• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Zakliczyn NovoBudowa

Okna Zakliczyn jako wariant funkcjonalny i wizualny Twojego mieszkania

Okna PCV Zakliczyn są najczęściej wybieraną opcją do małych czy dużych mieszkań. Wynika to z ich solidnego i wytrzymałego wykonania, dzięki któremu produktem można cieszyć się przez długie lata. Okna PVC Zakliczyn stanowią w obecnych czasach element o wielu funkcjach. Niewątpliwą zaletą jest wygląd, który można dopasować zarówno do swoich preferencji, jak również prezencji domu lub mieszkania. Odbiorcy mają szansę wyboru okien, które będą posiadały ciekawy kolor okleiny, wygodny sposób otwierania oraz szyby gwarantujące bezpieczeństwo. Okna Zakliczyn już nie raz odmieniły wnętrze i pozwoliły użytkownikom czuć się bezpiecznie oraz komfortowo. Jednym z udogodnień jest swoboda w zakresie metody otwierania okien. Do dyspozycji klienta są następujące rodzaje okuć:

 • Uchylne pozwalające tylko na uchylanie części okiennej bez szansy pełnego otwarcia. Stosowane w przypadku niewielkich pomieszczeń, gdzie nie ma miejsca na całkowite otwarcie
 • Rozwierne charakteryzujące się możliwością pełnego otwierania ale bez uchylania
 • Rozwierno-uchylne najczęściej stosowane rozwiązanie dające szansę swobodnego uchylania oraz otwierania okna w Zakliczynie na oścież
 • Uchylno-przesuwne wykorzystywane przede wszystkim jako okucie tarasowe bądź balkonowe. Daje swobodę przesuwanie skrzydeł na prowadnicy. Dużą zaletą jest ograniczenie zajmowanego miejsca, gdyż skrzydło mieści się we wnęce okiennej
 • Podnośno-przesuwne przeznaczone do okien o dużych okien. Otwieranie odbywa się za pomocą przekręcenia klamki do pozycji otwartej co skutkuje unoszeniem się skrzydła
 • FIX czyli okucie nieotwieralne.
ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Zakliczyn oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Zanim okna PCV Zakliczyn pojawią się na swoim miejscu niezbędny jest sprawdzony montaż

Wielu osobom wydaje się, że okna z Zakliczyna to jedyny wymóg jaki należy spełnić, aby cieszyć się niepodważalnym komfortem mieszkania. Nie jest to do końca prawda, ponieważ musi towarzyszyć temu niezawodny i przede wszystkim opierający się na bogatej wiedzy i umiejętnościach montaż okien Zakliczyn. Firma Novobudowa zdaje sobie z tego sprawę i dlatego oferuje swoim klientom rozwiązania zawierające wszystkie etapy – od pomiaru, aż do momentu pierwszego otwarcia okna PCV Zakliczyn. Sposób przeprowadzania prac pomiarowych, ich dokładność, a następnie prawidłowy montaż wpływa na żywotność okien, a także zachowanie wszystkich posiadanych przez okna parametrów technicznych. Specjaliści na podstawie wieloletniego doświadczenia rozpoczynają prace od zebrania informacji na temat wymogów i norm umieszczonych w projekcie budowlanych, a także uzgodnienia indywidualnych preferencji. Okna aluminiowe Zakliczyn muszą zyskać najlepsze i dopasowane rodzaje uszczelnień, otrzymać podparcia, a także być zamontowane w otworze perfekcyjnie wymierzonym. Zespół fachowców na pierwszych etapach poznaje także okolice budynku i odpowiada sobie na pytania czy możliwe jest dotarcie samochodem dostawczym na teren wymiany oraz czy występuje konieczność zastosowania dodatkowych sprzętów. Tylko w oparciu o taką wiedzę wymiana okien Zakliczyn przebiegnie sprawnie i szybko.

Montaż okien Zakliczyn, a parametry techniczne produktów

Okna z montażem Zakliczyn to najlepszy wybór dla osób, które chcą cieszyć się parametrami technicznymi gwarantującymi ciepło i spokój. Okna PCV Zakliczyn jak wszystkie inne okna posiadają pewne parametry, które mówią o tym jaki komfort uzyska mieszkaniec po montażu. Pierwszą i kluczową sprawę stanowi izolacja termiczna odpowiadająca za dostawanie się powietrza do wnętrza mieszkania. Klientom zależy głównie na tym, aby ograniczyć taką przenikalność w celu zredukowania kosztów dogrzewania obiektu. Należy mieć jednak na uwadze, że nie jest możliwe uzyskanie hermetycznego okna ale można natomiast podjąć decyzję na temat poziomu izolacji w porozumieniu ze specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości. Kolejnym ważnym aspektem jest ochrona przed hałasem. Dotyczy to przede wszystkim osób, których lokale zlokalizowane są w centrum miasta. W tym kontekście największe znaczenie odgrywa rodzaj stosowanych szyb, a także uszczelnień.

Czy wysoka jakość okien może iść w parze z estetyczną prezencją?

Wygląd dzisiejszych okien mocno odbiega od tego co było dostępne kilkanaście lat temu. W przeszłości nie było możliwe uzyskanie kolorystyki innej niż klasyczny biały. Teraz jest to możliwe, dzięki stosowaniu oklein, które można umieszczać po dwóch stronach jak również po jednej – wewnętrznej czy zewnętrznej. To pozwala zatem na dopasowanie wyglądu okien do aranżacji stosowanej w lokalu. Dużym plusem jest możliwość wyboru kształtu czy rozmiaru jaki będą posiadały okna Zakliczyn. Klienci mają do dyspozycji romby, trapezy czy nawet trójkąty, a także okna Kraków wielkogabarytowe. Przy tych wszystkich urozmaiceniach nie ma ryzyka utraty jakości. Wszystkie jest ze sobą kompatybilne i tworzy spójną całość.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top