• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Alwernia NovoBudowa

Okna Alwernia pochodzące od najlepszej firmy na rynku

Okna z Alwerni znajdują się już w niejednym domu, a ich obecność wiele razy wpłynęła na poprawę funkcjonalności. Jest to produkt, który wbrew błędnemu pojęciu nie stanowi gotowego projektu. Do produkcji okien konieczne są komponenty, gdzie każdy z nich musi charakteryzować się solidnym wykonaniem i niezawodnością. Te elementy jak profile, szyby czy okucia mają później wpływ na komfort oraz warunki panujące we wnętrzu. Poszukując najlepszych okien na rynku nie raz spotkaliście się z kuszącymi cenami czy sprzedawcami chcącymi sprzedać produkt bez doradzania czy przekazania informacji. Punktem, nad którym zawsze warto się zatrzymać są parametry techniczne. Okna z montażem Alwernia zostały stworzone w celu ochrony przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, w skład których zalicza się zarówno zmienną pogodę jak również złodziei chcących dostać się do wnętrza. Oferta firmy Novobudowa uwzględnia wartość parametrów, ponieważ pomagają one dopasować okna do indywidualnych preferencji. Potrzeby z zakresu ochrony przed wiatrem, wodoszczelności czy izolacji termicznej będą różnić się w zależności od położenia domu. Przykładowo osoby mieszkające w centrum będą szczególnie zwracać uwagę na akustykę i dążyć do tego, aby izolacja pozwalała zachować ciszę przy zamkniętych okna. Firma Novobudowa stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, które przejawia się zarówno w wytrzymałych komponentach ale także rozwiązaniach chroniących przed dostaniem się do wnętrza osób niepowołanych. Obecnie nie tylko drzwi stanowią przeszkodę w kradzieży ale także okna aluminiowe, których szyby składają się z kilku warstw.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Alwernia oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Alwernia – czy to ważne jak będą wyglądać?

  Trendy wizualne są ważne tak samo w przypadku każdego elementu wyposażenia. Choć jeszcze kilka lat temu nie było możliwe posiadanie pięknych i jednocześnie funkcjonalnych okien, obecnie nie trzeba się tym przejmować. Na drodze do wymiany okien nie raz spotkasz dostawców, którzy będą chcieli odwieźć Cię od wyobrażeń i pomysłu związanego z wyglądem okien. Jest to wynikiem braku wiedzy oraz doświadczenia czego nie można powiedzieć o naszych ekspertach. Kierujemy się zasadą, że trzeba łączyć wysoką jakość z atrakcyjnym wyglądem, tak aby klient każdego dnia był zadowolony z zakupu. Podchodzimy do realizacji projektów z niebywałym zaangażowaniem, ponieważ stolarka okienna jest nie tylko naszą pracą ale też pasją. Wiemy, że okna mogą wyglądać nietuzinkowo. Wykonujemy zlecenia mocno odbiegające od standardowych okien jak przeszklone ściany czy okna PCV w wyjątkowych kształtach. Przy tym wszystkim nie ma ryzyka, że produkty stracą na trwałości czy wytrzymałości. Opieramy się na naszych umiejętnościach, co pozwala na przeprowadzenia montażu w sposób bezproblemowy i skuteczny.

  Montaż okien Alwernia – etapy z jakich składa się profesjonalna wymiana

  Montaż okien to nie tylko umieszczenie produktu w otworach okiennych. To przede wszystkim przygotowanie pod każdym możliwym względem, aby efekt prezentował się estetycznie ale także aby użytkownicy cieszyli się funkcjonalnością przez wiele lat. Żadna instalacja okien nie uda się bez pomiarów. Nasza firma rozpoczyna od tego etapu i wykonuje go całkowicie za darmo. Zwracamy dużą uwagę na projekt budowlany, który jest w stanie dostarczyć nam wiele wytycznych i informacji przydatnych podczas rzeczywistego montażu. Okna PVC muszą znaleźć się na odpowiednim poziomie, a w razie innego niż klasyczny kształt eksperci powinni dowiedzieć się o tym już na początku, aby dobrać precyzyjne wymiary. Nasi specjaliści podczas pomiarów sprawdzają czy jest szansa dojazdu autem dostawczym na posesję, a także czy do wymiany potrzebne będą dodatkowe sprzęty czy maszyny. Eksperci doradzają również jakie uszczelnienia najlepiej zastosować oraz proponują okleiny umożliwiające zmianę kolorystyki profili.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top