• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Tarnów NovoBudowa

Budujemy nowy dom, czyli Okna Tarnów

Budowa czy też remont domu lub mieszkania do zadanie, które wielu potrafi przerosnąć. Inwestycja ta zazwyczaj jest przewidziana na lata i podejmujemy się jej raz, a w skrajnych przypadkach tylko dwa razy w życiu. Wiąże się to niewątpliwie z kosztami, które trzeba ponieść by w końcu zamieszkać w wymarzonych czterech ścianach. Proces jest skomplikowany, bowiem wymaga współpracy i dobrej koordynacji z wieloma specjalistami – od prawników, przez projektantów, architektów aż po ekipy budowlane i specjalistów z zakres montażu specjalistycznego. Zaczyna się bardzo niewinnie, od znalezienia wymarzonej działki, na której w przyszłości powstanie nowy budynek. W województwie Małopolskim wciąż są dziewicze tereny, które przyciągają inwestorów. Tak jest m.in. w Tarnowie i jego najbliższych okolicach. Warto również pamiętać, że dobór odpowiednich materiałów i produktów, które będziemy kupować do naszego domu jest równie ważny jak wynajęcie odpowiednich firm, które zajmą się całym procesem. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że okna Tarnów to produkt, który również wpisuje się w tę zasadę i dobrze jest przemyśleć zakup, bowiem on również będzie nam służył kolejne lata. Okna PCV Tarnów i ich montaż proponowane przez firmę Novobudowa to usługi, na które można postawić!

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Tarnów oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Tarnów – czym wyróżnia się Novobudowa?

Novobudowa to firma, która specjalizuje się w fachowym montażu okien charakteryzujących się najwyższą jakością produktową. Działamy na terenie Tarnowa i okolic, dzięki czemu doskonale orientujemy się w realiach rynkowych i wiemy czego potrzebują nasi klienci stawiający swój pierwszy dom. Swoje usługi proponujemy również na terenie innych miast województwa małopolskiego i jako jedyna firma pochodząca z tego regionu oferujemy naszym klientom specjalną ekspozycję prezentującą różne, najnowocześniejsze systemy montażu stolarki okiennej. Montaż okien Tarnów proponujemy w tradycyjnej formie z zastosowaniem samej pianki PU a nawet w innowacyjnym systemie montażu w ociepleniu Ciepłej Belki Montażowej znanej jako CBM Marbet Bausystem. Nasza salon posiada specjalną salę symulacji, gdzie każdy klient może na żywo sprawdzić jak powinny wyglądać fachowe okna z montażem Tarnów – a więc warstwowość, poprawne mocowanie mechaniczne czy wspomniany montaż okna PVC Tarnów w warstwie ocieplenia.

Montaż okien Tarnów – z kim współpracujemy?

Okna z Tarnowa, które proponujemy naszym klientom to efekt wspaniałej współpracy z renomowanymi producentami okien PVC, czyli firmą TEAM-PLAST. To niekwestionowany lider, który notuje najwyższe miejsca w prestiżowych rankingach. W naszej ofercie jeśli chodzi o okna Tarnów znaleźć można m.in. modele energooszczędne, charakteryzujące się dobrymi właściwościami izolacyjnymi, które nie dopuszczą do nadmiernych strat ciepła, okna aluminiowe Tarnów a nawet okna Tarnów antywłamaniowe. Co więcej, posiadamy również odpowiedź na nietypowe potrzeby naszych klientów, proponując okna w Tarnowie przesuwne i balkonowe. Możemy również kompleksowo obsłużyć całą inwestycje dostarczając i fachowo montując całą stolarkę budowlaną – żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne, bramy do garażu czy bramy przemysłowe a nawet zewnętrzne drzwi aluminiowe oraz drzwi stalowe! Jako, że działamy na terenie całego województwa małopolskiego, wszystkie proponowane przez nas produkty można zobaczyć na działającej ekspozycji znajdującej się w salonie w Krakowie. Wszystkie okna PCV Kraków, drzwi, bramy, rolety czy żaluzje można tam wypróbować, dotknąć i obejrzeć!

Okna z Tarnowa – jak pracujemy?

Przygoda Novobudowy z branżą stolarki budowlanej zaczęła się niemal dekadę temu. Przez ten czas nabraliśmy doświadczenia, rozpoznaliśmy rynek w województwie małopolskim i doskonale wiemy, że w tej pracy liczą się bezkompromisowość i najwyższa jakość pracy. Dokładnie selekcjonujemy firmy, które dostarczają oferowane przez nas produkty. Każda firma, z którą współpracujemy to liczący się na rynku gracz, który wyznaje podobne zasady do naszych. Nie inaczej działamy też w przypadku wstawianiu stolarki. Okna Tarnów są przez nas montowane zgodnie z zasadami sztuki, a cały montaż przebiega prawidłowo i szybko. Nie idziemy na kompromisy nawet w obsłudze posprzedażowej naszych produktów. Tam gdzie inni odpuszczają, my staramy się dawać dwa razy więcej! Jesteśmy jedną z nielicznych firm działających w kraju, które mogą pochwalić się certyfikowanym badaniem szczelności montażu. Badanie takie zostało zlecone i przeprowadzone w przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej, dzięki czemu jesteśmy pewni tego co robimy i udzielamy klientom aż dziesięcioletniej, pisemnej gwarancji na przeprowadzony przez nas montaż każdego okna PCV Tarnów.

Jak wybrać okna PVC Tarnów?

