• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Miechów NovoBudowa

Najwyższej jakości okna Miechów w dodatku z fachowym montażem i gwarancją to coś, co wyróżnia nas na rynku. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie i montażu wszelkiego rodzaju okien do każdego typu budynku. Niezależnie od tego czy potrzebujesz okien do swojego nowego domu, biura czy firmy. Chcesz zmodernizować już istniejący obiekt? Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Mamy na koncie tysiące realizacji nawet w bardzo trudnych i nietypowych miejscach. Nie uznajemy kompromisów, dlatego zamontowane przez nas okna w Miechowie przechodzą nawet najbardziej rygorystyczne testy.

Podchodzimy do tematu kompleksowo – nie tylko wykonujemy fachowe usługi, ale także pomagamy wybrać odpowiednie okna, dopasowane do twoich potrzeb. Wiemy, że oczekujesz produktu najwyższej jakości, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone okna przetestowane przez nas osobiście. Sercem każdego okna Micechów jest oczywiście rama wykonana z gotowych profili dostarczanych przez uznanych na światowym rynku producentów. Jak ważna jest marka konkretnego profilu? Naszym zdaniem najważniejsze są konkretne parametry deklarowane przez producenta i potwierdzone w praktycznie w testach. Nasze okna z Miechowa to gotowa kompozycja składająca się z elementów w najwyższej jakości, ale dobranych tak, aby tworzyć spójną całość i jak najlepiej służyć ci każdego dnia.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Miechów oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Oferowane przez nas okna PCV Miechów posiadają wielokomorowe profile, które są bardzo energooszczędne. To od ciebie zależy jaki konkretnie profil zostanie użyty do produkcji okna PCV Kraków. My gwarantujemy, że finalny produkt na pewno cię nie rozczaruje. Przy większych formatach okien w profilach stosujemy wzmocnienia stalowe, które gwarantują, że okno będzie sztywne i nie będzie podatne na odkształcenia ani mocniejsze podmuchy wiatru. Oczywiście żadne okno nie może obejść się bez szyby. We współczesnych konstrukcjach stosowane są tak zwane szyby zespolone – czyli mówiąc prościej – gotowe pakiety składające się z kilku szyb połączonych ze sobą w jedną całość. Pomiędzy nimi znajduje się gaz szlachetny, dzięki czemu całość ma jeszcze lepsze właściwości izolacyjne. Oczywiście im więcej szyb tym wyższa cena, ale w niektórych przypadkach warto dopłacić, zwłaszcza jeżeli okna w Miechowie mają być także barierą przed hałasem. Polecimy ci zastosowanie pakietu 4-szybowego Jeżeli mieszkasz bardzo blisko ulicy albo chcesz mieć w domu głową ciszę, a jednocześnie nie rezygnować z dużej powierzchni okien.

Okna PCV Miechów na każdą kieszeń i na lata

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania dostosowane nie tylko do konkretnych potrzeb, ale także do możliwości finansowych. Wierzymy, że każdy może znaleźć coś dla siebie, nawet nie dysponując imponującym budżetem. Montujemy okna w Miechowie, które wyróżniają się ponadprzeciętnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Proponujemy takie dodatki, które w naszej ocenie będą idealne patrząc przez pryzmat twoich oczekiwań.

Czasem wybierając okna z montażem Miechów – trudno zdecydować się czy do poszczególnych dodatków dopłacać już teraz czy może postawić się na nie dopiero w kolejnym etapie na przykład podczas wykańczania domu. Tak może być z roletami czy żaluzjami, ale są decyzje, które podjąć można jedynie podczas zamawiania okien, jeszcze przed ich montażem. Przykładem mogą być okucia, czyli elementy niezbędne w każdym oknie, ale dostępne w wielu różnych wariantach.

