• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Sosnowiec

Okna Sosnowiec pozwalające cieszyć się wysokimi standardami życia

Okna stanowią produkt, który jako pierwszy pojawia się podczas generalnego remontu czy budowy domu. Jest to całkowicie zrozumiałe, gdyż ten rodzaj asortymentu ma ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie, a także bezpieczeństwo mieszkańców. Nic więc dziwnego, że wybór najlepszych okien jest tak trudny, ponieważ każdy chce posiadać rozwiązania wytrzymałe i niezawodne. W trakcie przeprowadzania prac remontowych nie raz będziesz musiał współpracować z różnymi specjalistami. Nie zawsze będą to osoby kompetentne dlatego tak ważne jest dokonywanie wyboru w oparciu o kwestie takie jak opinie, doświadczenie czy wiedza zespołu. To rzutuje na to jak będą prezentować się okna Sosnowiec i czy spełnią wszystkie stawiane kryteria. Nasza firma na tle konkurentów z dziedziny stolarki okiennej wyróżnia się doradztwem, indywidualnym podejściem do klienta, koncentracją na jego potrzebach, a także szerokim spektrum wyboru. Są to powody, dla których cieszymy się dużym zakresem pozytywnych opinii. Nasza praca stanowi pasję, w której stale się rozwijamy zdobywając cenne umiejętności, które przekładają się na lepsze rozwiązania dla naszych odbiorców.

Okna z PCV już nie raz diametralnie odmieniły warunki życia w lokalu. Jest to jak najbardziej realne, a dzieje się tak, ponieważ nasze okna nie stanowią gotowego produktu. Podchodzimy do nich jak do kombinacji różnych komponentów poczynając od szyby, profili kończąc na okuciach oraz uszczelnieniach. W całym projekcie ogromne znaczenie odgrywa również montaż oraz doradztwo zespołu. Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, że każde mieszkanie wymaga zupełnie innego podejścia, dlatego pomagamy klientom znaleźć propozycję na miarę potrzeb. Nasze okna to połączenie najwyższej jakości materiałów z precyzją w każdym szczególe. W efekcie stanowią opcje, która towarzyszy przez wiele lat nie sprawiając przy tym żadnych problemów. Czego chcieć więcej?

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Sosnowiec oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Montaż okien PCV I PVC Sosnowiec – jaki ma wpływ na rezultat?

  Przeprowadzanie remontu nigdy nie wiąże się z niczym przyjemnym. Jedynie końcowy efekt skłania mieszkańców do regularnego wykonywania zmian. Wymiana okien nie należy do czynności, które zdarzają się często. Niemniej jednak kiedy już dojdzie do takiej sytuacji bardzo istotne jest, aby cały proces kontrolowała i wykonywała profesjonalna ekipa monterska. Mała część społeczeństwa ma pojęcie na temat tego jak montaż okien wpływa na komfort użytkowania i funkcjonalność okien. Niepoprawnie przeprowadzone prace mocno oddziałują zarówno na wynik wizualny ale także techniczny. Jeden błąd może spowodować, że udogodnienia jakie posiadały okna aluminiowe znikną raz na zawsze. Nasza ekipa monterska jeśli chodzi o wymianę okien jest niezastąpiona. Jest to wynikiem wieloletniego doświadczenia, a także ogromnej wiedzy oraz umiejętności. Okna z montażem to nie tylko umieszczenie produktu w przygotowanym otworze okiennym. To także czynności to poprzedzające jak:

  wycena okien dla klienta – odbywa się na samym początku ewentualnej współpracy. Na tym etapie klienci przekazują do firmy dane na temat wymiarów, oczekiwań, indywidualnych preferencji. Są to dane wykorzystywane do stworzenia wstępnego kosztorysu. Dla odbiorcy jest to opcja bezpłatna, która do niczego nie zobowiązuje, natomiast pozwala spokojnie podjąć decyzję

  pomiar okien – będący kluczowym momentem w całym procesie wymiany okien. Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, że stolarka okienna podlega wytycznym i kryteriom dlatego pierwszym krokiem jest zapoznanie się z projektem budowlanym. Ten etap to także moment poznania otoczenia budynku i zadecydowanie czy do wymiany konieczne będą dodatkowe sprzęty lub narzędzia. Ekipa zbiera wymagane wymiary i określa poziomy.

  Gdy poprzednie etapy zostaną już ukończone, a wszystkie niezbędne informacje zebrane można przejść do sedna czyli do fizycznej wymiany. Nasza firma zawsze przeprowadza te prace w pełnym skupieniu, a klienci mogą zadawać nurtujące pytania. Po zakończeniu prac następuje odbiór, a także istnieje możliwość przeprowadzania szczelności montażu okien.

  Dlaczego powinieneś zdecydować się na okna oferowane przez Naszą firmę?

  Okna wykonane są z najwyższej jakości komponentów, które razem tworzą niepodważalną, trwałą całość, która będzie gwarantowała satysfakcje przez wiele lat. Podchodzimy do każdego zlecenia w sposób precyzyjny i traktujemy je jako całość, co oznacza, że okna z montażem Sosnowiec to nie tylko najlepszy produkt lecz także profesjonalny montaż. Na nasz asortyment udzielamy, aż 10-letniej gwarancji. Z naszej strony klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, udzielanie informacji czy wskazówek. Robimy rzeczy niemożliwe, które całkowicie odmieniają komfort życia oraz wartości wizualne. Nie zwlekaj – zapoznaj się z naszą obszerną ofertą. Czekamy na Ciebie!

  Top