• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Żory NovoBudowa

Okna Żory – co przyciąga klientów do oferty naszych okien?

Okna PCV Żory stanowią element, który w trakcie budowy domu czy generalnego remontu jest umieszczany jako pierwszy. Dzieje się tak dlatego, że konieczne jest zapewnienie wysokich standardów życia i przede wszystkim oczekiwanego bezpieczeństwa. Zmienne warunki atmosferyczne mogłyby działać na niekorzyść wnętrza mieszkania. To jest główne zadanie okien ale poza nim pełnią one jeszcze kilka innych, istotnych funkcji. Wiele osób patrząc na okna aluminiowe Żory nie zdaje sobie sprawy z tego jak są zbudowane. Taka wiedza może nie być przydatna na co dzień ale ma duże znaczenie w przypadku podejmowania decyzji. Wiedząc z jakich komponentów składa się okno można precyzyjnie dopasować ich jakość do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Każde mieszkanie inaczej jest zbudowane, a także charakteryzuje się inną lokalizacją. Nic więc dziwnego w tym, że każdy będzie potrzebował zupełnie innych okien. Obecnie na rynku dostępnych jest ponad 2 tysiące producentów bądź wykonawców, którzy zajmują się oferowaniem okien. Oczywiście propozycje te są między sobą zróżnicowane pod kątem wyglądu, wielkości czy kształtu okien.

Nasza firma działa w kierunku poprawy procesu wymiany okien oraz, aby usprawnić podejmowanie decyzji przez klientów. Doskonale wiemy, że większość osób nie ma żadnego pojęcia na temat okien i jesteśmy w stanie to zaakceptować. Przejmujemy konieczność przekazywania niezbędnych informacji, które z kolei będą przekładać się na finalny produkt oraz satysfakcje. Nie raz spotkaliśmy się z klientami, którzy mieli do czynienia z nieprofesjonalnymi wykonawcami. Duża część z nich dąży wyłącznie do maksymalizacji zysku zapominając całkowicie o tym, że w tym wszystkim najważniejsze są potrzeby i oczekiwania odbiorcy. Okna z Żor nie stanowią elementu, który wymienia się regularnie, dlatego podczas podejmowania decyzji trzeba od razu postawić na najlepszy z dostępnych wariantów. Wówczas możliwe jest zagwarantowanie sobie niebywałych standardów życia. Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, że remont domu czy jego urządzanie podczas budowy nie jest niczym przyjemnym. Staramy się całkowicie przejąć proces montażu okien w taki sposób, aby klient niczym nie musiał się przejmować. Jest to nasza misja, która póki co sprawdza się perfekcyjnie, ponieważ posiadamy grono zadowolonych odbiorców oraz setki pochlebnych opinii.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Żory oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Żory – składowe mające największy wpływ na użyteczność okien

Patrząc na okna w Żorach niemalże nikt nigdy nie zastanowił się nad tym z jakich komponentów składa się okno. Rozumiemy to, ponieważ nie da się być specjalistą od wszystkiego. Istnieją jednak momenty, w których taka wiedza może okazać się przydatna. Świetnym przykładem jest moment wybierania okien do swojego mieszkania. Nie mając podstawowych informacji na temat poszczególnych elementów okna wybiera się na podstawie samych walorów estetycznych. To może być zgubne, ponieważ niektóre z parametrów technicznych charakteryzujących okna są bardzo istotne i nie można ich pomijać przeglądając oferty. Poniżej przedstawiamy najważniejsze części budujące okna z montażem Żory, a także ich wpływ na funkcjonalność produktu:

uszczelnienia – jak sama nazwa mówi służą przede wszystkim do uszczelniania powierzchni między oknem, a budynkiem. Stanowią ogromne wsparcie w zakresie zabezpieczeń przed warunkami atmosferycznymi. Wpływają bezpośrednio na stopień izolacji cieplnej. Bez nich nie byłoby możliwe utrzymanie komfortu

wzmocnienie metalowe – profile okienne wytwarzane są z tworzyw elastycznych, dlatego okno musi zostać wyposażone także w komponent, który pozwoli zachować stabilność i sztywność. Wzmocnienia metalowe chronią przed wygięciami oraz zniszczeniami

szyby – ich rozmiary zajmują większą powierzchnie okna dlatego są jednocześnie najbardziej podatne na uszkodzenia, ponieważ oddziałuje na nie wiele sił. W związku z tym obecnie w stolarce okiennej wykorzystuje się przede wszystkim szyby zespolone o zwiększonej wytrzymałości

okucia – mają kluczowy wpływ na to w jaki sposób będą otwierane okna Żory. Najbardziej popularną metodą są okucia rozwierno uchylne bo jednocześnie pozwalają na otwieranie okien na oścież oraz uchylanie.

Wyżej wymienione komponenty mają ogromny wpływ na użytkowanie okien. Ich poznanie pozwoli dobrać okna adekwatne do naszych potrzeb.

Montaż okien Żory – kluczowe etapy wymiany okien

Wymiana okien Żory nie jest wyłącznie czynnością fizyczną opierającą się na ustawieniu okien w otworach okiennych. Takie czynności mógłby wykonać niemalże każdy. Sam montaż wymaga przeprowadzenia szeregu innych czynności, które następnie oddziałują na finalny efekt. Jak widać proces zmian jest bardziej skomplikowany niż mogłoby się wydawać, co oznacza, że konieczna jest profesjonalna ekipa monterska. Jej brak i zaufanie osobom niedoświadczonym może skutkować utratą udogodnień oferowanych przez dany rodzaj okien. Nasza firma daje gwarancje skrupulatnie przeprowadzonego procesu. Ekipa wykorzystuje profesjonalne narzędzia oraz materiały. Ponadto opiera się na ogromnej wiedzy i umiejętnościach. Zdobyte na przestrzeni czasu doświadczenie pozwala jej radzić sobie w każdych warunkach i wykonywać zlecenia pozornie wydające się za niemożliwe.

