• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Gorlice NovoBudowa

Okna Gorlice – wybierz to, co najlepsze dla Twojej rodziny

Wybierając poszczególne elementy, z których będzie składał się Twój wymarzony dom, z pewnością przykładasz wagę do tego, by były one solidne, trwałe i świetne jakościowo. Jednocześnie wiesz, że masz ograniczony budżet i musisz się w nim zmieścić – a to nie zawsze jest proste. Jeżeli okna PCV Gorlice są tym, czego szukasz – dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz świetnej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Ale to nie wszystko – tylko w naszej firmie obejrzysz okna Gorlice w salonie na realnej ściance. Możesz sprawdzić sposób montażu, różne wersje okuć czy wykończenia. To bardzo ważne, aby zobaczyć na żywo na co się decydujemy.

Często same zdjęcia w internecie nie oddają cech produktu i po montażu możemy być rozczarowani. Nasza firma jako jedna z niewielu oferuje możliwość obejrzenia okna PVC Gorlice, dotknięcie go, dopytanie o szczegóły i porady naszych pracowników. Pamiętaj, że budując swój dom musisz dobrze przemyśleć każdy szczegół. Okna Gorlice to taki element, którego jakość będzie miała dla nas fundamentalne znaczenie.

To okna z Gorlic gwarantują ciszę, jeśli chcemy odgrodzić się od uciążliwych hałasów. Gwarantują również ciepło, kiedy nie chcemy powiewów wiatru i zimna z zewnątrz. Okna w Gorlicach również bardzo dobrze wyglądają, ciesząc oczy każdego dnia. Może się wydawać, że wybór okien wcale nie jest taki ważny. Nic bardziej mylnego – to właśnie przedmioty użytkowane na co dzień mają największe znaczenie i do nich powinniśmy przywiązywać największą wagę.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Gorlice oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Gorlice – wybierz firmę z doświadczeniem

Kupując okna aluminiowe Gorlice warto zwrócić uwagę na wybór firmy, która zna się nie tylko na sprzedaży stolarki okiennej, ale również na prawidłowym montażu okien. To właśnie od sposobu zamontowania okien zależy jak długo będziemy cieszyć się ich bezproblemową eksploatacją. Nasza firma oferuje 10-letnią pisemną gwarancję na montaż okien. Nie obawiamy się, że to długi czas na ewentualne reklamacje – wiemy, że nasze produkty są świetnej jakości i bez problemu będą służyć 10 lat i więcej. Jeżeli cokolwiek będzie budzić twoje wątpliwości – warto skontaktować się z naszym pracownikiem. Przyjedziemy i sprawdzimy, czy okna PCV Gorlice są porządku, a jeśli nie – dokonamy bezpłatnej naprawy w ramach gwarancji. Takie sytuacje zdarzają się nam jednak niezmiernie rzadko, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony wybierając montaż okien Gorlice.

Warto również zaznaczyć, że jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy dowód na badanie szczelności montażu na zamontowanych przez nas oknach. Wynik badania przeprowadzonego przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej zakończył się sukcesem, potwierdzając wspaniałą jakość naszych produktów oraz umiejętności montażystów.

Wymiana okien Gorlice to dla nas pestka! Realizujemy takie usługi w krótkim czasie, dbając o każdy szczegół. To co wymaga podkreślenia to fakt, że współpracujemy z topowymi producentami okien. Nasi główni partnerzy to na przykład Team-plast, Mirola, Wikęd, Wiśniowski, Barański, RK-Aluminium, Al-tech, Somfy i Panoramah! To właśnie okna, drzwi i rolety zewnętrzne od tych producentów posiadamy w naszej ofercie. Popularność wspomnianych partnerów oraz opinie klientów na temat ich produktów są dla nas gwarancją dobrego wyboru. Pracujemy z najlepszymi, bo chcemy oferować naszym klientom wyłącznie wysokopółkowe rozwiązania.

