• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Skawina NovoBudowa

Okna Skawina – warto postawić na regionalny patriotyzm!

Współcześnie rynek usług budowlanych i produktów do wykończenia domu czy mieszkania nie różni się już znacząco między poszczególnymi regionami Polski. W każdym województwie można znaleźć świetnych specjalistów oferujących swoje usługi na terenie całego kraju. Szukając jednak ekipy budowlanej, architekta czy kierownika budowy zazwyczaj zawężamy nasz krąg zainteresowań do najbliższej okolicy – wynika to z faktu prostszej logistyki i czasu jaki jest nam potrzebny na wykonanie wszystkich prac. Jedynie w skrajnych przypadkach decydujemy się na usługodawców z drugiego krańca Polski. Nie inaczej powinniśmy postępować w przypadku zakupu drzwi, bram, rolet czy okien. Niezależnie od tego czy jesteśmy ze Skawiny, Tarnowa, Limanowej, Zakopanego czy Krakowa – warto stawiać na producentów, dystrybutorów i montażystów, którzy działają na terenie Małopolski. Taki wybór ma szereg zalet, które przeważają często nad typowymi aspektami finansowymi. Po pierwsze, stawiając na firmy lokalne, możemy być pewni, że będą one znały specyfikę danego regionu i potrzeb jego mieszkańców. Po drugie, firmy ograniczające swój zasięg do jednego obszaru mają na jego terenie wiele realizacji, co pozwoli nam na własne oczy zobaczyć w jaki sposób wykonuje ona swoje usługi. I w reszcie po trzecie, dobra firma budowlana czy dystrybutor zajmujący się np.: montażem okien będzie w stanie znaleźć dla nas dogodny, niezbyt odległy termin co może znacząco uprościć ewentualną logistykę. Zamawiając do nowego domu czy mieszkania okna Skawina – warto więc stawiać na lokalnych przedsiębiorców, takich jak Novobudowa! Każdego roku nasze okna aluminiowe Skawina czy też antywłamaniowe montujemy przynajmniej w kilkudziesięciu nowych domach w miastach z całego województwa małopolskiego.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Skawina oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Skawina od Novobudowy – kim jesteśmy?

  Jako firma naszą przygodę z branżą stolarki budowlanej rozpoczęliśmy ponad dekadę temu. Oferujemy przede wszystkim okna z montażem, jednak nasze zainteresowania daleko wykraczają poza tę tematykę. Wśród usług jakie oferujemy naszym klientom pochodzącym m.in. ze Skawiny jest wymiana okien, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie potrzeb poszczególnych budynków, pomiary i montaż okien. Bezkompromisowo stawiamy na jakość naszych usług, dlatego selekcjonujemy wszystkich naszych dostawców, prowadzimy nieustanne szkolenia naszej ekipy sprzedażowej oraz zespołów montażowych, a przy każdym zleceniu staramy się dawać od siebie więcej niż robią to nasi konkurencji. Nasze okna PCV to produkty dostarczane nam przez firmę TEAM-PLAST. To wiodący producent okien PVC w systemach VEKA i Gealan, czyli wyroby wysoko klasyfikowane w prestiżowych rankingach jakości. Jako że nasz biznes cały czas się rozwija, w ofercie posiadamy również bramy garażowe, rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe – wszystkie dobrych marek i znanych producentów. W tym wypadku również nie idziemy na kompromisy. Nie boimy się również zleceń nietypowych od mieszkańców Skawiny czy innych miast Małopolski – w naszych realizacjach wstawialiśmy antywłamaniowe stalowe drzwi do domu jak i nietypowe, przesuwne okna balkonowe. Przez lata naszej działalności nabyliśmy też niezbędną wiedzę dotyczącą potrzeb naszych klientów, dlatego w ofercie posiadamy w pełni działającą ekspozycję. W naszym krakowskim salonie, a więc miejscu wręcz idealnym dla klientów ze Skawiny, można zobaczyć wszystkie nasze okna, drzwi, rolety, żaluzje i bramy – co jest tak ważne dla naszych klientów. Każdy może tam obejrzeć, dotknąć a nawet wypróbować w działaniu wszystkie oferowane przez nas produkty!

  Okna PVC Skawina – co mamy w ofercie?

  Każdy klient, który zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy może skorzystać i wybrać okna Skawina z całej gamy modelowej. Oferujemy zarówno energooszczędne okna PVC, okna aluminiowe, plastikowe czy też antywłamaniowe. Oprócz tego potrafimy zainstalować nowoczesne i bardzo modne okna przesuwne a nawet okna o zwiększonej wytrzymałości charakteryzujące się doskonałymi parametrami antywłamaniowymi potwierdzonymi wieloma certyfikatami. To doskonałe rozwiązanie dla klientów ze Skawiny, która jak powszechnie wiadomo staje się powoli jedną z tzw. sypialni Krakowa.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top