Podstawowy typ okuć pozwala na otwieranie skrzydła tylko w jednej płaszczyźnie – to najpopularniejsze okna PCV Miechów rozwierne. Bardziej zaawansowane okucia pozwalają również na uchył, który przydaje się w cieplejsze dni, kiedy jednak nie chcemy otwierać okna w całości. Jeżeli zastanawiasz się nad oknem tarasowym albo takim na prowadzącym na balkon to wtedy dobrą opcją może być zastosowanie okuć umożliwiających jednocześnie uchył i przesuw. Skrzydło poruszające się na specjalnych prowadnicach jest wygodne w obsłudze – nie potrzebuje używania znacznej siły, a jednocześnie nie zajmuje wiele miejsca w pomieszczeniu. Wyboru okuć trzeba dokonać jeszcze przed zamówieniem okien do produkcji. W naszej firmie posiadamy także okucie o podwyższonej odporności na włamanie. To rozwiązanie idealne dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy chcą zwiększyć poczucie własnego bezpieczeństwa.

Obecnie na rynku dostępnych jest także wiele różnych wariantów dotyczących samego profilu. Poza standardowymi oknami można wybrać także modele z wąską ramką, co umożliwia osiągnięcie większej powierzchni szkła. Tego typu okna PCV Miechów sprawdzają się świetnie tam, gdzie nie można powiększyć istniejącego otworu. Węższa rama pozwoli nieznacznie doświetlić pomieszczenie bez ponoszenia zbędnych nakładów finansowych. Dla osób lubiących nowoczesne i niecodzienne rozwiązania są także ramy okienne w formie zlicowanej, dzięki czemu skrzydło po zamknięciu tworzy niemal jedną całość z ramą okienną.

Prawidłowy montaż okien Miechów to sprawa najwyższej wagi

Tak jak nie warto oszczędzać na produktach najniższej jakości – tak samo lepiej nie szukać oszczędności przy wyborze firmy, która będzie odpowiadać za montaż naszych okien. To w dłuższej perspektywie po prostu się nie opłaca. Gorsze materiały wykończeniowe, mniejsza ilość izolacji czy droga na skróty unikając wytycznych producenta – potrafią zemścić się nawet po kilku latach.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam stosować techniki montażu, które nie tylko przynoszą najlepsze korzyści z punktu widzenia sztuki budowlanej, ale także oszczędności z tytułu mniejszych kosztów ogrzewania. Rekomendujemy montaż tak zwane ciepły, czyli po prostu szczelny, wykonywany poprzez zastosowanie trzystopniowej izolacji. Każda z warstw ma określone zadanie a całość ma tworzyć szczelną barierę, co pozwoli w pełni wykorzystać dobre właściwości samych okien. Do montażu wykorzystujemy materiały renomowanych producentów. Starannie izolujemy i uszczelniamy okna tak, aby nie przepuszczały do wewnątrz wody ani wilgoci. Jednocześnie dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki tak zamontowane okna pozwalają na odprowadzenie nadmiaru wilgoci z pomieszczenia, co przekłada się na lepszy mikroklimat i brak występowania zagrzybienia.

Prawidłowy montaż okien to także ich odpowiednie osadzenie w otworze. Nasza praca zaczyna się na długo przed fizycznym procesem montażu. Podstawą są dokładne pomiary tak, aby okna aluminiowe Miechów idealnie pasowały do ościeży. Tylko wtedy można zachować odpowiednie grubości poszczególnych warstw izolacji i uniknąć popełniania błędów wykończeniowych. Zamontowane przez nas okna Miechów będą zachować swoje właściwości przez długie lata. Dzięki dokładnemu wypoziomowaniu i odpowiedniemu rozmieszczeniu kotew mocujących otwieranie i zamykanie zawsze będzie odbywać się bez używania nadmiernej siły. Korzystanie z takich okien na co dzień będzie po prostu czystą przyjemnością.

Wymiana okien Miechów to dla naszej firmy chleb powszedni. Poradzimy sobie z osadzeniem okien w nowym budynku, ale możesz też na nas liczyć w przypadku remontu na przykład kamienicy.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top