Okna z aluminium to uniwersalne rozwiązanie, idealne wpasowujące się do nowoczesnych realizacji projektów architektonicznych. Dzięki odpowiedniej specyfice profili aluminiowych, mamy możliwość tworzenia szklanych powierzchni osiągających imponujące rozmiary. Novobudowa oferuje systemy wewnętrzne, jak i zewnętrzne i tarasowe. Dzięki nim można wznosić zarówno lekkie ścianki działowe, jak i szerokie, panoramiczne przeszklenia zewnętrzne – co w rezultacie  tworzy monumentalne i efektowne realizacje. W swojej ofercie posiadamy również okna aluminiowe o podwyższonej termoizolacyjności. Jeżeli szukasz rozwiązań do konstruowania szerokich, nowoczesnych i efektownych przeszkleń – wybierz aluminium.

Zobacz jak mogą wyglądać Twoje okna aluminiowe

Okna aluminiowe – co warto o nich wiedzieć

Aluminium to wytrzymały materiał pozwalający na realizacje niemal nieograniczonych możliwości konstrukcyjnych. Duże powierzchnie szklane są od lat jedną z najbardziej pożądanych cech architektury. Stolarka aluminiowa jak żadna inna nadaje się do projektowania przeszkleń wielkich gabarytów o różnych formach i przeznaczeniu. Systemy aluminiowe pozwalają na nowoczesną aranżację przestrzeni, na wznoszenie budynków, w których szkło wydaje się nie mieć granic, a także na otwieranie panoramicznych widoków bezpośrednio z zacisza domowego.

Systemy aluminiowe stosuje się zarówno w wielkiej, jak i małej architekturze, jak np. ogrody zimowe. Mamy w swojej ofercie wiele rozwiązań o podwyższonej termoizolacyjności. Aluminium to połączenie niezawodności z niezwykłą estetyką i nowoczesnością.

Top

Rozwijamy się dla Was!
Od 1.10 zmieniamy lokalizację naszego biura
Będziemy dla Państwa dostępni
na ulicy Zaborskiej 1 w Krakowie

Przed wizytą w naszym salonie zachęcamy do kontaktu telefonicznego
tel.: +48 12 307 65 62