Okna z montażem Gorlice wysokiej jakości nie muszą jednak oznaczać równie wysokiej ceny. Chcemy, by nasza oferta była dopasowana do różnych klientów – każdemu chcemy zaoferować optymalne rozwiązanie. Okna PVC Gorlice to nasza pasja, nie tylko tak zwany „biznes”. Dlatego właśnie wypracowaliśmy model obsługi klienta polegający na dokładnym i bezpłatnym zebraniu pomiarów, darmowej wycenie, profesjonalnym montażu oraz opiece posprzedażowej. Po wykonanym zleceniu zostajemy z naszym klientem przez 10 lat trwania gwarancji i czuwamy, aby nasze okna PCV Gorlice pełniły swoją funkcję w prawidłowy sposób.

Montaż okien Gorlice

Dlaczego montaż okien ma tak duże znaczenie? Każdy, kto musiał męczyć się kilka tygodni, miesięcy czy nawet lat z niedomykającymi się drzwiami czy zauważył pęknięcia na nieprawidłowo zamontowanym oknie – wie, że z takimi tematami nie ma żartów. Źle funkcjonująca stolarka okienna i drzwiowa wpływa znacząco na komfort naszego życia. Utrudnione zamykanie okna PCV Kraków potrafi doprowadzić do frustracji nawet najspokojniejszego człowieka.

Największe znaczenie ma jednak montaż okien Gorlice, jeśli weźmiemy pod uwagę uciekanie ciepła jesienią czy zimą. Tutaj efektem będzie chłód w domu czy mieszkaniu oraz wysokie rachunki za ogrzewanie. Innym często pojawiającym się problemem jest brak możliwości całkowitego domknięcia drzwi wyjściowych bez trzaskania. Nie wszystkie drzwi zamykają się prawidłowo poprzez naciśnięcie klamki. Niewłaściwie zamontowane będą przymykać się, ale przy próbie zamknięcia drzwi na klucz będziemy musieli je dociągnąć, aby było to możliwe. Jest to jedna z usterek, które znacząco pogarszają komfort codziennego życia. Najbardziej frustrujący jest jednak fakt, że zapłaciliśmy za produkty i usługi, które nie spełniają swojego zadania.

Jakie okna PVC Gorlice oferujemy?

W ofercie naszej firmy znajdziesz zarówno okna plastikowe jak i aluminiowe. Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej, aby idealnie dopasować okna do wymarzonej wizji twojego domu. Jeśli zależy ci na zachowaniu bezpieczeństwa – zainwestuj w okna PCV Gorlice oraz drzwi antywłamaniowe. Nasza firma oferuje także sprzedaż i montaż okien przesuwnych na taras czy okien lub drzwi balkonowych. Tak naprawdę nasza oferta jest bardzo szeroka i nie kończy się wyłącznie na oknach. Rolety zewnętrzne na okna, drzwi oraz bramy to produkty, które klienci kupują od nas równie chętnie, wiedząc, że nasz montaż daje gwarancję komfortowego korzystania ze wspomnianych elementów przez wiele lat.

W dzisiejszych czasach, kiedy zalewają nas informacje oraz reklamy z każdej strony trudno jest zdecydować o wyborze faktycznie najlepszego produktu. Uważamy, że nasza firma jest odpowie na potrzeby każdego klienta, każdemu jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie na każdą kieszeń. To dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny pomiar oraz wycenę, a także omówienie jego potrzeb.

Wierzymy, że okna Gorlice to ważny wybór w życiu każdego człowieka budującego swój dom i dlatego chcemy, by proces kupowania był spokojny i przemyślany. Większość naszych klientów to klienci z tak zwanego polecenia, którzy wracają do nas ze swoimi rodzinami i znajomymi, zostawiając pozytywne opinie. To dla nas najlepsza rekomendacja i potwierdzenie, że to co robimy od lat z pasją ma głęboki sens i powinno być kontynuowane. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top