• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Tychy NovoBudowa

Okna Tychy – czym wyróżniają się na tle dostępnej stolarki okiennej?

Okna PCV Tychy są niezastąpione pod względem różnych aspektów. Ich obecność w mieszkaniu czy domu przekłada się mocno na jakość funkcjonowania wszystkich mieszkańców. Okna z Tych poza tym, że stanowią jeden z podstawowych i niezbędnych elementów wyposażenia gwarantują użytkownikom szereg udogodnień. Nasza firma podchodzi do produktów w sposób skrupulatny i skupia się na końcowym efekcie, a na poszczególnych elementach wykorzystywanych w trakcie produkcji. Wiele osób spyta „czemu?”. Otóż każdy komponent ma duży wpływ na to czy dane okno będzie funkcjonowało należycie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wada w jednej części rzutuje na cały projekt odbierając mu najwyższą jakość. My nie dopuszczamy do takich sytuacji wykorzystując wyłącznie elementy niezawodne i trwałe. Klient otrzymuje gotowy produkt, który nadal nie jest wystarczający. Do osiągnięcia oczekiwanego efektu potrzebne jest też kilka innych ogniw jak profesjonalne doradztwo, wiedza i doświadczenie pracowników, solidny wykonawca, a na końcu również poprawny montaż. Dopiero zbierając to wszystko w całość zyskuje się pewność, że okna w Tychach nie sprawią żadnych problemów w trakcie ich żywotności.

Nasi klienci mogą na nas liczyć już od pierwszego kontaktu z nami. Pomagamy przejść przez cały proces od wyceny, aż po ostatnie uszczelnienie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż okien Tychy jest zadaniem skomplikowanym, podczas którego może wydarzyć się wiele nieoczekiwanych spraw. Jest to jednocześnie idealne potwierdzenie tego, że szukając ekipy monterskiej nie warto szukać oszczędności. Sprawdzony zespół idealnie dopasuje okna PVC Tychy do potrzeb i oczekiwań, a przy tym podzieli się posiadaną wiedzą. Wiemy, że na drodze do oczekiwanego wystroju wnętrza nie raz spotkasz się z nieprofesjonalnym podejściem ze strony firm czy rozwiązaniami, które są tanie ale nie niosą za sobą wysokiej jakości. My działamy zgodnie z naszym celem czyli ułatwianiem remontów osobom, które nie posiadają w tym temacie żadnego doświadczenia. Z nami nie musisz przejmować się brakiem materiałów czy koniecznością zdobywania informacji na temat okien. To wszystko leży po naszej stronie, a Ty możesz się zrelaksować i oczekiwać zachwycającego efektu.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Tychy oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Tychy – czy są w stanie ochronić wnętrze mieszkania przed zniszczeniami?

Okna aluminiowe Tychy to wyjątkowy element wyposażenia, ponieważ znajduje się zarówno wewnątrz jak również na zewnątrz danego lokalu. To natomiast rodzi przed nim szereg wymagań jakie musi spełnić, aby użytkownik zyskał oczekiwane bezpieczeństwo i komfort. Okna z montażem Tychy mają bardzo duży wpływ na to jak mieszkańcy będą czuć się w pomieszczeniach. Chodzi tutaj nie tylko o walory estetyczne ale przede wszystkim warunki życia. Jak wiadomo okna odpowiadają za ochronę przed warunkami pogodowymi, których nie da się przewidzieć. Można natomiast zdecydować się na okna PCV Tychy, które będą wytrzymałe niezależnie od sił jakie na nie oddziałują. W tym aspekcie pomocne będzie określenie parametrów technicznych z jakimi można spotkać się podczas wyboru okien. Jeśli chodzi o pogodę to największą rolę odgrywa izolacja cieplna oraz wodoszczelność. Pierwszy z parametrów sprawia, że mieszkanie nie jest podatne na wpływ powietrza z zewnątrz, a tym samym zimno. Klienci mogą przestać przejmować się wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Drugi czynnik odpowiada za zabezpieczenie przed wodą opadową. Wybierając okna Tychy należy mieć w pamięci, że żadne rozwiązanie nie zapewni pełnej szczelności ale można szukać opcji, która ją zmaksymalizuje. Na drodze do najlepszych wariantów pojawia się rozważanie także na temat akustyki mieszkania. Są osoby, które borykają się z hałasem dochodzącym z zewnątrz. Chcąc zniwelować to zjawisko należy kierować się poziomem izolacji akustycznej. Im większy wskaźnik tym większa szansa na spokój i ciszę.

Montaż okien Tychy – o jakich etapach nie należy zapominać?

