• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Kalwaria Zebrzydowska

Okna PCV Kalwaria Zebrzydowska, które podniosą standard każdego mieszkania

Okna aluminiowe Kalwaria Zebrzydowska to nie tylko kolejny element wyposażenia domu, firmy czy magazynu. To przede wszystkim jego podstawa, dzięki której możliwe jest uzyskanie oczekiwanego komfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Z racji, iż są to produkty umieszczone na stałe czasem zapomina się o tym, jak są ważne. Na ich jakość składa się wiele elementów i gdy jeden z nich zawiedzie możliwa jest utrata funkcjonalności okien. Podjęcie decyzji na temat tego jakie okna PVC Kalwaria Zebrzydowska wybrać do swoich pomieszczeń jest trudne i często zabiera dużą ilość czasu. Trudności jakie można napotkać na swojej drodze to bez wątpienia nieprofesjonalna ekipa monterska, okna nieadekwatne do wymogów budowlanych czy zbyt niska cena przy jednocześnie słabej jakości materiałach. Kluczem do sukcesu jest dobra firma, która do swoich odbiorców podchodzi w sposób szczery i jest w stanie przeprowadzić proces jakim jest wymiana okien Kalwaria Zebrzydowska od pierwszego etapu, aż po prace wykończeniowe opierając się przy tym na ogromnym doświadczeniu i wiedzy. Fachowcy Novobudowa to zespół, który dokonuje precyzyjnych pomiarów, zapoznaje się ze wszystkimi wytycznymi i normami, a także jest w stanie pomóc i doradzić w tak trudnym wyborze.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Kalwaria Zebrzydowska oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Kalwaria Zebrzydowska – parametry techniczne mające wpływ na użytkowanie produktów

  Jak wiele innych artykułów, z którymi ma się do czynienia na co dzień również okna z Kalwarii Zebrzydowskiej posiadają szereg parametrów ściśle je określających. Dla odbiorcy mają one ogromne znaczenie, ponieważ informują jakich warunków należy się spodziewać po montażu. Do najważniejszych z parametrów zalicza się:

  • Izolacja termiczna czyli ochrona przed rzeczywistą utratą ciepła. Oczywiście nie można oczekiwać od okien, że będą one wręcz hermetyczne i odporne na wszystkie warunki atmosferyczne. Można jednak zdecydować się na okna z montażem, które będą charakteryzowały się niską przepuszczalnością powietrza. Na rynku wyróżnia się 4 klasy szczelności produktów okiennych, jednak klasy 1 i 2 są obecnie niedopuszczalne w obiektach budowlanych, gdyż nie gwarantują odpowiedniej szczelności. W praktyce dobra izolacja termiczna ma kluczowe znaczenie w kosztach ogrzewania w okresie zimowym czy jesiennym
  • Wodoszczelność – parametr określający czy okna gwarantują oczekiwaną ochronę przed przenikaniem wody opadowej – deszczu bądź śniegu. Często zdarza się, że nasze okna są narażone na negatywne działanie czynników atmosferycznych. Chcąc w takich momentach czuć się spokojnie warto wybierając okna Kraków
  •  wziąć pod uwagę klasę wodoszczelności. Duże znaczenie ma tutaj również ciśnienie powietrza, dlatego nasi specjaliści pomagają w wyborze okien dostosowanych do danej strefy wiatrowej
  • Izolacja akustyczna – o tym parametrze powinny pamiętać szczególnie osoby, których lokalizacja narażona jest na głośność wynikającą z usytuowania wśród ulic, gdzie znajduje się komunikacja miejska bądź kluczowe miejsca użytku publicznego. Ochrona przed hałasem zależy od rodzaju wykorzystanych szyb, uszczelnień czy kształtowników. Fachowy zespół monterów przeprowadzając pomiary czy montaż okien z pewnością określi poziom hałasu dostającego się do wnętrza i na tej podstawie zaproponuje najlepsze rozwiązania.

  Montaż okien Kalwaria Zebrzydowska – jak powinien wyglądać i jakie znaczenie ma profesjonalny zespół?

  Jeśli podjęcie decyzji na temat tego jakie okna znajdą się w naszym mieszkaniu jest już za nami można przejść do kluczowego punktu czyli wymiany. Wbrew pozorom nie jest to zadanie polegające wyłącznie na umieszczeniu okien w odpowiednim otworze. To szereg zadań jakie poprzedzają rzeczywisty montaż czyli pomiary, analiza wytycznych budowlanych czy określanie poziomów. Dopiero po tych czynnościach możliwe jest skupienie się na fizycznym mocowaniu. Z racji obszerności tego procesu najlepszym i najrozsądniejszym rozwiązaniem jest przekazanie montażu w ręce wykwalifikowanych specjalistów posiadających stosowną wiedzę oraz doświadczenie. Prawidłowy montaż zagwarantuje, że okna PCV będą gwarantowały najlepsze warunki oraz komfort przez długie lata. Nasza firma skupia się na tym punkcie i dokłada wszelkich starań, aby końcowy efekt był precyzyjny i perfekcyjny.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top