• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Wojnicz NovoBudowa

Okna Wojnicz – wysoka jakość, estetyczna prezencja i funkcjonalność

Pierwsze co przychodzi na myśl jeśli chodzi o okna aluminiowe to wygląd. Poszukując dla siebie najlepszego wyposażenia nie raz wyobrażałeś sobie jak będą się prezentować w Twoich pomieszczeniach. Jest to całkiem popularne i normalne zjawisko, jako firma zawsze koncentrujemy się na dopracowaniu wszystkich szczegółów, aby efekt był niepowtarzalny. Zanim jednak będziesz rozpatrywać kwestie wizualne warto zatrzymać się na funkcjonalności swoich okien. Okna z Wojnicza to przede wszystkim udogodnienia, których na co dzień nie zauważasz ale bez nich ciężko byłoby funkcjonować. Świetnym przykładem jest jeden z komponentów okien jakim są okucia. To one odpowiadają za metodę otwierania skrzydeł. Występują okucia uchylne, przesuwne oraz nieotwieralne. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest wariant uchylno-rozwierny dający największą swobodę podczas otwierania. Innym aspektem decydującym o komforcie jest rodzaj stosowanego uszczelnienia. W tym temacie ciężko podjąć jakąkolwiek decyzje bez posiadania choć podstawowej wiedzy. Nasi specjaliści przedstawią rodzaje dostępnych uszczelnień oraz przekażą informacje jaki mają one wpływ na izolację bądź wodoszczelność. Analizując te wszystkie kryteria ma się gwarancje wymiany okien Wojnicz na lepsze niż posiadane obecnie.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Wojnicz oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Wojnicz, które nie skrywają żadnych tajemnic

  Odwiedzając sklepy budowlane czy kontaktując się ze sprzedawcami każdy choć raz natknął się na mało profesjonalnego pracownika bądź korzystne ceny mające ukryć niską jakość. Nasze okna pozbawione są takich tajemnic, aby klient mógł podjąć decyzję w oparciu o pełną informacje. Są to produkty, które mają towarzyszyć odbiorcy przez wiele lat, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nie nosiły żadnych wad i były w odporne na uszkodzenia. W związku z tym nasze okna zyskują wytrzymałe i trwałe wzmocnienia stalowe, które mają za zadanie chronić elastyczną część okna oraz konstrukcje przed zniszczeniami w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dużą rolę odgrywa również zabezpieczenie antywłamaniowe, w którym pomocne okazują się szyby. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się okna aluminiowe, które składałyby się z jednej warstwy. O wiele bardziej popularne i jednocześnie solidne są szyby zespolone, które sprawią nie lada trudność włamywaczowi chcącemu dostać się do wnętrza.

  Wygląd, a jakość wykonania – czy trzeba wybierać jedno z nich?

  Wytrzymałość, odporność czy dopracowanie w każdym szczególe to bez wątpienia najważniejsze wartości jakich oczekuje się kupując okna z montażem. Na co można jednak liczyć pod kątem prezencji tych produktów? Aranżacje, trendy – to wszystko ma wpływ na to jak wyobrażamy sobie nasze okna PCV. Z racji, iż stolarka okienna rozwinęła się, obecnie możliwe jest stworzenie niemal każdego projektu bez obaw, że końcowy efekt wpłynie negatywnie na jakość wykonania. Nasi eksperci są w stanie zamontować okna w nietypowych miejscach. Mogą być to produkty w standardowych ale także nietuzinkowych kształtach. Nie ma także żadnych ograniczeń do kolorystyki, ponieważ dostępna jest szeroka gama oklein, które umieszczane są na profilach przy użyciu specjalnego kleju. Okleina jest łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji oraz nie spada nawet po wieloletnim użytkowaniu. Dużą popularnością w ostatnim czasach cieszą się także wielkogabarytowe okna Kraków, które sprawiają, że wnętrze będzie prezentowało się nowocześnie. Tak – podejmujemy się również takich wyzwań, gdyż nie ma dla nas rzeczy trudnych do wykonania. Materiały, komponenty i przede wszystkim nasze umiejętności pozwalają nam w pełni odpowiadać na indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. Przy tym wszystkim gwarantujemy korzystne ceny, które są adekwatne do oferowanej jakości oraz doradztwa.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top