• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Limanowa NovoBudowa

Okna Limanowa – postaw na profesjonalizm

Jeżeli posiadasz jakąkolwiek – choćby podstawową wiedzę na temat budownictwa – wiesz, że dobór okien to bardzo ważna decyzja. To jakie okna Limanowa wybierzesz będzie skutkowało długoletnimi konsekwencjami – albo wysokim komfortem użytkowania, albo irytującymi niedogodnościami, które będą doprowadzały cię do szału. Co może pójść nie tak przy montażu okien? Na przykład mogą zostać krzywo osadzone, co spowoduje problemy z otwieraniem i zamykaniem. Z czasem takie okna z Limanowej będą się coraz bardziej rozszczelniać, co spowoduje znaczną utratę ciepła w chłodniejszej porze roku, a tym samym wyższe rachunki za prąd. Inną kwestią wynikającą z nieszczelności będą również hałasy. Pomimo trzech szyb w oknie dobrego producenta nie zaznamy wówczas ciszy. Niewłaściwie zamontowane okna w Limanowej mogą być także powodem pojawiania się na nich rys i zadrapań. To dlatego warto zwracać uwagę nie tylko na markę okien (i ich producenta), ale również na umiejętności ekipy montującej. Nawet najlepsze okna PCV Limanowa nie zapewnią nam obiecanego komfortu, jeśli montażyści popełnią błędy lub po prostu dokonają niechlujnego montażu.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Limanowa oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Limanowa – jakość nie musi iść w parze z wysoką ceną

Wybierając okna z montażem Limanowa w naszej firmie możesz być pewien, że znajdziemy dla ciebie optymalne rozwiązanie – niezależnie od budżetu. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny – zarówno ten, który będzie wstawiał okna do swojej wilii, jak i ten, który buduje sobie niewielkie mieszkanie. Naszą misją jest ulepszanie życia wszystkich naszych klientów, poprzez zapewnienie im komfortu i wygody. To dlatego na pierwszym spotkaniu z klientem proponujemy darmowy, solidny pomiar oraz bezpłatną wycenę. Dodatkowo każdy może liczyć na poradę – nasi pracownicy chętnie podpowiedzą jakie okna Limanowa sprawdzą się w danym budownictwie. Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w nowoczesnych, nowopowstałych budynkach – jak i wieloletnich już konstrukcjach. Byliśmy w wielu miejscach i wszędzie tam okna z montażem Limanowa cieszyły się dobrą opinią. Nasza firma zajmuje się również montażem w miejscach niestandardowych – poradzimy sobie z każdą sytuacją!

Montaż okien Limanowa – czym kierować się wybierając usługodawcę?

Poza doświadczeniem firmy montującej nam okna Limanowa warto zwrócić uwagę na to czy dane przedsiębiorstwo śledzi chętnie nowinki budowlane i wdraża je do swojej oferty. Rynek stolarki okiennej nieustannie ewoluuje i ci, którzy nie biorą udziału w targach, konferencjach czy szkoleniach – szybko wypadają z obiegu. Nasza firma stale wysyła swoich pracowników na spotkania branżowe, aby mieć pewność, że niczego nie przegapimy, jeśli chodzi o rozwój rynku. Działamy z pasją, wierząc, że nasza praca naprawdę ma znaczenie.

Wybierając firmę, która wyposaży twój dom w okna PVC Limanowa zwróć również uwagę na partnerów, z którymi dane przedsiębiorstwo współpracuje. W naszym przypadku są to na przykład Team-plast, Wiśniowski, Barański czy RK-Aluminium. To topowi producenci znani z dobrej jakości produktów, solidnych rozwiązań i pozytywnego podejścia do klientów. Tego typu fakty mają znaczenie, bo kupując okna PCV Kraków, wiesz czego możesz się spodziewać. Warto zaznaczyć, że Novobudowa daje 10 lat gwarancji na swoje usługi. To powinno przekonać każdego, kto jeszcze waha się jaką firmę wybrać.

