• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Sułkowice NovoBudowa

Okna Sułkowice, dzięki którym zmienisz wymiar swojego wnętrza

Okna od zawsze kojarzone były wyłącznie z podstawowym wyposażeniem mieszkania. Z biegiem czasu stolarka okienna rozwijała się i obecnie okna Sułkowice potrafią zaskoczyć zarówno pod kątem funkcjonalnym jak i wizualnym. Dzieje się tak, ponieważ rosną potrzeby oraz oczekiwania klientów, a dostępne sprzęty oraz posiadane umiejętności pozwalają na wprowadzanie udogodnień. Firma Novobudowa od zawsze na pierwszym miejscu stawiała sobie bezpieczeństwo i satysfakcje klientów. Nic więc dziwnego, że do dyspozycji odbiorców jest szereg okien, które różnią się między sobą nie tylko wymiarami czy wyglądem. Każdy z produktów zyskuje także indywidualne parametry techniczne takie jak:

 • ochrona przed wiatrem – okna PVC Sułkowice narażone są na oddziaływanie różnych sił w tym także wiatru. W przypadku porywistych wiatrów możliwe jest odkształcanie się elastycznych elementów okien, dlatego warto poznać wskaźnik okien i zadbać o porządne wzmocnienia stalowe
 • wodoszczelność – która jest podstawą w przypadku opadów deszczu oraz śniegu. Chroni przed tym, aby do wnętrza mieszkania nie dostawała się woda. Jej poziom zależy przede wszystkim od rodzaju zastosowanych uszczelnień
 • izolacja termiczna – zabezpiecza przed przedostawaniem się zimna z zewnątrz, co jest korzystne przede wszystkim w okresie zimowym. Ułatwia oszczędzanie na ogrzewaniu i wpływa na komfort mieszkańców.
ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Sułkowice oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Sułkowice na miarę potrzeb i możliwości każdego

  Eksperci firmy Novobudowa radzą, aby zawsze decydować się na okna aluminiowe Sułkowice precyzyjnie dobrane nie tylko do lokalu lecz także indywidualnych preferencji. Samodzielny wybór okien nie jest zadaniem, które uznawane jest za łatwe, a wynika to z konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy na temat stolarki okiennej. Brak informacji na temat budowy okna Kraków czy sposobu jego funkcjonowania nie przekreśla jednak szans na satysfakcjonujący wybór. Specjaliści firma Novobudowa dokładają wszelkich starań, aby dostarczać niezbędną wiedzę i radzić na każdym etapie zakupu. Okna PCV to przecież szereg komponentów, które w całości tworzą produkt. Eksperci znają się na każdym nawet najmniejszym elemencie i wiedzą jaki ma on wpływ na użytkowanie. Mając takie wsparcie ma się gwarancje wieloletniej żywotności okien, a tym samym komfortu oraz wygody. W trakcie podejmowania decyzji pracownicy będą chcieli poznać wymogi na temat okien jeśli chodzi o okucia czyli sposób otwierania się okien, lokalizację budynku w celu dobrania najlepszych uszczelnień czy kształtu, który obecnie nie musi być wyłącznie prostokątny.

  Montaż okien Sułkowice przez profesjonalistów czyli jak zachować spokój podczas remontów

  Wymiana okien wcale nie musi wiązać się ze stresem czy problemami. Warunkiem uzyskania takich okoliczności jest przekazanie tego zadania w ręce specjalistów czyli pracowników firmy Novobudowa. W celu przeprowadzenia poprawnego montażu prace należy rozpocząć od pomiarów, które muszą odbyć się na miejscu. Niezbędne jest zatem posiadanie sprzętów oraz wiedzy jakie wymiary będą potrzebne przy produkcji okien i ich instalacji. Okna są transportowane specjalnym pojazdem dostawczym dlatego też sprawdza się czy wokół posesji bądź bezpośrednio na niej jest możliwość zaparkowania. Okna niekiedy są trudne w montażu szczególnie jeśli dane mieszkanie znajduje się na dużej wysokości bądź w niesprzyjających warunkach. Wówczas przydatne okazują się dodatkowe sprzęty, o czym trzeba wiedzieć już na etapie pomiarów. Jest to etap, podczas którego klienci mogą przedstawiać swoje indywidualne preferencje bądź zadawać pytania. Nasi specjaliści są od tego aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości zanim rozpocznie się montaż okien.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top