Zanim rozpocznie się wymiana okien w Twoim domu

Montaż okien Żory jest końcowym etapem całego procesu. Zanim jednak nastąpi konieczne jest przeprowadzenie poprzedzających go czynności. Nasi pracownicy w pierwszej kolejności tworzą dla klienta wycenę, która ma pozwolić na zapoznanie się z warunkami oraz wstępnymi kosztami. Wykonanie kosztorysu jest możliwe wyłącznie wtedy gdy odbiorca dostarczy dane na temat interesujących go produktów, ilości okien, projektów odbiegających od standardów czy zakresu usług. Są to podstawowe informacje służące do przeprowadzenia symulacji finansowej. Dla klienta także jest to duża wygoda, ponieważ może na spokojnie zapoznać się z cenami i określić czy dana propozycja jest dla niego satysfakcjonujemy. Doskonale wiemy, że okna Żory wymienia się przy generalnych remontach więc cena stanowi bardzo istotną kwestię. Z naszej strony robimy wszystko, aby jak najbardziej uprościć cały proces i sprawić, że odbiorca będzie czuł się potraktowany w sposób indywidualny.

Pomiar okien czyli decydujący etap całej wymiany stolarki okiennej

Pomiar okien bez wątpienia ma bardzo duży wpływ na to czy zamówione okna PCV Kraków będą pasować, a co za tym idzie spełniać wszystkie kryteria oraz wymagania. Klientom zależy na tym, aby zachować całe spektrum udogodnień danych okien. W związku z tym bardzo ważne jest, aby podczas wymiarów zdobyć wszystkie informacje na temat wymiarów otworów okiennych, wysokości czy odległości. Nie jest to jedyny obowiązek ekipy monterskiej. Czas wykonywania pomiarów to także okres, w którym klienci mogą przedstawiać swoje wyobrażenia i zmiany w zakresie okien. Okna PCV Żory mogą występować w różnych wariantach, o czym warto poinformować naszych specjalistów już na samym wstępie, gdyż ułatwi to cały proces. Poza zebraniem wymiarów nasza ekipa monterska zapoznaje się także z danymi i normami umieszczonymi w projekcie budowlanym. Precyzyjne podejście do tego procesu pozwoli uzyskać satysfakcjonujący rezultat. Dużą rolę odgrywa także otoczenie. Może to dziwić, ale zanim pracownicy przejdą do fizycznej wymiany okien muszą sprawdzić czy na posesji możliwe jest zaparkowanie autem bądź czy sama wymiana będzie odbywać się przy użyciu standardowych sprzętów oraz narzędzi.

Okna jak marzenie czyli postaw na wysokie walory estetyczne

Wiele osób zastanawia się nad tym czy możliwe jest zmienienie standardowego wyglądu okien. Utarło się, że najbardziej popularną opcją są okna PCV Żory występujące w formie prostokąta w kolorze białym. Na szczęście możliwości jest o wiele więcej, a wynika to głównie z technologii stosowanych w stolarce okiennej. Dawno temu takie okna były jedyne na rynku ale dziś można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Klienci mogą zmienić kształt swoich okien na okrągłe bądź w formie trójkąta. Taka opcja przypadnie do gustu szczególnie osobom, które nie posiadają w ścianach zbyt dużej przestrzeni, a chcą przemycić okna nawet o niewielkich rozmiarach. Tym samym ma się możliwość zwiększenia ilości światła wpadającego do wewnątrz. Innym urozmaiceniem z jakim mogą spotkać się odbiorcy jest kolorystyka. Jakiekolwiek zmiany w tej kwestii stały się możliwe, dzięki wykorzystywaniu okleiny. Jest to tworzywo, które umieszcza się na profilach okiennych na stałe. Odbiorca może zdecydować się na zmianę koloru po jednej ale także obu stronach. Kombinacja kolorystyczna jest w pełni dowolna. Okna Żory posiadające okleinę są tak samo trwałe jak wszystkie inne warianty. Dokonując poprawek nie trzeba przejmować się o jakość, ponieważ walory estetyczne nie wpływają w żaden sposób na czynniki techniczne. Nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby posiadać piękne i jednocześnie niezawodne okna.

Wsparcie klientów na każdym etapie przeprowadzania prac

Wykonawców z zakresu stolarki okiennej jest wielu. Nas na tle konkurentów wyróżnia przede wszystkim to, że jesteśmy w stanie podejść do wszystkich klientów w sposób indywidualny i profesjonalny. Nie kończymy współpracy z chwilą zakupu okien. Przez cały czas trwania wymiany klienci mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Nasi specjaliści służą doradztwem, które już nie raz skutkowało podniesieniem standardów życia oraz komfortu w danym mieszkaniu. Stale rozwijamy się i szukamy coraz to lepszych i bardziej nowoczesnych rozwiązań. Nie jest więc niczym nadzwyczajnym to, że nasza oferta stale się poszerza a wraz z nią także liczba klientów z jakimi współpracujemy.


Okna Novobudowa w województwie śląskim

Top