• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Tychy NovoBudowa

Okna Tychy – czym wyróżniają się na tle dostępnej stolarki okiennej?

Okna PCV Tychy są niezastąpione pod względem różnych aspektów. Ich obecność w mieszkaniu czy domu przekłada się mocno na jakość funkcjonowania wszystkich mieszkańców. Okna poza tym, że stanowią jeden z podstawowych i niezbędnych elementów wyposażenia gwarantują użytkownikom szereg udogodnień. Nasza firma podchodzi do produktów w sposób skrupulatny i skupia się na końcowym efekcie, a na poszczególnych elementach wykorzystywanych w trakcie produkcji. Wiele osób spyta „czemu?”. Otóż każdy komponent ma duży wpływ na to czy dane okno będzie funkcjonowało należycie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wada w jednej części rzutuje na cały projekt odbierając mu najwyższą jakość. My nie dopuszczamy do takich sytuacji wykorzystując wyłącznie elementy niezawodne i trwałe. Klient otrzymuje gotowy produkt, który nadal nie jest wystarczający. Do osiągnięcia oczekiwanego efektu potrzebne jest też kilka innych ogniw jak profesjonalne doradztwo, wiedza i doświadczenie pracowników, solidny wykonawca, a na końcu również poprawny montaż. Dopiero zbierając to wszystko w całość zyskuje się pewność, że okna w Tychach nie sprawią żadnych problemów w trakcie ich żywotności.

Nasi klienci mogą na nas liczyć już od pierwszego kontaktu z nami. Pomagamy przejść przez cały proces od wyceny, aż po ostatnie uszczelnienie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż okien jest zadaniem skomplikowanym, podczas którego może wydarzyć się wiele nieoczekiwanych spraw. Jest to jednocześnie idealne potwierdzenie tego, że szukając ekipy monterskiej nie warto szukać oszczędności. Sprawdzony zespół idealnie dopasuje okna PVC do potrzeb i oczekiwań, a przy tym podzieli się posiadaną wiedzą. Wiemy, że na drodze do oczekiwanego wystroju wnętrza nie raz spotkasz się z nieprofesjonalnym podejściem ze strony firm czy rozwiązaniami, które są tanie ale nie niosą za sobą wysokiej jakości. My działamy zgodnie z naszym celem czyli ułatwianiem remontów osobom, które nie posiadają w tym temacie żadnego doświadczenia. Z nami nie musisz przejmować się brakiem materiałów czy koniecznością zdobywania informacji na temat okien. To wszystko leży po naszej stronie, a Ty możesz się zrelaksować i oczekiwać zachwycającego efektu.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Tychy oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Tychy – czy są w stanie ochronić wnętrze mieszkania przed zniszczeniami?

  Okna aluminiowe to wyjątkowy element wyposażenia, ponieważ znajduje się zarówno wewnątrz jak również na zewnątrz danego lokalu. To natomiast rodzi przed nim szereg wymagań jakie musi spełnić, aby użytkownik zyskał oczekiwane bezpieczeństwo i komfort. Okna z montażem mają bardzo duży wpływ na to jak mieszkańcy będą czuć się w pomieszczeniach. Chodzi tutaj nie tylko o walory estetyczne ale przede wszystkim warunki życia. Jak wiadomo okna odpowiadają za ochronę przed warunkami pogodowymi, których nie da się przewidzieć. Można natomiast zdecydować się na okna PCV , które będą wytrzymałe niezależnie od sił jakie na nie oddziałują. W tym aspekcie pomocne będzie określenie parametrów technicznych z jakimi można spotkać się podczas wyboru okien. Jeśli chodzi o pogodę to największą rolę odgrywa izolacja cieplna oraz wodoszczelność. Pierwszy z parametrów sprawia, że mieszkanie nie jest podatne na wpływ powietrza z zewnątrz, a tym samym zimno. Klienci mogą przestać przejmować się wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Drugi czynnik odpowiada za zabezpieczenie przed wodą opadową. Wybierając okna należy mieć w pamięci, że żadne rozwiązanie nie zapewni pełnej szczelności ale można szukać opcji, która ją zmaksymalizuje. Na drodze do najlepszych wariantów pojawia się rozważanie także na temat akustyki mieszkania. Są osoby, które borykają się z hałasem dochodzącym z zewnątrz. Chcąc zniwelować to zjawisko należy kierować się poziomem izolacji akustycznej. Im większy wskaźnik tym większa szansa na spokój i ciszę.

  Nietuzinkowy wygląd okien bez utraty ich wysokiej jakości

  Estetyczny wygląd mieszkania ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o komfort życia. Nie ma co ukrywać, wszyscy klienci dążą do tego, aby uzyskać niepowtarzalne walory estetyczne i atrakcyjny wygląd. W pełni się z nimi zgadzamy, bo jeśli możemy mieć zarówno wysoką jakość jak również oczekiwaną prezencję to czemu z tego nie skorzystać. Stolarka okienna na drodze wprowadzonych zmian oraz rozwiązań technologicznych bardzo zmieniała się na przestrzeni kilkunastu lat. W przeszłości użytkownicy mieli do wyboru praktycznie jeden rodzaj okien, co nie pozwalało na zbyt duże kombinacje. Obecne czasy dają o wiele większe spektrum wyboru, które pozwala zaspokoić wszystkie potrzeby oraz oczekiwania. Pierwszą zmianą jaką można zauważyć przeglądając asortyment są niestandardowe kształty okien. Możliwe jest zastosowanie okna nie tylko w kształcie prostokąta, lecz także koła czy trapezu. Są to rozwiązania, które często okazują się niezastąpione, szczególnie w pomieszczeniach, w których nie ma zbyt dużo miejsca. Kolejnym aspektem cenionym przez klientów są niemalże nieograniczone rozmiary pakietów szybowych. Okna PCV, dzięki zastosowaniu solidnych wzmocnień mogą stanowić całą ścianę i zachwycać stylem nowoczesnym. Ostatnią kwestią, dzięki której mieszkanie nabierze całkiem nowego charakteru jest kolorystyka okleiny. Jest to element, który stosuje się na profile okienne przy użyciu solidnego kleju. Klient nie musi przejmować się tym, że okleina odpadnie czy zacznie odpryskiwać. Decyzja na temat tego czy zmiana koloru ma dotyczyć jednej strony czy obu także należy do odbiorcy.

  Top