• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Tarnowskie Góry

Okna Tarnowskie Góry jako najlepszy wybór jakiego możesz dokonać

Okna PCV Tarnowskie Góry stanowią rozwiązanie, które można spotkać już w niejednym domu. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ stanowią opcję jedyną w swoim rodzaju. Czemu się tak dzieje? Jako firma Novobudowa podchodzimy do każdego komponentu z jakiego wykonane są okno w sposób bardzo precyzyjny. Oznacza to, że nie ma mowy o tym, aby jakakolwiek część zawiodła podczas wieloletniego użytkowania. Każdy kiedyś będzie musiał zdecydować się na wymianę swoich okien, a my robimy wszystko aby była to zawsze zmiana na lepsze. Zazwyczaj montaż okien Tarnowskie Góry odbywa się podczas budowy domu bądź generalnego remontu. Nie jest ważny powód, a to jaką decyzję podejmiemy. Okna z Tarnowskich Gór mają być produktem, który będziemy wykorzystywać każdego dnia. To natomiast skłania do tego, aby był to asortyment niezawodny niezależnie od okoliczności. Jako osoba użytkująca okna nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich warunków przykładowo atmosferycznych jakie będą oddziaływać na nasze okna w Tarnowskich Górach. Możemy jednak zadbać o jak najlepsze parametry techniczne. W tym celu pomocna okazuje się choć podstawowa wiedza na temat tego z czego składają się okna i jaki element odpowiada za daną funkcję. Oczywiście nie wymagamy tych informacji, a w razie ich braku chętnie pomagamy podjąć słuszną decyzję.

Remont czy sama wymiana okien Tarnowskie Góry może wiązać się ze sporym stresem oraz kosztem. Jest to nerwowy okres dla wszystkich właścicieli i nie ma się co dziwić. Zanim dotrze się do rzetelnego wykonawcy może minąć sporo czasu i przez ten okres jest się zmuszonym na przeglądanie ofert i kontakt często z mało profesjonalnymi producentami. Nasza firma stara się zmienić to podejście i uczynić wymianę przyjemnym wydarzeniem, które pozbawione będzie jakichkolwiek utrudnień czy kłopotów. Przejmujemy wszystkie kolejne etapy, aby klient mógł wyłącznie oczekiwać gotowego rezultatu. To wyróżnia nas na tle innych wykonawców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi odbiorcy cechują się różnymi potrzebami oraz oczekiwaniami, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Niejednokrotnie realizowaliśmy odbiegające do standardów projekty, a umożliwia nam to posiadana przez nas wiedza oraz umiejętności.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Tarnowskie Góry oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Tarnowskie Góry – cechy charakterystyczne i zalety ich posiadania

Posiadanie w swoim domu okien jest niezbędne i z tym trudno się nie zgodzić. Sama obecność okien to jednak nie wszystko i nie powinno się w taki sposób podchodzić do wymiany dotychczasowych elementów. Okna PVC Tarnowskie Góry niosą za sobą szereg funkcji, które mimo, iż na pierwszy rzut oka nie są zauważalne są bardzo przydatne podczas codziennego funkcjonowania. W tym kontekście należy bliżej przyjrzeć się parametrom technicznym, które określają okna i przybliżają bardziej to czego możemy oczekiwać po wymianie. Jak wiadomo każdy z mieszkańców chce posiadać przestrzeń, w której będzie czuł się bezpiecznie. Okna z montażem Tarnowskie Góry także mają na to wpływ. Dzieje się tak przez wzgląd na zastosowanie solidnych szyb, które składają się obecnie z kilku tafli. Takie wytrzymałe rozwiązanie ciężko będzie pokonać złodziejowi chcącemu dostać się do wnętrza. Odrębną kwestię stanowi ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Tutaj nie jesteśmy stanie zaplanować pogody i musimy być przygotowani na losowe zdarzenia. Niemalże wszystkie lokalizacje są narażone na występowanie cyklicznych opadów czy też spadek temperatury. Ochrona przed takimi okolicznościami przedstawiana jest jako wartość izolacji cieplnej. Jej wynikiem jest ograniczenie powietrza dostającego się do środka, co okazuje się bardzo przydatne w przypadku okresu zimowego. Użytkownicy nie muszą przejmować się wysokimi kosztami ogrzewania. Podobna sytuacja dotyczy wodoszczelności, której zadaniem jest zabezpieczenie przed przedostawaniem się wody opadowej. Nasze oknaPCV Tarnowskie Góry są tworzone także z myślą o izolacji akustycznej. Ma ona ogromne znaczenie w miejscach narażonych na hałas. Celem zamontowania takich okien jest szansa uzyskania ciszy po zamknięciu wszystkich skrzydeł.

Montaż okien Tarnowskie Góry – jak uniknąć błędów i trudności w trakcie wymiany?

