• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Żory NovoBudowa

Okna Żory – co przyciąga klientów do oferty naszych okien?

Okna PCV Żory stanowią element, który w trakcie budowy domu czy generalnego remontu jest umieszczany jako pierwszy. Dzieje się tak dlatego, że konieczne jest zapewnienie wysokich standardów życia i przede wszystkim oczekiwanego bezpieczeństwa. Zmienne warunki atmosferyczne mogłyby działać na niekorzyść wnętrza mieszkania. To jest główne zadanie okien ale poza nim pełnią one jeszcze kilka innych, istotnych funkcji. Wiele osób patrząc na okna aluminiowe Żory nie zdaje sobie sprawy z tego jak są zbudowane. Taka wiedza może nie być przydatna na co dzień ale ma duże znaczenie w przypadku podejmowania decyzji. Wiedząc z jakich komponentów składa się okno można precyzyjnie dopasować ich jakość do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Każde mieszkanie inaczej jest zbudowane, a także charakteryzuje się inną lokalizacją. Nic więc dziwnego w tym, że każdy będzie potrzebował zupełnie innych okien. Obecnie na rynku dostępnych jest ponad 2 tysiące producentów bądź wykonawców, którzy zajmują się oferowaniem okien. Oczywiście propozycje te są między sobą zróżnicowane pod kątem wyglądu, wielkości czy kształtu okien.

Nasza firma działa w kierunku poprawy procesu wymiany okien oraz, aby usprawnić podejmowanie decyzji przez klientów. Doskonale wiemy, że większość osób nie ma żadnego pojęcia na temat okien i jesteśmy w stanie to zaakceptować. Przejmujemy konieczność przekazywania niezbędnych informacji, które z kolei będą przekładać się na finalny produkt oraz satysfakcje. Nie raz spotkaliśmy się z klientami, którzy mieli do czynienia z nieprofesjonalnymi wykonawcami. Duża część z nich dąży wyłącznie do maksymalizacji zysku zapominając całkowicie o tym, że w tym wszystkim najważniejsze są potrzeby i oczekiwania odbiorcy. Okna z Żor nie stanowią elementu, który wymienia się regularnie, dlatego podczas podejmowania decyzji trzeba od razu postawić na najlepszy z dostępnych wariantów. Wówczas możliwe jest zagwarantowanie sobie niebywałych standardów życia. Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, że remont domu czy jego urządzanie podczas budowy nie jest niczym przyjemnym. Staramy się całkowicie przejąć proces montażu okien w taki sposób, aby klient niczym nie musiał się przejmować. Jest to nasza misja, która póki co sprawdza się perfekcyjnie, ponieważ posiadamy grono zadowolonych odbiorców oraz setki pochlebnych opinii.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Żory oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Montaż okien PCV Żory – kluczowe etapy wymiany okien

  Wymiana okien nie jest wyłącznie czynnością fizyczną opierającą się na ustawieniu okien w otworach okiennych. Takie czynności mógłby wykonać niemalże każdy. Sam montaż wymaga przeprowadzenia szeregu innych czynności, które następnie oddziałują na finalny efekt. Jak widać proces zmian jest bardziej skomplikowany niż mogłoby się wydawać, co oznacza, że konieczna jest profesjonalna ekipa monterska. Jej brak i zaufanie osobom niedoświadczonym może skutkować utratą udogodnień oferowanych przez dany rodzaj okien. Nasza firma daje gwarancje skrupulatnie przeprowadzonego procesu. Ekipa wykorzystuje profesjonalne narzędzia oraz materiały. Ponadto opiera się na ogromnej wiedzy i umiejętnościach. Zdobyte na przestrzeni czasu doświadczenie pozwala jej radzić sobie w każdych warunkach i wykonywać zlecenia pozornie wydające się za niemożliwe.

  Okna jak marzenie, czyli postaw na wysokie walory estetyczne

  Wiele osób zastanawia się nad tym czy możliwe jest zmienienie standardowego wyglądu okien. Utarło się, że najbardziej popularną opcją są okna PCV występujące w formie prostokąta w kolorze białym. Na szczęście możliwości jest o wiele więcej, a wynika to głównie z technologii stosowanych w stolarce okiennej. Dawno temu takie okna były jedyne na rynku ale dziś można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Klienci mogą zmienić kształt swoich okien na okrągłe bądź w formie trójkąta. Taka opcja przypadnie do gustu szczególnie osobom, które nie posiadają w ścianach zbyt dużej przestrzeni, a chcą przemycić okna nawet o niewielkich rozmiarach. Tym samym ma się możliwość zwiększenia ilości światła wpadającego do wewnątrz. Innym urozmaiceniem z jakim mogą spotkać się odbiorcy jest kolorystyka. Jakiekolwiek zmiany w tej kwestii stały się możliwe, dzięki wykorzystywaniu okleiny. Jest to tworzywo, które umieszcza się na profilach okiennych na stałe. Odbiorca może zdecydować się na zmianę koloru po jednej ale także obu stronach. Kombinacja kolorystyczna jest w pełni dowolna. Okna posiadające okleinę są tak samo trwałe jak wszystkie inne warianty. Dokonując poprawek nie trzeba przejmować się o jakość, ponieważ walory estetyczne nie wpływają w żaden sposób na czynniki techniczne. Nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby posiadać piękne i jednocześnie niezawodne okna.

  Top