• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Andrychów NovoBudowa

Okna Andrychów – wybieramy te najlepsze

Wybór okien to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy, kto przymierza się do budowy własnego domu. Choć na pierwszy rzut oka wszystkie okna Andrychów wydają się być niemal identyczne, różnice między nimi potrafią zaskakiwać.

Pamiętajmy, że okna montuje się zwykle na co najmniej kilkadziesiąt lat, dlatego decyzję o wyborze konkretnego modelu warto starannie przemyśleć. Różnice to na przykład odmienne parametry użytkowe, takie jak izolacyjność cieplna czy akustyczna. Nie bez znaczenia jest także jakość profili użytych do produkcji okien, okuć czy szklenia. Okna z Andrychowa to gwarancja tego, że dostajesz kompletny, sprawdzony produkt, w rozsądnie skalkulowanej cenie. Jako specjaliści od okien zwracamy uwagę na wszystkie istotne detale, bo jesteśmy przekonani, że mają one kluczowe znaczenie dla twojego późniejszego zadowolenia.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Andrychów oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV Andrychów – recepta na sukces

  Co jest najważniejszym elementem dobrego okna PCV ? Trudno o jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, gdyż każda część ma tu duże znaczenie. Zacznijmy od profili. To właśnie one są głównym konstrukcyjnym elementem ramy okiennej, a także skrzydeł. Na rynku dostępnych jest wiele modeli kilku wiodących producentów. Gotowe profile wykorzystywane są przez niezliczoną liczbę wytwórców stolarki, którzy tworzą na tej podstawie finalny produkt. Są oczywiście firmy zajmujące się całym procesem od „A” do „Z” – od tworzenia profili po montaż gotowych okien. Warto jednak pamiętać, że wybór marki profilu to nie wszystko. Nawet renomowany producent tego elementu nie oznacza, że gotowe okno spełni nasze oczekiwania. Profil jest bazą, na której buduje się resztę i dopasowuje do konkretnych wymagań przyszłego użytkownika.

  Fachowy montaż okien PCV i PVC Andrychów jest bardzo ważny

  Nawet najlepsze okna nie będą spełniać swojej funkcji w stu procentach, jeżeli na etapie montażu popełniono błędy. Czasem są to drobne niedociągnięcia lub po prostu zwykłe niechlujstwo ekipy. Jednakże dużo groźniejsze, jeśli chodzi o konsekwencje, są błędy wynikające z niewiedzy lub złych nawyków. Montaż okien wykonany niewłaściwie to na przykład złe kotwienie ramy do muru, użycie niewystarczającej ilości środka wypełniającego czy też błędny montaż taśmy paraizolacyjnej. Wielu tych niedociągnięć nie zauważymy już po wykonaniu usługi – zostaną zakryte przez zaprawę – a skutki mogą być odczuwalne nawet przez kilka lat. Takie negatywne konsekwencje to na przykład problemy ze skraplającą się wilgocią na szybach – niekorzystny mikroklimat w pomieszczeniu, ubytki ciepła pod i nad oknem czy spękania pojawiające się na łączeniu ramy okiennej z murem. Okna PVC będą cieszyć cię najbardziej wtedy, kiedy będą zamontowane zgodnie ze sztuką. Dlatego u nas możesz liczyć na usługi wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Wstawimy twoje okna z montażem w sposób profesjonalny. Zajmujemy się także niestandardowymi realizacjami i tak zwanymi trudnymi przypadkami. Montujemy stolarkę w nowobudowanych obiektach jak i w starym budownictwie – zawsze z zachowaniem odpowiednich reżimów technologicznych.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top