• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Częstochowa

Okna Częstochowa – co wyróżnia nas na rynku?

Budowa domu czy wykonywanie generalnego remontu to wydarzenie, które zawsze wiąże się z ogromną ilością stresu oraz nerwami. Nie jest to dziwne, ponieważ użytkownicy muszą zadecydować o kluczowych elementach wyposażenia do domu, które będą im towarzyszyć przez wiele kolejnych lat. Dużym utrudnieniem na tym etapie jest z pewnością brak wymaganej wiedzy na temat produktów oraz doświadczenia. Korzysta się więc zazwyczaj z fachowców, jednak na rynku spotkać można zarówno godnych polecenia wykonawców, jak również specjalistów, którzy wykonują swoją pracę masowo i nie skupiają się na drobnych elementach. Jest to sytuacja, która sugeruje, aby okna z Częstochowy wybierać opierając się o przedstawione opinie, materiały i propozycje. Nasza firma nie ma żadnych tajemnic jeśli chodzi o asortyment, a eksperci przedstawiają wszystkie informacje na temat okien. Działamy zgodnie z misją ułatwienia przeprowadzenia wymiany klientom, co widoczne jest na każdym etapie procesu. Nic więc dziwnego, że posiadamy grono odbiorców, którzy nam zaufali i opinii świadczących o naszym profesjonalizmie.

Prawidłowy dobór okien to nie tylko gwarancja spełnienia wszystkich oczekiwań i potrzeb odbiorców lecz przede wszystkim zapewnienie warunków godnych do funkcjonowania. W praktyce mieszkańcy nie będą musieli przejmować się ani opadami, ani hałasem czy chłodem. Okna charakteryzują się także zabezpieczeniem przed włamaniami, które są szczególnie istotne dla osób mieszkających na parterze. Okna PVC Częstochowa nie powinny być traktowane jako pojedynczy produkt. To składowa zarówno półproduktów, jak również pomiaru czy montażu okien. To natomiast obrazuje to jakie znaczenie ma dobry wybór w kontekście żywotności okien i oferowanych udogodnień. Firma Novobudowa dokłada wszelkich starań, aby wszystkie powyższe kryteria były spełnione. Okna z montażem Częstochowa to efekt naszej długotrwałej pracy, której efektem jest uzyskana przez nas renoma i pozycja na rynku.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Częstochowa oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV I PVC Częstochowa w różnych odsłonach

  Poszukując okien na miarę swoich potrzeb czy wymagań nie można zapominać także o wyglądzie. Spójna aranżacja wnętrza połączona z najwyższymi standardami jest najlepszą kombinacją. Obecnie jest możliwa, ponieważ stolarka okienna bardzo się rozwinęła i na rynku można spotkać nie tylko standardowe okna w białej kolorystyce lecz asortyment w dowolnym wymiarze czy kształcie. Jeszcze kilkanaście lat temu nie było realne wykonanie przeszkleń na całej ścianie. Dziś nie ma w tym nic trudnego i co najważniejsze zachowuje się przy tym wszystkie właściwości okien. Kolejnym udogodnieniem, na które mogą liczyć odbiorcy są różnorodne kształty – koła, trapezy czy trójkąty z funkcją otwierania. Zwieńczeniem takich zalet jest bogata kolorystyka. Zmiana barwy jest możliwa, dzięki okleinom, które montowane są na profilach. Do jej montażu wykorzystuje się trwały klej oraz wysoką temperaturę, które to na trwale mocują okleinę do okna. Jest ona łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji. Można ją umieścić zarówno po obu stronach, jak również po jednej, a wybór ten leży w rękach klienta.

  Wymiana okien Częstochowa – skąd ma się pewność, że nowe okna będą lepsze?

  Niebywałe znaczenie w kontekście całego montażu mają materiały zastosowane do produkcji oraz wymiany. My jako firma Novobudowa używały wyłącznie sprawdzonych tworzyw, rozwiązań czy materiałów, które zagwarantują najwyższą trwałość. Udzielamy na oferowane produkty 10-letniej gwarancji, a nasi klienci mogą korzystać nie tylko z podstawowych usług jak zakup i montaż lecz także doradztwo. Jest ono szczególnie ważne w przypadku osób, które nie mają pojęcia na temat zasad działania okien, bo nie wiedzą co będzie dobre jako wyposażenie do ich lokalu. Nasza firma może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami, a jest to zasługa rzetelnego podejścia do wszystkich zleceń oraz indywidualna i profesjonalna współpraca z klientami. Z nami masz pewność, że okna Częstochowa będą prezentować się bezbłędnie.

  Top