• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Niepołomice

Okna Niepołomice – zbuduj swój wymarzony dom

Budując nowy dom czy nawet remontując już od dawna stojący mamy w głowie pewne wizje jak ma on wyglądać, abyśmy czuli się w nim komfortowo i po prostu „jak w domu”. Estetyka ma tu ogromne znaczenie, bo otaczając się pięknymi meblami i przedmiotami z pewnością będziemy czuć się lepiej. Ważne jest jednak również to, że dom ma być przede wszystkim funkcjonalny. Wszystkie elementy powinny prawidłowo spełniać swoją role. Tak samo wygląda sprawa, jeśli chodzi o okna Niepołomice. Muszą być one nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. A to oznacza, że spodziewamy się, że będą szczelne, prawidłowo osadzone i z łatwością będziemy mogli z nich na co dzień korzystać.

Nasza firma oferuje okna PCV Niepołomice, okna drewniane oraz aluminiowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie w zależności od tego jakie ma poczucie estetyki i jakie rozwiązania preferuje. Montujemy również od wielu lat okna antywłamaniowe dla tych klientów, którzy jeszcze bardziej dbają o swoje bezpieczeństwo. Standardem partnerów, z którymi współpracujemy są okna trzyszybowe, które mają jeszcze lepsze parametry izolacyjności. Okna drewniane to hit sprzedaży w ostatnich latach. Moda na rustykalne klimaty zachęca kolejnych klientów do zakupu wyposażenia wnętrz z motywami drewna.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Niepołomice oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Najlepsze okna PCV i PVC Niepołomice

  Jeżeli nie masz zbyt dużej wiedzy na temat okien – zapoznaj się z opisami na naszej stronie internetowej lub poszukaj w innych źródłach. Ważne jest to, byś nie kupował byle jakiej wersji, wierząc, że spełni ona twoje oczekiwania. Jeśli znaczenie ma dla ciebie ciepło i cisza w domu zainwestuj w okna Kraków dobrej jakości. Czasem jest to wydatek wyższy niż zakładałeś, ale z pewnością zwróci się w przyszłości podczas długotrwałego, bezproblemowego eksploatowania. Być może wybór okien wydaje się niezbyt ważny, ale każdy kto miał w mieszkaniu okna z wadami – źle zamontowane lub kiepskiej jakości – zgodzi się z pewnością, że nie ma nic bardziej irytującego niż niedomknięte okno, hałasy od sąsiada czy nieprzyjemny chłód przenikający zimą w okolicy szyby.

  Przede wszystkim montaż okien Niepołomice

  Sam wybór marki i producenta okna ma oczywiście duże znaczenie, bo od tego zależy jakość i trwałość produktu. Ogromne znaczenie ma jednak montaż okien. To od ekipy montującej zależy czy będzie się nam komfortowo użytkowało dane okna. Nieprawidłowo wykonany montaż polegać może na złym kotwieniu ramy do muru czy na przykład zbyt małej ilości środka wypełniającego. Również źle zamontowana taśma paraizolacyjna także może być przyczyną niedogodności w przyszłości. Najgorsze jest jednak to, że o źle zamontowanym oknie dowiemy się dopiero po jakimś czasie. Odbieramy mieszkanie czy dom już zatynkowany, w którym wszystkie ewentualne wady są zakryte. Dopiero po jakimś czasie zauważymy problemy z wilgocią na szybach lub przewiew chłodnego powietrza pod lub nad oknem czy pęknięcia na łączeniu ramy i muru. Warto jest nadzorować budowę lub remont domu wykonywany przez ekipę albo dewelopera. Jedynie patrząc na ręce wykonawcom możemy wychwycić ewentualne błędy. Innym sposobem jest zatrudnienie sprawdzonej, profesjonalnej ekipy, która solidnie wykonuje swoją prace i ma dobre opinie. Wówczas wiemy, że montaż okien zostanie wykonany bez zarzutu.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top