• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Andrychów NovoBudowa

Okna Andrychów – wybieramy te najlepsze

Wybór okien to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy, kto przymierza się do budowy własnego domu. Choć na pierwszy rzut oka wszystkie okna Andrychów wydają się być niemal identyczne, różnice między nimi potrafią zaskakiwać.

Pamiętajmy, że okna montuje się zwykle na co najmniej kilkadziesiąt lat, dlatego decyzję o wyborze konkretnego modelu warto starannie przemyśleć. Różnice to na przykład odmienne parametry użytkowe, takie jak izolacyjność cieplna czy akustyczna. Nie bez znaczenia jest także jakość profili użytych do produkcji okien, okuć czy szklenia. Okna z Andrychowa to gwarancja tego, że dostajesz kompletny, sprawdzony produkt, w rozsądnie skalkulowanej cenie. Jako specjaliści od okien zwracamy uwagę na wszystkie istotne detale, bo jesteśmy przekonani, że mają one kluczowe znaczenie dla twojego późniejszego zadowolenia.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Andrychów oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Andrychów – recepta na sukces

Co jest najważniejszym elementem dobrego okna PCV Andrychów? Trudno o jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, gdyż każda część ma tu duże znaczenie. Zacznijmy od profili. To właśnie one są głównym konstrukcyjnym elementem ramy okiennej, a także skrzydeł. Na rynku dostępnych jest wiele modeli kilku wiodących producentów. Gotowe profile wykorzystywane są przez niezliczoną liczbę wytwórców stolarki, którzy tworzą na tej podstawie finalny produkt. Są oczywiście firmy zajmujące się całym procesem od „A” do „Z” – od tworzenia profili po montaż gotowych okien. Warto jednak pamiętać, że wybór marki profilu to nie wszystko. Nawet renomowany producent tego elementu nie oznacza, że gotowe okno spełni nasze oczekiwania. Profil jest bazą, na której buduje się resztę i dopasowuje do konkretnych wymagań przyszłego użytkownika.

Okna Andrychów to wypadkowa najwyższej jakości komponentów używanych do produkcji, a także dużego doświadczenia naszych pracowników, pomagających wybierać klientom najlepsze dla nich opcje.

Dobre okno nie musi wyróżniać się najwyższą ceną!

Wierzymy, że nie warto przepłacać za funkcje i opcje z których nigdy nie skorzystamy, a parametry okna muszą być dobrze dopasowane między innymi do charakterystyki budynku.

Fachowy montaż okien Andrychów jest bardzo ważny

Nawet najlepsze okna w Andrychowie nie będą spełniać swojej funkcji w stu procentach, jeżeli na etapie montażu popełniono błędy. Czasem są to drobne niedociągnięcia lub po prostu zwykłe niechlujstwo ekipy. Jednakże dużo groźniejsze, jeśli chodzi o konsekwencje, są błędy wynikające z niewiedzy lub złych nawyków. Montaż okien Andrychów wykonany niewłaściwie to na przykład złe kotwienie ramy do muru, użycie niewystarczającej ilości środka wypełniającego czy też błędny montaż taśmy paraizolacyjnej. Wielu tych niedociągnięć nie zauważymy już po wykonaniu usługi – zostaną zakryte przez zaprawę – a skutki mogą być odczuwalne nawet przez kilka lat. Takie negatywne konsekwencje to na przykład problemy ze skraplającą się wilgocią na szybach – niekorzystny mikroklimat w pomieszczeniu, ubytki ciepła pod i nad oknem czy spękania pojawiające się na łączeniu ramy okiennej z murem.

Okna PVC Andrychów będą cieszyć cię najbardziej wtedy, kiedy będą zamontowane zgodnie ze sztuką. Dlatego u nas możesz liczyć na usługi wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Wstawimy twoje okna z montażem Andrychów w sposób profesjonalny. Zajmujemy się także niestandardowymi realizacjami i tak zwanymi trudnymi przypadkami. Montujemy stolarkę w nowobudowanych obiektach jak i w starym budownictwie – zawsze z zachowaniem odpowiednich reżimów technologicznych.

