• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Tarnów NovoBudowa

Budujemy nowy dom, czyli Okna Tarnów

Budowa czy też remont domu lub mieszkania do zadanie, które wielu potrafi przerosnąć. Inwestycja ta zazwyczaj jest przewidziana na lata i podejmujemy się jej raz, a w skrajnych przypadkach tylko dwa razy w życiu. Wiąże się to niewątpliwie z kosztami, które trzeba ponieść by w końcu zamieszkać w wymarzonych czterech ścianach. Proces jest skomplikowany, bowiem wymaga współpracy i dobrej koordynacji z wieloma specjalistami – od prawników, przez projektantów, architektów aż po ekipy budowlane i specjalistów z zakres montażu specjalistycznego. Zaczyna się bardzo niewinnie, od znalezienia wymarzonej działki, na której w przyszłości powstanie nowy budynek. W województwie Małopolskim wciąż są dziewicze tereny, które przyciągają inwestorów. Tak jest m.in. w Tarnowie i jego najbliższych okolicach. Warto również pamiętać, że dobór odpowiednich materiałów i produktów, które będziemy kupować do naszego domu jest równie ważny jak wynajęcie odpowiednich firm, które zajmą się całym procesem. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że okna Tarnów to produkt, który również wpisuje się w tę zasadę i dobrze jest przemyśleć zakup, bowiem on również będzie nam służył kolejne lata. Okna PCV Tarnów i ich montaż proponowane przez firmę Novobudowa to usługi, na które można postawić!

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Tarnów oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV Tarnów – czym wyróżnia się Novobudowa?

  Novobudowa to firma, która specjalizuje się w fachowym montażu okien charakteryzujących się najwyższą jakością produktową. Działamy na terenie Tarnowa i okolic, dzięki czemu doskonale orientujemy się w realiach rynkowych i wiemy czego potrzebują nasi klienci stawiający swój pierwszy dom. Swoje usługi proponujemy również na terenie innych miast województwa małopolskiego i jako jedyna firma pochodząca z tego regionu oferujemy naszym klientom specjalną ekspozycję prezentującą różne, najnowocześniejsze systemy montażu stolarki okiennej. Montaż okien proponujemy w tradycyjnej formie z zastosowaniem samej pianki PU a nawet w innowacyjnym systemie montażu w ociepleniu Ciepłej Belki Montażowej znanej jako CBM Marbet Bausystem. Nasza salon posiada specjalną salę symulacji, gdzie każdy klient może na żywo sprawdzić jak powinny wyglądać fachowe okna z montażem – a więc warstwowość, poprawne mocowanie mechaniczne czy wspomniany montaż okna PVC w warstwie ocieplenia.

  Jak wybrać okna PVC i PVC Tarnów?

  Niewątpliwie wybór okien to trudne zadanie, które może przerosnąć nawet doświadczonego inwestora. Mnogość producentów i modeli może przyprawiać o zawrót głowy. Co więcej, okna PCV to przedmioty, z których korzystamy niemal codziennie. Optymalny wybór interesującego nas modelu powinien opierać się nie tylko na ich wygodzie ale też na specjalistycznej wiedzy i różnych jej aspektach – od procesów fizycznych i chemicznych aż po fizykę samych budynków. Właściwe doradztwo, profesjonalny montaż, dokłada wycena a niekiedy nawet wymiana okien są sztuką, która wymaga odpowiedniego doświadczenia praktycznego. Bez dobrej firmy znającej się na rzeczy montaż okna zazwyczaj kończy się fuszerką, która nie tylko utrudnia późniejsze użytkowanie okien ale może również wygenerować znaczny koszt w postaci ewentualnej naprawy lub wymiany stolarki okiennej. Wspomniana ogromna liczba producentów, do tego mnogość różnych parametrów okiennych, akcesoriów czy technik montażu sprawić mogą, że każdy klient z dużą nieufnością podchodzi do tego tematu. Dlatego warto postawić na współpracę z najlepszą firmą sprzedającą okna! Zaufanie jakim obdarzają nas klienci często procentuje, bowiem z pasją podchodzimy do tematu stolarki budowlanej. Nasi sprzedawcy czy montażyści interesują się nie tylko oknami, drzwiami i roletami – cały czas rozwijają swoje techniki montażu, zdobywają wiedzę w zakresie energooszczędnego budownictwa, które w ostatnim okresie przeżywa prawdziwy rozkwit na równi z budownictwem pasywnym, czy systemu inteligentnego domu. W szczególności ta ostatnia gałąź naszych zainteresowań jest ważna w przypadku stolarki okiennej, bowiem najnowsza technologia doskonale współgra z drzwiami i oknami, pozwalając na zdalne sterowanie nie tylko ogrzewaniem domowym ale nawet otwieraniem lub zamykaniem wspomnianych okien. Często wystarczy jedno kliknięcie w smartfonowej apce, by okna delikatnie się uchyliły i umożliwiły powietrzu swobodny przepływ. Dzięki tego typu rozwiązaniom można pożegnać się z duchotą nagrzanego mieszkania czy domu jeszcze zanim którykolwiek z domowników otworzy drzwi po powrocie z pracy czy szkoły. Nie ukrywamy również naszego zainteresowania technikami antywłamaniowymi – więc klientom poszukującym maksymalnej ochrony domy jesteśmy w stanie zaoferować certyfikowane okna PCV antywłamaniowe.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top