Montaż okien Tarnowskie Góry nie stanowi osobnej kwestii, a powinien być traktowany jako spójna całość razem z finalnym produktem. Wielu wykonawców nie podchodzi do tego w taki sposób, co może zaburzyć funkcjonalność okien. Niepoprawnie przeprowadzane działania skutkują tym, że okna Tarnowskie Góry mogą stracić na jakości i wytrzymałości. Chcąc zabezpieczyć się przed takim ryzykiem najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalistów. Ekipa posiadająca sporą wiedzę oraz doświadczenie jest w stanie wykonać wszystkie czynności nie zakłócając spokoju właścicieli. Nasza firma realizuje wszystkie projekty mocno skupiając się na precyzji oraz dokładności. Tylko takie połączenie cech jest w stanie skutkować oczekiwanym rezultatem. W naszej firma montaż przeprowadzany jest zgodnie z następującym harmonogramem:

wycena usługi – jest to pierwszy moment, w którym następuje kontakt z naszą firmą. Opcja ta jest całkowicie darmowa i dla klienta nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. Nie trzeba obawiać się tego, że po skorzystaniu z wyceny konieczne jest skorzystanie z naszych usług. Wykonanie rzetelnego kosztorysu jest możliwe tylko jeśli potencjalny klient udostępni nam informacje na temat ilości okien do wymiany, ich wielkości, a także podstawowej specyfiki. Musimy wiedzieć także czy ewentualne zlecenie będzie dotyczyło samego zakupu okien czy także usługi montażu

pomiar otworów oraz wysokości – jest to najważniejszy moment całego procesu, ponieważ na tym etapie można wyeliminować wiele błędów mogących pojawić się w czasie montażu. Wszystkie wymiary muszą być dokładnie określone, aby zamówione okna aluminiowe Tarnowskie Góry pasowały idealnie. Eksperci przed rozpoczęciem mierzenia zapoznają się także z udostępnionym projektem budowlanym, aby wszystkie prace były zgodne z panującymi normami oraz wytycznymi. W razie potrzeby nasi pracownicy kontrolują otoczenie budynku bądź domu, aby określić czy nie ma konieczności szukania miejsc parkingowych na auto dostawcze bądź czy panują standardowe warunki, podczas których nie trzeba korzystać z dodatkowych narzędzi

montaż – jest to ostatni etap, podczas którego praca skupia się na umiejscowieniu okien w otworach ale także umieszczeniu uszczelnień czy ościeżnic. Jest to także moment ostatnich szlifów i poprawek tak aby końcowy efekt łączył w sobie wartości funkcjonalne oraz estetyczne. Klienci jako potwierdzenie niezawodności mogą zdecydować się na badanie szczelności montażu okien.

Dostępne warianty okuć do okien

Okucia stanowią jeden z najczęściej użytkowanych elementów okien, który odpowiada za sposób ich otwierania. Na rynku do dyspozycji jest kilka metod otwierania okien, co jest dużym udogodnieniem, ponieważ wiele mieszkań zbudowanych jest w taki sposób, że możliwe jest wyłącznie uchylanie. Nasze okna PCV Tarnowskie Góry mogą występować w wariancie tylko uchylnym, co sprawia, że okno uchyla się bez możliwości pełnego otwarcia. Dysponujemy również propozycjami przesuwnymi, które zazwyczaj znajdują swoje zastosowanie w przypadku okien tarasowych lub balkonowych. Ich ogromną zaletą jest fakt, że po otwarciu nie zajmują miejsca, ponieważ skrzydło okienne wsuwa się do wewnątrz. W przypadku lokali usługowych można zdecydować się na opcję FIX czyli okucia nieotwierane. Należy mieć wówczas na uwadze, że przydatne będzie zadbanie o inny sposób cyrkulacji powietrza jak przykładowo klimatyzacja. Największą popularnością cieszą się bez wątpienia okucia rozwierno uchylne ze względu na dwie możliwości otwierania okien – na oścież i uchylnie. Okna Tarnowskie Góry z takimi okuciami mogą być stosowane zarówno w przypadku mieszkań jak również domów jednorodzinnych. Same okucia poza funkcją otwierania wpływają także na poziom izolacji osiąganej w oknach. Warto mieć to na uwadze decydując się na któryś z wariantów.

Jakie zmiany można wprowadzić w przypadku estetyki okien?

Parametry techniczne, jakość wykonania czy wytrzymałość to zbiór cech na jakie powinno się zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Przy tym wszystkim nie należy jednak zapominać o tym jak prezentują się nasze okna. Okna Tarnowskie Góry mają stanowić uzupełnienie przyjętej aranżacji wnętrza. Są produktem o tyle wyjątkowym, że można je podziwiać zarówno będąc w pomieszczeniu, jak również poza nim. Do tej pory nie każdy ma świadomość, że okna PCV Kraków mogą wyglądać niepowtarzalnie. Owszem, wciąż najczęściej wybieraną opcją są okna standardowe z białymi ramami. Różnorodność ofert może jednak zachwycić. Odbiorcy mogą przebierać jeśli chodzi o kolorystykę profili, a wynika to z gamy barw dostępnych oklein. Są to tworzywa umieszczane na profilach przy zastosowaniu specjalnego kleju oraz wysokiej temperatury. Takie połączenie jest bardzo trwałe, przez co nie trzeba się obawiać żadnych odprysków czy utraty estetyki. Sama okleina może zostać przyklejona po jednej lub obu stronach. W naszym asortymencie możliwe jest także stworzenie okien w nietypowych kształtach jak okrąg czy romb. Takie rozwiązanie może okazać się bardzo przydatne w budynkach o niewielkiej powierzchni bądź przy skosach. Tym sposobem możliwe jest przemycenie choć odrobiny naturalnego światła, co jest w obecnych czasach bardzo pożądane. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w domu zostały wykonane przeszklenia obejmujące całe ściany. Przy tym wszystkim jakość okien, ich trwałość czy wytrzymałość w żaden sposób nie zostaje zaburzona.


Okna Novobudowa w województwie śląskim

Top