Dlaczego warto wybrać drzwi zewnętrzne Kraków?

Najprawdopodobniej trafiłeś na tę stronę podczas przeszukiwania inspiracji do Twoich nowych drzwi zewnętrznych. Z pewnością zastanawiasz się nad rodzajem materiału, wzorem, kolorem i wieloma innymi kwestiami, o których nie myślałeś przed rozpoczęciem poszukiwań.

Niezależnie od tego, jakiego produktu szukasz i jakie masz oczekiwania, uważamy, że dobrze trafiłeś.

Nasza firma montująca w Krakowie i na terenie Małopolski każdego roku wstawia kilkaset par drzwi zewnętrznych. W opinii licznych klientów, którzy tak jak Ty zastanawiali się nad wyborem zaufanej firmy – naprawdę znamy się na swojej robocie. Zainspiruj się i stwórz swoją unikatową kombinację wzoru, akcesoriów i kolorów. Odkryj świat niekończących się możliwości tworzenia drzwi zewnętrznych wspólnie z Novobudowa.

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje drzwi zewnętrzne!

Wytrzymałe drzwi zewnętrzne chronią dom nie tylko przed nieproszonymi gośćmi. Skutecznie wyciszają oraz stanowią ważną izolację cieplną. Poza tym rewelacyjnie wyglądają i dopełniają estetykę elewacji oraz wygląd całego budynku.

Drzwi wejściowe, jakie oferujemy w firmie Novobudowa dostępne są w szeregu wzorów i kolorów, a doskonałej jakości wykończenie sprawiają, że całość jest nie tylko oryginalna, ale również odporna na działanie różnych czynników. Dzięki temu drzwi zewnętrzne mogą spełniać swoje funkcje. W wielu wariantach będą się wyróżniać dużą szczelnością, co niewątpliwie wpłynie na komfort mieszkania oraz wysokość rachunków za ogrzewanie.

Do zestawu warto dobrać odpowiednie klamki, zamki oraz próg. Drzwi mogą być również wyposażone w różnorodne przeszklenia oraz nowoczesną instalacje inteligentnych rozwiązań takich jak: czytnik linii papilarnych, system kodowy, sterowanie szyfrowanymi połączeniami NFC oraz Bluetooth czy automatycznie otwierane drzwi za pomocą aplikacji oraz smartphona.

Z drugiej strony drzwi wejściowe gwarantują bezpieczeństwo mieniu i domownikom. Nowoczesne systemy antywłamaniowe sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach i wszędzie tam, gdzie mamy taką potrzebę. To rozwiązania szyte na miarę, które dodatkowo rewelacyjnie wyglądają, bo sięgają po najmodniejsze kolory i wykończenia.

Szukasz eleganckich drzwi zewnętrznych cechujących się ponadczasową stylistyką?  A może jesteś miłośnikiem prostego, nowoczesnego i funkcjonalnego stylu? Wybieraj spośród tysięcy wzorów i rozwiązań. Sprawdź drzwi zewnętrzne stalowe, aluminiowe i drewniane – wybierz takie, które będą pasować do aranżacji Twojej przestrzeni oraz Twoich oczekiwań.

Drzwi zewnętrzne muszą być dopasowane do oczekiwań domowników. Nieważne czy szukasz drzwi aluminiowych, stalowych czy drewnianych – skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać dla Ciebie idealne drzwi zewnętrzne, które posłużą latami.

Drzwi zewnętrzne Kraków– oferta firmy Novobudowa

W naszej ofercie znajdziesz drzwi zewnętrzne praktycznie wszystkich typów: aluminiowe, stalowe, drewniane oraz najnowszy trend rynkowy – kompozytowe. Decydując się na naszą ofertę, będziesz miał do wyboru kilkanaście tysięcy możliwych kombinacji. Sam wybierzesz model, rodzaj wykończenia, typy zastosowanych szyb i naświetleń, klamki, pochwyty, kolory, akcesoria itd.

Współpracujemy tylko z wiodącymi producentami, takimi jak BarańskiWiśniowskiWIKĘD czy PARMAX. Pamiętaj, że na naszej stronie internetowej znajdziesz tylko przykłady i wizualizacje najpopularniejszych modeli. Aby poznać pełną ofertę, zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat drzwi zewnętrznych, poznać różnice pomiędzy poszczególnymi ich typami, dowiedzieć się o sposobach montażu i wyceny, poznać akcesoria, to wybierz interesujący Cię dział z menu po lewej stronie. Życzymy Ci przyjemnej lektury!

Pamiętaj, że jeśli cokolwiek będzie dla Ciebie niejasne, niezrozumiałe lub będziesz miał pytania wykraczające poza znajdujące się na stronie informacje, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi ekspertami. Z chęcią udzielimy Ci szczegółowych odpowiedzi. Wszystkie spotkania i rozmowy z nami, a także ewentualne pomiary przeprowadzane na Twojej budowie są bezpłatne i niezobowiązujące.

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.
    Top