• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Tarnowskie Góry

Okna Tarnowskie Góry jako najlepszy wybór jakiego możesz dokonać

Okna PCV Tarnowskie Góry stanowią rozwiązanie, które można spotkać już w niejednym domu. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ stanowią opcję jedyną w swoim rodzaju. Czemu się tak dzieje? Jako firma Novobudowa podchodzimy do każdego komponentu z jakiego wykonane są okno w sposób bardzo precyzyjny. Oznacza to, że nie ma mowy o tym, aby jakakolwiek część zawiodła podczas wieloletniego użytkowania. Każdy kiedyś będzie musiał zdecydować się na wymianę swoich okien, a my robimy wszystko aby była to zawsze zmiana na lepsze. Zazwyczaj montaż okien Tarnowskie Góry odbywa się podczas budowy domu bądź generalnego remontu. Nie jest ważny powód, a to jaką decyzję podejmiemy. Okna z Tarnowskich Gór mają być produktem, który będziemy wykorzystywać każdego dnia. To natomiast skłania do tego, aby był to asortyment niezawodny niezależnie od okoliczności. Jako osoba użytkująca okna nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich warunków przykładowo atmosferycznych jakie będą oddziaływać na nasze okna w Tarnowskich Górach. Możemy jednak zadbać o jak najlepsze parametry techniczne. W tym celu pomocna okazuje się choć podstawowa wiedza na temat tego z czego składają się okna i jaki element odpowiada za daną funkcję. Oczywiście nie wymagamy tych informacji, a w razie ich braku chętnie pomagamy podjąć słuszną decyzję.

Remont czy sama wymiana okien Tarnowskie Góry może wiązać się ze sporym stresem oraz kosztem. Jest to nerwowy okres dla wszystkich właścicieli i nie ma się co dziwić. Zanim dotrze się do rzetelnego wykonawcy może minąć sporo czasu i przez ten okres jest się zmuszonym na przeglądanie ofert i kontakt często z mało profesjonalnymi producentami. Nasza firma stara się zmienić to podejście i uczynić wymianę przyjemnym wydarzeniem, które pozbawione będzie jakichkolwiek utrudnień czy kłopotów. Przejmujemy wszystkie kolejne etapy, aby klient mógł wyłącznie oczekiwać gotowego rezultatu. To wyróżnia nas na tle innych wykonawców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi odbiorcy cechują się różnymi potrzebami oraz oczekiwaniami, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Niejednokrotnie realizowaliśmy odbiegające do standardów projekty, a umożliwia nam to posiadana przez nas wiedza oraz umiejętności.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Tarnowskie Góry oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV Tarnowskie Góry – cechy charakterystyczne i zalety ich posiadania

  Posiadanie w swoim domu okien jest niezbędne i z tym trudno się nie zgodzić. Sama obecność okien to jednak nie wszystko i nie powinno się w taki sposób podchodzić do wymiany dotychczasowych elementów. Okna PVC niosą za sobą szereg funkcji, które mimo, iż na pierwszy rzut oka nie są zauważalne są bardzo przydatne podczas codziennego funkcjonowania. W tym kontekście należy bliżej przyjrzeć się parametrom technicznym, które określają okna i przybliżają bardziej to czego możemy oczekiwać po wymianie. Jak wiadomo każdy z mieszkańców chce posiadać przestrzeń, w której będzie czuł się bezpiecznie. Okna z montażem także mają na to wpływ. Dzieje się tak przez wzgląd na zastosowanie solidnych szyb, które składają się obecnie z kilku tafli. Takie wytrzymałe rozwiązanie ciężko będzie pokonać złodziejowi chcącemu dostać się do wnętrza. Odrębną kwestię stanowi ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Tutaj nie jesteśmy stanie zaplanować pogody i musimy być przygotowani na losowe zdarzenia. Niemalże wszystkie lokalizacje są narażone na występowanie cyklicznych opadów czy też spadek temperatury. Ochrona przed takimi okolicznościami przedstawiana jest jako wartość izolacji cieplnej. Jej wynikiem jest ograniczenie powietrza dostającego się do środka, co okazuje się bardzo przydatne w przypadku okresu zimowego. Użytkownicy nie muszą przejmować się wysokimi kosztami ogrzewania. Podobna sytuacja dotyczy wodoszczelności, której zadaniem jest zabezpieczenie przed przedostawaniem się wody opadowej. Nasze okna PCV są tworzone także z myślą o izolacji akustycznej. Ma ona ogromne znaczenie w miejscach narażonych na hałas. Celem zamontowania takich okien jest szansa uzyskania ciszy po zamknięciu wszystkich skrzydeł.

  Montaż okien Tarnowskie Góry – jak uniknąć błędów i trudności w trakcie wymiany?

  Montaż okien nie stanowi osobnej kwestii, a powinien być traktowany jako spójna całość razem z finalnym produktem. Wielu wykonawców nie podchodzi do tego w taki sposób, co może zaburzyć funkcjonalność okien. Niepoprawnie przeprowadzane działania skutkują tym, że okna mogą stracić na jakości i wytrzymałości. Chcąc zabezpieczyć się przed takim ryzykiem najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów. Ekipa posiadająca sporą wiedzę oraz doświadczenie jest w stanie wykonać wszystkie czynności nie zakłócając spokoju właścicieli. Nasza firma realizuje wszystkie projekty mocno skupiając się na precyzji oraz dokładności. Tylko takie połączenie cech jest w stanie skutkować oczekiwanym rezultatem.

  Top