• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Zakopane NovoBudowa

Okna Zakopane – jak dobrze wybrać

Każdy, kto kiedykolwiek stanął przed wyborem zakupu lub wymiany okien spotkał się na pewno z wieloma modelami i producentami, co nie ułatwiało decyzji. Przeróżne parametry i tajemniczo brzmiące dane techniczne to coś, co może zamieszać w głowie. Decydując się na nowe okna Zakopane warto przyjrzeć się doświadczonym i profesjonalnym sklepom oferującym klientom pomoc zarówno w w wyborze jak i montażu.

Jak skonstruowane są okna Zakopane

Okna pełnią wiele istotnych funkcji, doświetlają pomieszczenia, grają ważną rolę w ich wietrzeniu, zabezpieczają przed włamaniem, pełnią też funkcję izolacji akustycznej i termicznej oraz estetyczną.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Zakopane oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna z Zakopanego to składowa wielu elementów:

rama – najczęściej stosowane w budownictwie jednorodzinnym są okna jednoramowe, nierozkręcalne, zapewniające świetną izolację cieplną, gładką powierzchnię, a także nie zniekształcają obrazu na zewnątrz.. W starszych budynkach oraz w budowlach zabytkowych zaś występują jeszcze ramy zespolone (rozkręcane) i skrzynkowe.

szyba – obecnie jest ona zespolona i składa się z od 2 do 4 szkieł. Przestrzenie między nimi wypełnia się gazem szlachetnym, zwiększając ich termoizolacyjność

okucia obwodowe – blokują one skrzydło w pozycji zamkniętej. Mechanizm ryglujący połączony jest zawiasami oraz klamką.

uszczelki – to one wypełniają wręby ościeżnicy i ramy, zapobiegają przedostaniu się wilgoci i kurzu do pomieszczeń ale też przede wszystkim zwiększają izolacyjność tak cieplną jak akustyczną.

nawiewniki i rozszczelnienia – służą do poprawy przepływu powietrza . Rozszczelnienia pozwalają zablokować okno w pozycji minimalnie uchylonej. Współczesne okna Zakopane są niezwykle szczelne, co utrudnia wentylację pomieszczeń prowadząc do powstawania np. grzyba na ścianie. Nawiewniki i funkcja rozszczelnienia zapobiegają temu.

Dlaczego warto kupić okna PCV Zakopane

Okna to zakup na całe lata, dlatego należy podejść do niego bardzo rozsądnie i przemyśleć wiele kwestii, w tym, z całą pewnością pomogą doradcy z naszego sklepu. Przemawia za nimi wieloletnie doświadczenie, setki zamontowanych okien i zadowolonych klientów.

Czy będą to okna plastikowe, drewniane czy aluminiowe, jaki będą miały kolor stolarki, czy będą posiadały wysoki współczynnik antywłamaniowy- klient ma bardzo szeroki wybór.

Warto zwrócić szczególną uwagę na okna PVC Zakopane to produkt niedrogi a jednocześnie wysokiej jakości.

PVC, czyli polichlorek winylu, błędnie określany w Polsce PCV to tworzywo wytrzymałe, odporne na działanie wysokich i niskich temperatur, ma dobre właściwości izolacyjne a do tego łatwo utrzymać je w czystości. Niski koszt jego produkcji przekłada się na atrakcyjną cenę produktu. Pomimo że jest to materiał sztuczny to wciąż zupełnie bezpieczny dla człowieka, ponieważ cały proces jego wytwarzania obwarowany jest szeregiem norm, zasad i restrykcji. Szkodliwe stają się tylko w momencie podpalenia produktu. PVC podlega recyklingowi, co w dobie kryzysu klimatycznego ma ogromne znaczenie.

Okna PCV Zakopane charakteryzują się tym, że istnieje wiele wariacji ich wyglądu zewnętrznego. Wyróżnia sią okna:

 • niezlicowane – skrzydło okienne jest cofnięte względem ościeżnicy
 • półzlicowane – skrzydła są odczuwalnie wysunięte
 • zlicowane – skrzydła i ościeżnica mają jednolitą płaszczyznę.

Do tego do wyboru są okna klasyczne, czyli proste, zaokrąglone i o kształtach nietypowych, takich jak łuk, półłuk, romb, trapez etc.

Montaż okien Zakopane

Okna z montażem Zakopane to produkty wysokiej klasy umieszczone w ścianie budynku w sposób profesjonalny i rzetelny, dzięki czemu okna Kraków pozostają szczelne i spełniają wszystkie swoje funkcje. Zdarza się niestety, że nawet najlepsze okna zamontowane w sposób nieprawidłowy ulegają uszkodzeniom, wypaczeniom, przeciekają lub uniemożliwiają odpowiednią wentylację. Montaż okien Zakopane przeprowadzany jest w sposób skrupulatny, wyszkoleni i doświadczeni pracownicy dokonują odpowiednich pomiarów, wspierają w wyborze właściwych okien a następnie instaluje je, dając na swoje usługi aż 10 lat gwarancji.

Czy warto zdecydować się na okna aluminiowe Zakopane?

Ten typ okien sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Aluminium jest lekkie i plastyczne dlatego można tworzyć z niego różne formy. Pasują do otworów okiennych o nietypowych kształtach, do miejsc o wielkich przeszkleniach, szklanych ścian działowych w przestrzeni czy do ogrodów zimowych. To doskonała alternatywa do standardowych okien.

Każdego, kogo czeka wymiana okien Zakopane lub ich wstawienie w nowobudowanych ścianach zachęcamy do wizyty w naszym sklepie, ponieważ cenimy sobie naszych klientów, każdego traktujemy w sposób indywidualny i staramy się spełniać wszystkie jego oczekiwania. Nasze okna są piękne i funkcjonalne i pozostają takie na długie lata.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top