• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Pszczyna NovoBudowa

Zakup okna wymaga zastanowienia, rozwagi oraz rozważenia różnorodnych możliwości, których nie brakuje na polskim rynku. W firmie Novobudowa staramy się ułatwić ten proces każdej osobie, której zależy na wysokiej jakości wykonania, odporności na uszkodzenia oraz świetnej estetyce. Właśnie dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, znanymi i cenionymi producentami okien, którzy oferują nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zdają egzamin w każdej przestrzeni. Możesz zatem nam zaufać, jeżeli budujesz dom, ale także gdy remontujesz mieszkanie. Niezależnie od Twoich potrzeb czy preferencji, chętnie podejmiemy się współpracy z Tobą. Pamiętaj jednak o tym, że w firmie Novobudowa nie chodzimy na kompromisy. Oferujemy jedynie sprawdzone rozwiązania, które doskonale zdają egzamin przez bardzo długie lata. Jest to zatem trafiona inwestycja, która bez wątpienia Ci się zwróci, ponieważ sporo zaoszczędzisz w sezonie jesienno-zimowym, kiedy za oknem robi się coraz zimniej.

Okna PCV Pszczyna

Podczas zakupu okna PCV Pszczyna warto wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim ważne są parametry stolarki okiennej. Skup się na tym, żeby były one jak najlepsze, co znacznie wpłynie na codzienne użytkowanie stolarki okienne i odbije się na komforcie życia domowników. Ponadto warto wziąć pod uwagę również liczbę oraz rodzaj skrzydeł. Mają one być podwójne, lewe czy prawe? To ma wpływ na korzystanie z przeszkleń, a więc warto dopasować tę kwestię do konkretnego pomieszczenia, a przede wszystkim tego, w jaki sposób wewnątrz będą rozmieszczone meble. W przypadku pomieszczeń takich jak kuchnia najczęściej wybiera się skrzydła podwójne. W szczególności dotyczy to domów jednorodzinnych, gdzie okno znajduje się pod zlewem. W naszej ofercie można znaleźć również okna balkonowe, które rewelacyjnie sprawdzają się w salonach, ale także w sypialniach z wyjściem na taras. W salonach najczęściej montuje okna w typie HST, które pięknie prezentują się w nowoczesnych budynkach, a także zapewniają maksimum wygody użytkowania, wpuszczając do wnętrza dużo światła.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Pszczyna oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Montaż okien PCV i PVC Pszczyna

  To nie przelewki! Montaż okien ma ogromne znaczenie dla ich codziennego użytkowania oraz komfortu cieplnej domowników. Właśnie dlatego nie pomijamy tej kwestii w firmie Novobudowa. Skupiamy się na tym, żeby przeprowadzić go zgodnie z zaleceniami konkretnego producenta. To pozwala nam na uzyskanie najlepszych rezultatów w każdej sytuacji. Ważne jest to, żeby przed instalacją, klient odpowiednio przygotował ościeża, a więc otwory okienne w murach. Powinny one być równe i gładkie, ponieważ to znacznie ułatwi przeprowadzenie prawidłowej instalacji stolarki okiennej. Następnie my zajmiemy się resztą, a więc ustalimy poziomy niezbędne do właściwego osadzenia okien, mechanicznie je zamocujemy przy użyciu najlepszych sprzętów, zagwarantujemy im również odpowiednie podparcie dolnej konstrukcji, dzięki czemu całość będzie stabilna i trwała, dzięki uważności naszych ekspertów.

  Okna aluminiowe Pszczyna – czy warto je kupić?

  Zastanawiasz się nad tym, czy wybrać okna aluminiowe czy może tradycyjne, plastikowe? Zdecydowanie nie jest to łatwy wybór, jednak musisz wiedzieć o tym, że te pierwsze mogą okazać się trwalsze. W końcu aluminium jest solidniejszym materiałem od plastiku, a więc zdecydowanie jest to najlepszy zakup w przypadku bardzo dużych przeszkleń, które dziś bardzo często pojawiają się w nowoczesnych budynkach. A dotyczy to nie tylko firm, ale także domów jednorodzinnych, które wyróżniają się bardzo nowoczesną bryłą. Na co dzień przy montowaniu tego typu okien, korzystamy z fachowego, profesjonalnego sprzętu, który ułatwia nam ich transportowanie, a także mocowanie w otworze okiennym. Jeżeli chcesz przekonać się, czy okna wykonane z aluminium, będą dla Ciebie odpowiednim wyborem, po prostu się z nami skontaktuj. Nasz doradca przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i odpowie na Twoje wszystkie pytania.

  Top