• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Kęty NovoBudowa

Okna Kęty – bo należy ci się coś więcej

Mogłoby się wydawać, że wybór okien do domu czy mieszkania nie ma zbyt dużego znaczenia. Wszystkie okna są właściwie takie same, a ich jedynym zadaniem jest ochrona przed światem zewnętrznym. Nie jest to jednak prawda. Przede wszystkim możecie dostosować okucia okien do swoich potrzeb estetycznych. Posiadamy w ofercie okna drewniane, w klimacie rustykalnym, pasujące do wnętrz stylizowanych. Takie okna możemy wykonać w różnych odcieniach i z różnego drewna – w zależności od preferencji klienta. Drugą grupą okien są okna aluminiowe Kęty – będą one najlepsze, jeśli chodzi o współczynnik przenikania ciepła. We wnętrzu z takimi oknami będzie również najczęściej najciszej. Okna aluminiowe w Kętach wybierane są przez osoby, które w stylizowaniu wnętrza stawiają na nowoczesność i oryginalność. Trzecią grupą okien są okna PVC Kęty.

Okna PCV Kęty – najlepszy stosunek jakości do ceny

Okna PVC Kęty, potocznie nazywane oknami PCV to okna najczęściej spotykane w nowym budownictwie. Są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest jednak niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz czasu. Choć nie są to okna drogie ani stworzone ze szlachetnego materiału – zadziwiają trwałością. Okna PCV są też łatwe w czyszczeniu – wystarczy wilgotna szmatka i wszystkie zanieczyszczenia znikają. To również jeden z powodów, dla których tak często są wybierane przez klientów. Warto również podkreślić, że okna z montażem Kęty z tworzywa sztucznego dostaniecie w różnych wariantach kolorystycznych – zarówno przy okuciach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Kęty oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Montaż okien Kęty – na co warto zwrócić uwagę?

  Nawet najlepsze pod kątem parametrów i najdroższe okna nie będą spełniać swojej roli, jeśli podczas montażu popełniono błędy. O jakie błędy chodzi? Może być ich wiele. Nieprawidłowe osadzenie okna w otworze okiennym, montaż na jedną warstwę ocieplenia, niewystarczająca ilość pianki, brak izolacji przeciw wilgoci, krzywy montaż, brak przygotowania prawidłowego otworu okiennego – to tylko niektóre z nich. Niestety wielu z tych błędów nie mamy szansy zobaczyć już po odebraniu mieszkania lub domu. Zostaną one przykryte warstwą tynku, a o ich popełnieniu dowiemy się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach lub latach. Wtedy właśnie pojawią się niechciane krople pary wodnej osadzające się na szybie, rysy czy pęknięcia na łączeniu ramy i muru. Wybierając ekipę, która odpowiedzialna będzie za montaż okien zwróćmy uwagę, aby byli to pracownicy doświadczeni i działający na różnego rodzaju budynkach. Inaczej montuje się okna w nowo wybudowanym mieszkaniu, inaczej w wolnostojącym domu, a inaczej w starej kamiennicy, w której konieczna jest wymiana okien.

  Wymiana okien PCV i PVC Kęty – czym różni się od standardowego zlecenia?

  Wstawienie okien w gotowym, ale nowym budynku jest dużo prostsze niż wymiana okien w starej kamienicy. Chodzi tu głownie o to, że wykuwając stare okno możemy natrafić na niezbyt przyjemne niespodzianki w postaci na przykład krzywego otworu okiennego lub ubytków w ramie. Naszym zadaniem jest wówczas dopasowanie otworu pod nowe okno oraz naprawienie braków, a dopiero na końcu zamontowanie gotowego okna PCV Kraków. Tu duże znaczenie ma doświadczenie ekipy, która mierzyła się w przeszłości z różnego rodzaju niestandardowymi sytuacjami. Wymiana okien w starych budynkach uczy montera kreatywności i wykorzystywania zdobytej wiedzy. Nasi pracownicy szkolą się regularnie podczas spotkań i konferencji branżowych. Dzięki temu nie przegapią żadnej nowinki oraz nowoodkrytego, lepszego rozwiązania konkretnego problemu. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie – zarówno w tych typowych realizacjach montażu okien, jak i tych mniej standardowych. Wykonaliśmy setki, jeśli nie tysiące zleceń. Nasi klienci są zadowoleni z pełnionych przez nas usług i zawsze do nas wracają – często również z rodzinami, sąsiadami czy znajomymi. Polecanie naszej firmy przez klientów jest dla nas najlepszą reklamą i dowodem na to, że wykonujemy prawidłowo swoją pracę. Na każde zlecenie dajemy 10 lat gwarancji, dowodząc tym samym, że nie boimy się, że klienci zwrócą się do nas z pretensjami lub reklamacją, bo coś poszło przy montażu „nie tak”.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top