Najprawdopodobniej trafiłeś na tę stronę podczas przeszukiwania inspiracji do Twoich nowych drzwi zewnętrznych. Z pewnością zastanawiasz się nad rodzajem materiału, wzorem, kolorem i wieloma innymi kwestiami, o których nie myślałeś przed rozpoczęciem poszukiwań.

Niezależnie od tego, jakiego produktu szukasz i jakie masz oczekiwania, uważamy, że dobrze trafiłeś.

Nasza firma montująca w Krakowie i na terenie Małopolski każdego roku wstawia kilkaset par drzwi zewnętrznych. W opinii licznych klientów, którzy tak jak Ty zastanawiali się nad wyborem zaufanej firmy – naprawdę znamy się na swojej robocie.

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje drzwi zewnętrzne!

Drzwi zewnętrzne – oferta firmy Okna Kraków

W naszej ofercie znajdziesz drzwi zewnętrzne praktycznie wszystkich typów: aluminiowe, stalowe, drewniane oraz najnowszy trend rynkowy – kompozytowe. Decydując się na naszą ofertę, będziesz miał do wyboru kilkanaście tysięcy możliwych kombinacji. Sam wybierzesz model, rodzaj wykończenia, typy zastosowanych szyb i naświetleń, klamki, pochwyty, kolory, akcesoria itd.

Współpracujemy tylko z wiodącymi producentami, takimi jak HormannWiśniowskiWIKĘDKMT,  PARMAX czy VIKKING. Pamiętaj, że na naszej stronie internetowej znajdziesz tylko przykłady i wizualizacje najpopularniejszych modeli. Aby poznać pełną ofertę, zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat drzwi zewnętrznych, poznać różnice pomiędzy poszczególnymi ich typami, dowiedzieć się o sposobach montażu i wyceny, poznać akcesoria, to wybierz interesujący Cię dział z menu po lewej stronie. Życzymy Ci przyjemnej lektury!

Pamiętaj, że jeśli cokolwiek będzie dla Ciebie niejasne, niezrozumiałe lub będziesz miał pytania wykraczające poza znajdujące się na stronie informacje, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi ekspertami. Z chęcią udzielimy Ci szczegółowych odpowiedzi. Wszystkie spotkania i rozmowy z nami, a także ewentualne pomiary przeprowadzane na Twojej budowie są bezpłatne i niezobowiązujące.

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.

*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Top