Niewątpliwie wybór okien to trudne zadanie, które może przerosnąć nawet doświadczonego inwestora. Mnogość producentów i modeli może przyprawiać o zawrót głowy. Co więcej, okna PCV Tarnów to przedmioty, z których korzystamy niemal codziennie. Optymalny wybór interesującego nas modelu powinien opierać się nie tylko na ich wygodzie ale też na specjalistycznej wiedzy i różnych jej aspektach – od procesów fizycznych i chemicznych aż po fizykę samych budynków. Właściwe doradztwo, profesjonalny montaż, dokłada wycena a niekiedy nawet wymiana okien Tarnów są sztuką, która wymaga odpowiedniego doświadczenia praktycznego. Bez dobrej firmy znającej się na rzeczy montaż okna Tarnów zazwyczaj kończy się fuszerką, która nie tylko utrudnia późniejsze użytkowanie okien ale może również wygenerować znaczny koszt w postaci ewentualnej naprawy lub wymiany stolarki okiennej. Wspomniana ogromna liczba producentów, do tego mnogość różnych parametrów okiennych, akcesoriów czy technik montażu sprawić mogą, że każdy klient z dużą nieufnością podchodzi do tego tematu. Dlatego warto postawić na współpracę z najlepszą firmą sprzedającą okna Tarnów! Zaufanie jakim obdarzają nas klienci często procentuje, bowiem z pasją podchodzimy do tematu stolarki budowlanej. Nasi sprzedawcy czy montażyści interesują się nie tylko oknami, drzwiami i roletami – cały czas rozwijają swoje techniki montażu, zdobywają wiedzę w zakresie energooszczędnego budownictwa, które w ostatnim okresie przeżywa prawdziwy rozkwit na równi z budownictwem pasywnym, czy systemu inteligentnego domu. W szczególności ta ostatnia gałąź naszych zainteresowań jest ważna w przypadku stolarki okiennej, bowiem najnowsza technologia doskonale współgra z drzwiami i oknami, pozwalając na zdalne sterowanie nie tylko ogrzewaniem domowym ale nawet otwieraniem lub zamykaniem wspomnianych okien. Często wystarczy jedno kliknięcie w smartfonowej apce, by okna Tarnów delikatnie się uchyliły i umożliwiły powietrzu swobodny przepływ. Dzięki tego typu rozwiązaniom można pożegnać się z duchotą nagrzanego mieszkania czy domu jeszcze zanim którykolwiek z domowników otworzy drzwi po powrocie z pracy czy szkoły. Nie ukrywamy również naszego zainteresowania technikami antywłamaniowymi – więc klientom poszukującym maksymalnej ochrony domy jesteśmy w stanie zaoferować certyfikowane okna PCV Tarnów antywłamaniowe.

Jak montujemy okna w Tarnowie?

Niejako standardem w dzisiejszych czasach jest tzw. montaż warstwowy. To sposób, który pozwala na dobre zaizolowanie miejsca, w którym okna Tarnów stykają się z murem domu. W telegraficznym skrócie nasza ekipa montażystów dodaje w tym miejscu dwie warstwy izolacyjne – zewnętrzną oraz wewnętrzną. Ta pierwsza jest stworzona z taśmy paroprzepuszczalnej, która zabezpiecza przed przenikaniem wody w czasie opadów, z kolei ta druga jest zbudowana w taśmy paroszczelnej, która jest barierą chroniącą przed wnikaniem do wnętrza izolacji pary wodnej i wilgoci pochodzących z wnętrza. Całość montażu w punkcie styku uzupełniana jest warstwą środkową a więc specjalną pianką montażową, która pełni w tym miejscu podwójną rolę – izolatora termicznego oraz izolatora akustycznego. Wymagający klient może również postawić na technikę, która opiera się na nowoczesnym systemie montażu stolarki w oparciu o elementy wykonane z twardego polistyrenu EPS – tzw. Ciepłych Belek Montażowych. CBM polega na wykonaniu ramy nośnej ze wspomnianych elementów na zasadzie klockowej. Belka podprogowa, podstawy pod parapety oraz kleje, pianki, łączniki i taśmy uszczelniające zapewniają prosty w realizacji, a jednocześnie niezwykle estetyczny i skuteczny montaż niemal wszystkich dostępnych na rynku drzwi czy okien. Warto pamiętać, że w tej technice okna i drzwi balkonowe wysuwa się poza lico ściany, a więc przesunięte do izolacji zewnętrznej.

Okna z montażem Tarnów – gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Każdą naszą realizację przeprowadzamy w oparciu o cztery proste kroki. Po pierwsze, bezpłatna i całkowicie niezobowiązująca wizyta naszego przedstawiciela. Potrafi on doradzić najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu stolarki, dokona również wszystkich pomiarów niezbędnych do przygotowania wyceny. Niezależnie czy chodzi tylko o okna PCV Tarnów czy o całą budowlaną stolarkę w domu, wycena będzie zupełnie darmowa. Finałem naszej współpracy będzie prawidłowy montaż okien. Źle umieszczone okna Tarnów czy drzwi skutkują w przyszłości dużymi problemami a w skrajnych przypadkach doprowadzą do konieczności wymiany stolarki i pokrycia ewentualnych strat. Nasze prace są odbierane na podstawie ustaleń z klientem oraz całej dokumentacji. Na życzenie – możemy przeprowadzić badania potwierdzające profesjonalizm i jakość całej realizacji.

Wymiana okien Tarnów oraz ich montaż w całym regionie

Jako firma mająca siedzibę w Krakowie – oferujemy swoje usługi w całej Małopolsce. Przeprowadzaliśmy realizację w północnej części województwa – od Olkusza, przez Alwernię Chrzanów, Wadowice, Wolbrom, Zator, Myślenice i Limanową aż po Tarnów, Zakopane czy Tuchów.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top