• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Skała NovoBudowa

Okna Skała, dzięki którym zyskasz niepowtarzalny komfort życia w swoim mieszkaniu

Okna stanowią produkt, który musi znaleźć się w każdym lokalu niezależnie od tego czy jego przeznaczenie to usługi czy mieszkanie. Wszyscy ludzie korzystają z nich codziennie, dlatego tak istotne jest, aby zdecydować się na produkt wysokiej jakości, który pozwoli na długie i bezproblemowe użytkowanie. Wymiana okien Skała nie jest wcale tak łatwym zadaniem, ponieważ pod uwagę należy wciąż wiele, zróżnicowanych aspektów. Na okna Skała składa się nie tylko samo wykonanie lecz także montaż czy profesjonalne dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Samodzielne wykonywanie wszystkich tych czynności bez posiadania doświadczenia może przynieść efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego. W obecnych czasach bardzo łatwo spotkać na rynku opcje tanie, od nieprecyzyjnych wykonawców czy mity, które powodują, że w głowie pojawiają się sprzeczne informacje. Zróżnicowanie w zakresie cen między firmami także nie pomaga. Nic więc dziwnego, że klienci tak długo poszukują specjalistów, którzy podejdą do wymiany okien w sposób profesjonalny i niezawodny. Okna PCV Skała pochodzące z asortymentu naszej firmy to najlepszy wybór, dzięki któremu zapewni się najlepsze efekty w zakresie parametrów, a także uzyska techniki montażu dopasowane do danego budownictwa.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Skała oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Skała – co je wyróżnia i dlaczego warto mieć je w swoim mieszkaniu?

  Okna PVC to nie samodzielny produkt lecz szereg połączonych elementów, które razem tworzą rozwiązanie trwałe i wytrzymałe. Zastosowanie jednej, niedopracowanej części może zaważyć na końcowym efekcie i sprawić, że całe okno nie będzie spełniać swojego zadania. Okna ze Skały to perfekcyjna kombinacja następujących elementów:

  • Profile okienne – u nas stawiamy na profile produkowane z polichlorku winylu, ponieważ wiemy, że ta część całego okna stanowi podstawę końcowego produktu. Profile okien mogą różnić się w zależności od wyboru klienta głębokością, ilością wykorzystanych uszczelek, parametrami termicznymi czy też samą klasą profilu. Okna pomagają dobrać wykwalifikowani specjaliści, którzy przedstawią opcję najlepszą i adekwatną do potrzeb
  • Wzmocnienie stalowe, którego głównym zadaniem jest ochrona przed oddziaływaniem różnych sił. Na co dzień okna aluminiowe narażone są na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego muszą być odporne i wytrzymałe, aby gwarantować bezpieczeństwo oraz komfort
  • Szyby czyli wizualnie największy element całego okna, który zajmuje ponad ¾ całej powierzchni. Nic więc dziwnego, że obecnie bardzo popularne jest wykorzystywanie szyb zespolonych składających się z kilku fafli. Posiadanie zespolonych szyb podnosi parametry akustyczne czy termiczne, dzięki czemu zyskuje się spokój i ma się szansę wprowadzenia do budżetu oszczędności
  • Okucia okienne stanowiące część używaną w oknach najczęściej. Dzieje się tak, ponieważ okucia umożliwiają otwieranie, uchylanie czy nawet zamykanie okien. W tym aspekcie wybierając okna z montażem należy koncentrować się przede wszystkim na tym jak często chce się otwierać okna oraz w jakim zakresie. Okucia mają realny wpływ na wodoszczelność, przewiew czy także bezpieczeństwo.

  Montaż okien Skała – jakie ma znaczenie i czy można wykonywać go samodzielnie?

  Montaż okien to końcowy etap następujący po podjęciu decyzji na temat wymiany okien. Mimo, iż przyjmuje się, że produkt ma decydujący wpływ na użytkowanie, bez poprawnego montażu można stracić te przywileje. Jest to powód, dla którego zawsze warto zdecydować się na profesjonalny zespół, który przeprowadzi całą wymianę w oparciu o posiadaną wiedzę oraz doświadczenie. Niewielu sprzedawców zdaje sobie sprawę z tego, że także stolarka okienna podlega technicznym wymogom oraz normom, z którymi należy się zapoznać zanim dojdzie do przeprowadzania remontu. Pierwszym krokiem, od którego zawsze powinna zaczynać profesjonalna ekipa monterska jest pomiar, a także zapoznanie się z wytycznymi danego projektu budowlanego. Następnym etapem jest stworzenie planu montażu, co ma pomóc uniknąć niezapowiedzianych sytuacji, które mogłyby opóźnić pracę czy zmusić do uzupełnienia akcesoriów. W związku z tym technicy z firmy Novobudowa analizują sposób przygotowania otworów, wybierają najbardziej odpowiednie materiały uszczelniające czy określają umiejscowienie okna Kraków względem muru. Po przygotowaniu ościeży oraz ustaleniu poziomów można przejść do głównego gwoździa programu czyli zakładania okien.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top