• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Kęty NovoBudowa

Okna Kęty – bo należy ci się coś więcej

Mogłoby się wydawać, że wybór okien do domu czy mieszkania nie ma zbyt dużego znaczenia. Wszystkie okna są właściwie takie same, a ich jedynym zadaniem jest ochrona przed światem zewnętrznym. Nie jest to jednak prawda. Przede wszystkim możecie dostosować okucia okien do swoich potrzeb estetycznych. Posiadamy w ofercie okna drewniane, w klimacie rustykalnym, pasujące do wnętrz stylizowanych. Takie okna możemy wykonać w różnych odcieniach i z różnego drewna – w zależności od preferencji klienta. Drugą grupą okien są okna aluminiowe Kęty – będą one najlepsze, jeśli chodzi o współczynnik przenikania ciepła. We wnętrzu z takimi oknami będzie również najczęściej najciszej. Okna aluminiowe w Kętach wybierane są przez osoby, które w stylizowaniu wnętrza stawiają na nowoczesność i oryginalność. Trzecią grupą okien są okna PVC Kęty.

Okna PCV Kęty – najlepszy stosunek jakości do ceny

Okna PVC Kęty, potocznie nazywane oknami PCV to okna najczęściej spotykane w nowym budownictwie. Są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest jednak niezwykle odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz czasu. Choć nie są to okna drogie ani stworzone ze szlachetnego materiału – zadziwiają trwałością. Okna PCV są też łatwe w czyszczeniu – wystarczy wilgotna szmatka i wszystkie zanieczyszczenia znikają. To również jeden z powodów, dla których tak często są wybierane przez klientów. Warto również podkreślić, że okna z montażem Kęty z tworzywa sztucznego dostaniecie w różnych wariantach kolorystycznych – zarówno przy okuciach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Kęty oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Montaż okien Kęty – na co warto zwrócić uwagę?

Nawet najlepsze pod kątem parametrów i najdroższe okna z Kętów nie będą spełniać swojej roli, jeśli podczas montażu popełniono błędy. O jakie błędy chodzi? Może być ich wiele. Nieprawidłowe osadzenie okna w otworze okiennym, montaż na jedną warstwę ocieplenia, niewystarczająca ilość pianki, brak izolacji przeciw wilgoci, krzywy montaż, brak przygotowania prawidłowego otworu okiennego – to tylko niektóre z nich. Niestety wielu z tych błędów nie mamy szansy zobaczyć już po odebraniu mieszkania lub domu. Zostaną one przykryte warstwą tynku, a o ich popełnieniu dowiemy się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach lub latach. Wtedy właśnie pojawią się niechciane krople pary wodnej osadzające się na szybie, rysy czy pęknięcia na łączeniu ramy i muru.

Wybierając ekipę, która odpowiedzialna będzie za montaż okien Kęty zwróćmy uwagę, aby byli to pracownicy doświadczeni i działający na różnego rodzaju budynkach. Inaczej montuje się okna w nowo wybudowanym mieszkaniu, inaczej w wolnostojącym domu, a inaczej w starej kamiennicy, w której konieczna jest wymiana okien Kęty.

Wymiana okien Kęty – czym różni się od standardowego zlecenia?

Wstawienie okien w gotowym, ale nowym budynku jest dużo prostsze niż wymiana okienKęty w starej kamienicy. Chodzi tu głownie o to, że wykuwając stare okno możemy natrafić na niezbyt przyjemne niespodzianki w postaci na przykład krzywego otworu okiennego lub ubytków w ramie. Naszym zadaniem jest wówczas dopasowanie otworu pod nowe okno oraz naprawienie braków, a dopiero na końcu zamontowanie gotowego okna PCV Kraków. Tu duże znaczenie ma doświadczenie ekipy, która mierzyła się w przeszłości z różnego rodzaju niestandardowymi sytuacjami. Wymiana okien w starych budynkach uczy montera kreatywności i wykorzystywania zdobytej wiedzy. Nasi pracownicy szkolą się regularnie podczas spotkań i konferencji branżowych. Dzięki temu nie przegapią żadnej nowinki oraz nowoodkrytego, lepszego rozwiązania konkretnego problemu.