Wymiana okien Tychy choć z pierwszą myślą może nie wydawać się niczym skomplikowanym to zagłębiając się bardziej zauważa się ilość etapów przez jakie należy przejść, aby cieszyć się w pełni satysfakcjonującym efektem. Nigdy nie jest zalecane wykonywanie tych czynności samodzielnie, ponieważ do montażu potrzebna jest stosowna wiedza, umiejętności, a często także doświadczenie. Wiele firm pomija istotne części montażu, co rzutuje na to, że okna tracą na swojej funkcjonalności. Dla niektórych może być to zadziwiające ale niepoprawna wymiana może sprawić, że niektóre z udogodnień jakimi zostały obdarzone okna zostaną utracone bezpowrotnie. Nie chcąc doprowadzić do takiej sytuacji konieczne jest zdecydowanie się na profesjonalną ekipę monterską, która jest w stanie poradzić sobie w każdych warunkach? W praktyce oznacza to, że nieważne z jakich materiałów wybudowane są ściany, jakiego kształtu będą okna Tychy czy jakie warunki będą panować zespół przeprowadzi wymianę bezbłędnie. My podchodzimy do tego tematu bardzo skrupulatnie, o czym nie raz mogli przekonać się nasi klienci. Pierwszą czynnością jaką zajmujemy się na miejscu jest sprawdzenie projektu budowlanego. Stolarka okienna również jest pod wymogami i normami budowlanymi dlatego pominięcie tego punktu mogłoby być ze szkodą dla klienta. Jeśli nie ma przeciwwskazań możliwe jest przejście do pomiarów otworów okiennych, mierzenie wysokości. Jest to także czas na konsultacje z klientem dotyczącą indywidualnych preferencji. Ekipa monterska musi także poznać teren okoliczny, aby rozeznać się czy konieczne będzie zastosowanie dodatkowych narzędzi bądź czy auto dostawcze będzie mogło wjechać na posesję. Ostatnim i jednocześnie kluczowym momentem jest sam montaż, który odbywa się przy użyciu najlepszych sprzętów oraz zgodnie z wcześniej przygotowanym projektem. Oddanie prac pozwala na przeprowadzenie badania szczelności montażu okien, co daje gwarancje satysfakcji i zadowolenia.

Do czego służą okucia w oknach?

Budowa okien większości społeczeństwa jest mało znana i nie jest to niczym złym. Nie trzeba być specjalistom w każdej dziedzinie ale istnieją kwestię, które mogą okazać się przydatne właśnie podczas generalnych remontów. Okna Tychy mimo, że są niepozorne i na co dzień niemalże nie zwraca się na nie uwagi to posiadają swoje funkcje, za które odpowiadają konkretne elementy. Jedną z takich części są okucia, które jako jedne z nielicznych są potrzebne podczas każdorazowego otwierania czy zamykania okna. Odpowiadają właśnie za sposób otwieranie okien. Klienci mają w tym przypadku szerokie spektrum wyboru spośród:

 • okucia rozwierno-uchylne – bez wątpienia stanowią najczęściej stosowaną opcję, gdyż umożliwiają jednocześnie pełne otwarcie okna Kraków oraz jego uchylenie. Jest to bardzo przydatne w lokalach mieszkaniowych
 • okucia uchylne – stosowane przede wszystkim w miejscach gdzie nie ma wystarczające przestrzeni do pełnego otwarcia bądź jako okucie w oknach gdzie występuje więcej niż jedno okno. Umożliwiają wyłącznie uchylanie skrzydła okiennego
 • okucia przesuwne – wykorzystywane w przypadku okien balkonowych bądź tarasowych. Stanowią wygodną opcję, która nie zabiera dodatkowego miejsca, ponieważ skrzydło wsuwa się na prowadnicach do wewnątrz
 • okucia FIX – są to okucia nieotwierane w żadną stronę i cieszą się zainteresowaniem w lokalach usługowych, w których za cyrkulację powietrza odpowiada urządzenie klimatyczne.

Nietuzinkowy wygląd okien bez utraty ich wysokiej jakości

Estetyczny wygląd mieszkania ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o komfort życia. Nie ma co ukrywać, wszyscy klienci dążą do tego, aby uzyskać niepowtarzalne walory estetyczne i atrakcyjny wygląd. W pełni się z nimi zgadzamy, bo jeśli możemy mieć zarówno wysoką jakość jak również oczekiwaną prezencję to czemu z tego nie skorzystać. Stolarka okienna na drodze wprowadzonych zmian oraz rozwiązań technologicznych bardzo zmieniała się na przestrzeni kilkunastu lat. W przeszłości użytkownicy mieli do wyboru praktycznie jeden rodzaj okien, co nie pozwalało na zbyt duże kombinacje. Obecne czasy dają o wiele większe spektrum wyboru, które pozwala zaspokoić wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Pierwszą zmianą jaką można zauważyć przeglądając asortyment są niestandardowe kształty okien. Możliwe jest zastosowanie okna Tychy nie tylko w kształcie prostokąta, lecz także koła czy trapezu. Są to rozwiązania, które często okazują się niezastąpione, szczególnie w pomieszczeniach, w których nie ma zbyt dużo miejsca. Kolejnym aspektem cenionym przez klientów są niemalże nieograniczone rozmiary pakietów szybowych. Okna PCV Tychy, dzięki zastosowaniu solidnych wzmocnień mogą stanowić całą ścianę i zachwycać stylem nowoczesnym. Ostatnią kwestią, dzięki której mieszkanie nabierze całkiem nowego charakteru jest kolorystyka okleiny. Jest to element, który stosuje się na profile okienne przy użyciu solidnego kleju. Klient nie musi przejmować się tym, że okleina odpadnie czy zacznie odpryskiwać. Decyzja na temat tego czy zmiana koloru ma dotyczyć jednej strony czy obu także należy do odbiorcy.

Analizując wszystkie udogodnienia wizualne z jakich może skorzystać klient nie należy zapominać o tym, że wszystkie te czynniki dzieją się bez wpływu na jakość czy wykonanie okien. W praktyce klient nie traci żadnych parametrów technicznych i funkcjonalnych, a zyskuje połączenie niezawodności i pięknego wyglądu. My jako firma staramy się dogodzić wam we wszystkich aspektach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że okna Tychy to elementy wyposażenia, które będą towarzyszyć wam przez wiele lat. Jest to powód, dla którego musi być to asortyment pozbawiony wszelkich wad i dopracowany w każdym szczególe. Tak właśnie podchodzimy do naszej pacy – skrupulatnie i profesjonalnie, ponieważ jest ona naszą pasją.

Okna Novobudowa w województwie śląskim

Top