Wymiana okien Adrychów – jakie mamy opcje?

Najpopularniejszym typem okien są te wykonane z tworzywa sztucznego, czyli fachowo rzecz ujmując okna PVC Andrychów. Ich zalety to przede wszystkim korzystny stosunek właściwości użytkowych do ceny i odporność na upływ czasu. Alternatywą są okna drewniane i zyskujące coraz większą popularność – okna aluminiowe Andrychów. Kiedy warto zdecydować się na plastik? Przede wszystkim wtedy, kiedy oczekujemy najwyższej jakości i funkcjonalności w rozsądnym przedziale cenowym.

Decyzja o wyborze materiału to jedno – następnie czeka nas wybór odpowiedniego profilu. Te różnią się od siebie na przykład liczbą komór, co przekłada się na parametry użytkowe. Kolejnym krokiem są okucia, w które będzie wyposażone nasze okno. To zawiasy i cały zespół mechanizmów odpowiadających za otwieranie, uchylanie czy rozszczelnianie skrzydła okiennego. Choć to element na co dzień niemal niewidoczny – jest on również bardzo ważny, gdyż od jakości okuć zależy na przykład komfort zamykania i otwierania okien.

Bardziej rozbudowane systemy umożliwiają na przykład precyzyjną regulację mikrowentylacji czy stopniowanie uchyłu okna PCV Andrychów. Nie bez znaczenia jest także jakość wykonania. Okucia renomowanych producentów są bardzo wytrzymałe i gwarantują wieloletnią eksploatację bez problemów. Oczywiście okno nie może obyć się bez szyby. W nowoczesnych oknach nie mówimy już jednak tylko o jednej szybie, gdyż obecnie produkowane są tak zwane szyby zespolone, składające się z kilku tafli szkła. Przestrzeń pomiędzy nimi pełni funkcję izolatora, polepszając tym samym parametry całego okna PCV Kraków.

Obecnie standardem stają się pakiety trzyszybowe, umożliwiające osiąganie rekordowo korzystnych współczynników przenikania ciepła. Szyby w oknach mogą pełnić też konkretne funkcje – na przykład odbijać promienie słoneczne czy chronić przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów. Okna PVC Andrychów to także kwestia uszczelek. To właśnie one są bezpośrednio odpowiedzialne za wytworzenie bariery pomiędzy pomieszczeniem, a otoczeniem zewnętrznym. Oczywiście uszczelki nie zapewniają stuprocentowej szczelności, ale są zaprojektowane tak, by zapewnić minimalny przepływ powietrza.

Okna z montażem Andrychów – kogo wybrać?

Jeżeli chcesz mieć pewność, że twoje okno będzie zamontowane solidnie i poprawnie – postaw na sprawdzoną firmę z doświadczeniem. O oknach wiemy wszystko, a prawidłowy montaż to nasze oczko w głowie. Przykładamy dużą wagę do tego, aby montować okna zgodnie ze sztuką budowlaną, starannie i dokładnie. U nas nie uświadczysz prowizorycznych rozwiązań. Sami także nieustannie się doskonalimy – bierzemy udział w różnych szkoleniach oraz warsztatach, aby być na bieżąco z nowinkami budowlanymi. Jesteśmy w stałym kontakcie z wiodącymi producentami elementów stolarki. W naszej pracy wdrażamy wszystkie zalecenia i rekomendacje tych firm.

Nasi partnerzy to Team-plast, Mirola, Wikęd, Wiśniowski, Barański, RK-Aluminium, Al-tech, Somfy i Panoramah! Jeżeli więc do tej pory zastanawiałeś się komu zaufać – mamy nadzieje, że udało się nam ciebie przekonać. Możesz tu liczyć na 10-letnią gwarancję montażu okien – jeżeli cokolwiek cię zaniepokoi – masz prawo do zgłoszenia. Wówczas przyjedzie do ciebie nasz pracownik i sprawdzi co dzieje się z oknami.

Top