Okna w Kętach – dlaczego jesteśmy najlepsi?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie – zarówno w tych typowych realizacjach montażu okien, jak i tych mniej standardowych. Wykonaliśmy setki, jeśli nie tysiące zleceń. Nasi klienci są zadowoleni z pełnionych przez nas usług i zawsze do nas wracają – często również z rodzinami, sąsiadami czy znajomymi. Polecanie naszej firmy przez klientów jest dla nas najlepszą reklamą i dowodem na to, że wykonujemy prawidłowo swoją pracę. Na każde zlecenie dajemy 10 lat gwarancji, dowodząc tym samym, że nie boimi się, że klienci zwrócą się do nas z pretensjami lub reklamacją, bo coś poszło przy montażu „nie tak”.

Zdobywamy wciąż nową wiedzę i bierzemy udział w szkoleniach, bo chcemy móc oferować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania. Dopasowane do ich możliwości i przeznaczonego na okna budżetu. Wcale nie musi być tak, że bardziej skomplikowane realizacje są dużo droższe i że zawsze należy wybierać najtańszą i najprostszą opcję. Warto przedyskutować z naszym ekspertem wasze potrzeby i dojść do porozumienia w kwestii najlepszego rozwiązania. Budowa domu czy nawet remont mieszkania to wielka decyzja i znaczący krok w życiu każdego klienta. Za tym krokiem idzie wiele stresu i obaw czy ostateczny efekt będzie zgodny z jego oczekiwaniami.

Naszym zadaniem jest uspokojenie klienta i wzięcie jego spraw w swoje ręce. Chcemy, aby klienci czuli się otoczeni opieką przez naszą firmę od samego początku do końca. Dlatego nasza przygoda z klientem zaczyna się od bezpłatnej wyceny i wymiarowania, poprzez wybór najbardziej optymalnego rozwiązania i zakup i montaż okna, aż po opiekę posprzedażową. Przez cały ten czas jesteśmy dostępni na wyciągnięcie ręki w przypadku pojawienia się pytań czy jakichkolwiek wątpliwości.

Okna z montażem Kęty wykonane przez solidną ekipę to gwarancja bezproblemowej eksploatacji przez wiele lat. Bez irytujących kłopotów z domykaniem okna, rysek, które pojawiają się na szybie od złego osadzenia okna czy ubytków w ścianie. Dobre okna w Kętach zapewnią ci ciepło zimą, brak wilgoci oraz ciszę i komfort. Być może wydają ci się te kwestie banalne, ale brak możliwości komfortowego korzystania z okien, za które zapłaciło się niemałe pieniądze, tylko dlatego, że ktoś popełnił błędy w montażu – może być niezmiernie irytujące. Zwłaszcza, że z tego typu elementów korzystamy codziennie, wielokrotnie. Nie ryzykuj więc i wybierz naszą firmę na współpracownika, który razem z tobą wyposaży twój dom w niezbędne elementy.

Stolarka okienna to nasz „konik”, wiemy o niej wszystko i z pasją pogłębiamy wciąż swoją wiedzę. Dobro klienta i jego komfort mieszkania jest dla nas priorytetem. Jeżeli masz ochotę, możesz nasz sprawdzić – posiadamy dokumenty potwierdzające przeprowadzenie niezależnych badań dotyczących szczelności. Niewiele firm może pochwalić się tego typu dokumentacją! Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – skontaktuj się z naszym doradcą. Omówimy możliwe opcje i wymyślimy najlepsze rozwiązania dla twojej sytuacji. Dołącz już dziś do grona zadowolonych klientów, którzy przekazują dalej pozytywne opinie na nasz temat! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej!

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top