• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Proszowice NovoBudowa

Okna Proszowice – posłuchaj eksperta

Okna to nasza pasja i wiemy o nich wszystko. Chcemy pomóc ci wybrać najlepsze rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb. Miarą naszego sukcesu jest twoje zadowolenie z komfortowego użytkowania wybranych okien.

Okna PCV Proszowice

Wiemy, że okna PCV Proszowice to coś więcej niż kawałek plastiku i szkła, przez które spoglądasz na zewnątrz. Źle dobrane i zamontowane okna potrafią być przyczyną frustracji i popsuć komfort mieszkania w nawet najpiękniejszym i najnowocześniejszym domu. Wbrew pozorom, nawet wydanie sporej sumy na montaż przy zakup okien, wcale nie gwarantuje, że usługa zostanie wykonana prawidłowo. My do prawidłowego montażu przywiązujemy szczególną uwagę, dlatego możesz być pewien, że wszystko zostanie wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Proszowice oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Montaż okien PCV i PVC Proszowice – jak powinno być to zrobione?

  Choć Sprawa wydaje się banalna to w praktyce okazuje się, że prawidłowy montaż okien wciąż dla wielu ekip jest tematem niemal nieznanym. Powielane błędy i zaniechania, przyzwyczajenia czy niechęć do sięgania po nowoczesne i fachowe poradniki – to wszystko sprawia, że dla wielu ekip budowlanych wciąż problemem jest zamontowanie okien w sposób prawidłowy. Klienci natomiast muszą korzystać z okien, które pomimo tego, że nierzadko są bardzo drogie niestety nie osiągają swoich założonych przez producenta parametrów. Czym powinien charakteryzować się prawidłowo wykonany montaż okien? Oto najważniejsze aspekty:

  • Dobór właściwej metody w zależności od typu budynku i typu okna
  • Użycie odpowiednich kotew i śruby mocujących ramę okienną w otworze
  • Aplikacja odpowiedniej ilości materiału izolującego, równomiernie na całym obwodzie ramy okiennej
  • Uzyskanie szczelności i ochrona przed wnikaniem wody

  Wymiana okien PCV Proszowice

  Wbrew pozorom dużo prostszym wariantem jest montowanie okien do nowego, dopiero co wybudowanego budynku. Kiedy otwory montażowe są idealnie przygotowane i równe, a ściany mocne i wytrzymałe okna z montażem wydają się być sprawą banalną. Co innego, kiedy mamy do czynienia z istniejącym oknem na przykład w starej kamienicy czy innym leciwym budynku. Pierwszym etapem montażu okien w takim przypadku jest odpowiednie wymiarowanie. Nasi specjaliści zmierzą istniejące okno i otwory okienne, a także dobiorą nowe, które będzie pasować bez zbędnych przeróbek. Próba montażu źle zwymiarowanego okna niepasującego kształtem do otworu to jeden z najczęściej popełnianych błędów montażowych. Istotny jest również sam proces demontażu starego okna tak, aby nie uszkodzić ościeży, a tym samym nie spowodować wzrostu kosztów całej operacji. Stare okna PCV w starych budynkach często potrafią kryje wiele niespodzianek, które wychodzą na jaw dopiero po całkowitym usunięciu starej ramy. Kiedy okno jest już poza murem – można przystąpić do przygotowania ościeży. Powierzchnia musi być równa i spójna. Konstrukcja ścian musi umożliwiać zamontowanie kotew montażowych albo specjalnych listew. Konieczna jest także wyznaczenie pionów i poziomów tak, aby nowe okno było zamontowane w idealnej płaszczyźnie. Krzywy montaż może skutkować samoczynnym otwieraniem lub zamykaniem się skrzydeł.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top