Wymiana okien Limanowa – remont i odnowienie

Okna z montażem Limanowa to nie tylko opcja dla nowopowstałych budynków. Dużo częściej poprawa komfortu związana z nowymi oknami dotyczy właśnie starych mieszkań lub domów, w których chcemy zamontować nową stolarkę. Nie jest to tak prosta sprawa jak przy pracy z nowymi budynkami – ściany bywają znacznie bardziej krzywe, widać gołym okiem ubytki w otworze okiennym, który też nieraz ma nietypowe wymiary. Z takim zadaniem zmierzyć się może jedynie doświadczona ekipa, która brała udział w wielu nietypowych montażach. Wymiana okien Limanowa to trudne zlecenie, ale możliwe do zrealizowania w profesjonalny sposób i wcale nie za wygórowaną cenę. Mamy w swoim portfolio sporo tego typu doświadczeń i wiemy jak działać, aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami klienta.

Okna aluminiowe Limanowa, drewniane czy plastikowe?

Jeżeli wiemy już na co zwrócić uwagę przy montażu okien i wyborze samej marki produktu – warto też wspomnieć o estetycznej stronie okna. Mamy tu do wyboru kilka różnych materiałów. Najbardziej popularne jest tworzywo sztuczne – tak zwane okna PCV Limanowa. Mają one najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Są trwałe, wyglądają prosto, ale ładnie i łatwo się je czyści. Innym rozwiązaniem są drewniane okucia, które być może wyglądają estetyczniej, ale też często są trudniejsze w czyszczeniu.

Okna aluminiowe Limanowa są najbardziej ekonomiczne, mają najlepszy współczynnik przenikania ciepła. Dla wielu osób są one również najładniejsze. Nasza firma oferuje wszystkie rodzaje wspomnianych okien. Dodatkowo sprzedajemy i montujemy też okna antywłamaniowe, by nasi klienci mogli poczuć się jeszcze bezpieczniej. Co ciekawe, jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw oferujemy również możliwość obejrzenia naszych okien na żywo w salonie. Stworzyliśmy tam realną ściankę, po obejrzeniu której, nie będziesz mieć wątpliwości co do tego jak prezentują się okucia naszych okien lub w jaki sposób wyglądają mocowania czy zawiasy.

Okna z montażem Limanowa

Nasza firma zajmuje się montażem okien od początku do końca. Z jednej strony tworzymy profile od podstaw, ale też montujemy gotowe już produkty, czyli okna. Nasza obsługa również jest obsługą od „A” do „Z”. Najpierw przyjeżdżamy na pomiar i wycenę – bezpłatnie, następnie wybieramy z klientem najdogodniejszą dla niego opcję, służąc radą i doświadczeniem. Po zakupie okien nie zapominamy o naszych klientach. Opieka posprzedażowa jest dla nas niezwykle ważna.

Poza 10-letnią gwarancją na montaż – jesteśmy dostępni w razie pytań czy wątpliwości przez cały ten czas. Warto pamiętać, że wiele błędów związanych z montażem może skutkować poważnymi niedogodnościami. Poza uciekającym ciepłem i hałasem możemy być narażeni również na pęknięcia szyby, której wymiana jest nie tylko bardziej skomplikowana, ale również po prostu droga. Na nieszczelnych oknach może również skraplać się para wodna, co w dalszym czasie może prowadzić do powstawania grzybów w mieszkaniu. Oczyszczenie przestrzeni z pleśni i grzybów jest bardzo trudne, czasochłonne i wcale nie tanie. Wybierając okna z montażem Limanowa macie pewność, że powierzacie to ważne zadanie ekipie sprawdzonej, profesjonalnej i solidnej. Większość naszych klientów to osoby przychodzące do nas na podstawie poleceń rodziny czy znajomych. To dla nas dobra informacja i najlepsza reklama. Zadowolony klient, który mówi dobrze o naszej firmie jest dla nas najważniejszy.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top