• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Gorlice NovoBudowa

Okna Gorlice – wybierz to, co najlepsze dla Twojej rodziny

Wybierając poszczególne elementy, z których będzie składał się Twój wymarzony dom, z pewnością przykładasz wagę do tego, by były one solidne, trwałe i świetne jakościowo. Jednocześnie wiesz, że masz ograniczony budżet i musisz się w nim zmieścić – a to nie zawsze jest proste. Jeżeli okna PCV Gorlice są tym, czego szukasz – dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz świetnej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Ale to nie wszystko – tylko w naszej firmie obejrzysz okna Gorlice w salonie na realnej ściance. Możesz sprawdzić sposób montażu, różne wersje okuć czy wykończenia. To bardzo ważne, aby zobaczyć na żywo na co się decydujemy.

Często same zdjęcia w internecie nie oddają cech produktu i po montażu możemy być rozczarowani. Nasza firma jako jedna z niewielu oferuje możliwość obejrzenia okna PVC Gorlice, dotknięcie go, dopytanie o szczegóły i porady naszych pracowników. Pamiętaj, że budując swój dom musisz dobrze przemyśleć każdy szczegół. Okna to taki element, którego jakość będzie miała dla nas fundamentalne znaczenie.

To okna z Gorlic gwarantują ciszę, jeśli chcemy odgrodzić się od uciążliwych hałasów. Gwarantują również ciepło, kiedy nie chcemy powiewów wiatru i zimna z zewnątrz. Okna w Gorlicach również bardzo dobrze wyglądają, ciesząc oczy każdego dnia. Może się wydawać, że wybór okien wcale nie jest taki ważny. Nic bardziej mylnego – to właśnie przedmioty użytkowane na co dzień mają największe znaczenie i do nich powinniśmy przywiązywać największą wagę.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Gorlice oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Gorlice – wybierz firmę z doświadczeniem

  Kupując okna aluminiowe warto zwrócić uwagę na wybór firmy, która zna się nie tylko na sprzedaży stolarki okiennej, ale również na prawidłowym montażu okien. To właśnie od sposobu zamontowania okien zależy jak długo będziemy cieszyć się ich bezproblemową eksploatacją. Nasza firma oferuje 10-letnią pisemną gwarancję na montaż okien. Nie obawiamy się, że to długi czas na ewentualne reklamacje – wiemy, że nasze produkty są świetnej jakości i bez problemu będą służyć 10 lat i więcej. Jeżeli cokolwiek będzie budzić twoje wątpliwości – warto skontaktować się z naszym pracownikiem. Przyjedziemy i sprawdzimy, czy okna PCV są porządku, a jeśli nie – dokonamy bezpłatnej naprawy w ramach gwarancji. Takie sytuacje zdarzają się nam jednak niezmiernie rzadko, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony wybierając montaż okien. Warto również zaznaczyć, że jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy dowód na badanie szczelności montażu na zamontowanych przez nas oknach. Wynik badania przeprowadzonego przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej zakończył się sukcesem, potwierdzając wspaniałą jakość naszych produktów oraz umiejętności montażystów.

  Montaż okien Gorlice

  Dlaczego montaż okien ma tak duże znaczenie? Każdy, kto musiał męczyć się kilka tygodni, miesięcy czy nawet lat z niedomykającymi się drzwiami czy zauważył pęknięcia na nieprawidłowo zamontowanym oknie – wie, że z takimi tematami nie ma żartów. Źle funkcjonująca stolarka okienna i drzwiowa wpływa znacząco na komfort naszego życia. Utrudnione zamykanie okna PCV Kraków potrafi doprowadzić do frustracji nawet najspokojniejszego człowieka. Największe znaczenie ma jednak montaż okien, jeśli weźmiemy pod uwagę uciekanie ciepła jesienią czy zimą. Tutaj efektem będzie chłód w domu czy mieszkaniu oraz wysokie rachunki za ogrzewanie. Innym często pojawiającym się problemem jest brak możliwości całkowitego domknięcia drzwi wyjściowych bez trzaskania. Nie wszystkie drzwi zamykają się prawidłowo poprzez naciśnięcie klamki. Niewłaściwie zamontowane będą przymykać się, ale przy próbie zamknięcia drzwi na klucz będziemy musieli je dociągnąć, aby było to możliwe. Jest to jedna z usterek, które znacząco pogarszają komfort codziennego życia. Najbardziej frustrujący jest jednak fakt, że zapłaciliśmy za produkty i usługi, które nie spełniają swojego zadania.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top