieszczeń, zapobiegają gromadzeniu się pary wodnej i powstawaniu grzybów na ścianach.

Okna z Trzebinii spełniają wszystkie te role, dzięki współpracy sklepu z najlepszymi producentami okien, ale też dzięki profesjonalnemu montażowi. Okna w Trzebinii to wysoka jakość za rozsądną cenę, objęte gwarancją, dzięki czemu klient nie obawia się kosztownej wymiany za kilka lat.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Trzebinia oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Trzebinia 

  Coraz więcej klientów decyduje się na stolarkę plastikową, ze względu na jej niższy koszt przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich cech dobrego okna oraz ogólnej estetyki. PCV, to polichlorek winylu, czyli tworzywo sztuczne o dużych właściwościach użytkowych. To właśnie okna PCV (choć prawidłowy skrót to PVC) jest odporny na działanie wysokich temperatur, ma właściwości izolacyjne (zarówno akustycznie jak i termicznie) i jest bezpieczny dla człowieka, ponieważ wytwarza się go stosując się do restrykcyjnych regulacji prawnych. Z niego właśnie wykonuje się profile okienne, czyli kształtowniki, z których robi się ramy okienne, tj. ościeżnice, skrzydła i słupki (zarówno stałe jak i ruchome). W przeciwieństwie też do okien drewnianych nie wymagają specjalnej pielęgnacji czy impregnacji, a są łatwe do czyszczenia. Okna PCV Trzebina występują w licznych wariantach kolorystycznych.

  Czy postawić na montaż okien Trzebinia?

  Odpowiedź jest niezwykle prosta: tak! Okna z montażem Trzebinia to suma wielu składowych, a najważniejszymi są: doskonałej jakości produkty stosowane do wytwarzania okien, najlepsi producenci i montaż przeprowadzony przez pracowników o wieloletnim doświadczeniu w zawodzie. Wybierając firmę, która nam pomoże należy zapoznać się z ich ofertą, ale też z opiniami innych klientów o nich, bo to właśnie ich zadowolenie przemawia za ich pracą. Właściwie i dokładnie przeprowadzone pomiary zarówno otworów okiennych jak i samych okien, odpowiednie umiejscowienie okna względem muru, zastosowanie adekwatnych do sytuacji materiałów termoizolacyjnych i uszczelniających, dobre przygotowanie ościeży i wypoziomowanie okien. Dopiero ostatecznym elementem całego procesu jest mechaniczne zamocowanie okien.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top