• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Chełmek NovoBudowa

Okna PCV Chełmek sprawiające, że mieszkańcy mają zapewniony wysoki standard życia

Kupując mieszkanie, odwiedzając znajomych czy planując budowę domu nie można nie zauważyć okien, ponieważ stanowią one produkt wielkogabarytowy, który posiada ogromną ilość funkcji. Nic więc dziwnego, że właścicielom zależy na tym, aby w swoim obiekcie posiadać najlepszy z dostępnych wariantów. Okna Chełmek są połączeniem wielu elementów i komponentów, a firma Novobudowa skupiła się na tym, aby każdy z nich był perfekcyjny i niezawodny. W praktyce przekłada się to na wytrzymałość, a co za tym idzie także wieloletnie użytkowanie. Są to cechy, które w trakcie wyboru okien brane są pod uwagę jako pierwsze. Co jednak jeśli nie ma się żadnej wiedzy na temat właściwości okien czy ich parametrów? Na to zjawisko także odpowiadamy oferując doradztwo i pomoc ze strony fachowców z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą. Nikt nie jest specjalistą od wszystkiego, a w takich aspektach jak wymiana okien Chełmek lepiej postawić na ekspertów. Od tego zależy czy komfort po montażu okien będzie nas satysfakcjonował. Wpływ na standardy funkcjonowania mają parametry okien do których zalicza się:

 • Ochronę przed hałasem, która zależy od zastosowanych szyb, rodzaju zespolenia i ilości warstw, a także uszczelnień. Na rynku dostępne są różne wartości izolacji akustycznej. Na najwyższe z nich powinny decydować się osoby, których mieszkanie zlokalizowane jest w centrum
 • Ochronę przed wiatrem, która przedstawiana jest jako wartość odporności czyli maksymalną prędkość wiatru, przy której dana część okna z Chełmku nie ulegnie odkształceniu
 • Ochronę antywłamaniową, która dotyczy przede wszystkim lokali parterowych bądź domów wolnostojących. Wielowarstwowa szyba czy dodatkowe zabezpieczenia skutecznie uniemożliwią przedostanie się do wnętrza osób niepowołanych.
ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Chełmek oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Jakie okna PCV i PVC Chełmek wybrać do swojego domu?

  Wariantów wyboru jest wiele, ponieważ w dzisiejszych czasach firma oferuje okna aluminiowe nie tylko w kolorze białym i standardowym kształcie prostokąta. Rozwój dziedziny stolarki okiennej spowodował, że okna PVC to także element estetyczny, a klienci mogą dopasować go do swojego wnętrza adekwatnie do preferencji. Okna mogą zyskać okleinę we wszystkich dostępnych kolorach. Możliwe jest jej umieszczenie po obu stronach, tylko wewnętrznej bądź zewnętrznej. Klient ma szansę decydowania również o kształcie, co do tej pory było mało popularne. Oczywiście fachowcy firmy Novobudowa uwzględnią to w projekcie i dokonają odpowiednich pomiarów. Obiekt może zatem zyskać całkiem inny wygląd od obecnego. Wszystkie te zmiany nie wiążą się z jakąkolwiek utratą jakości produktów, a wynika to ze stosowania materiałów sprawdzonych i wytrzymałych przy każdym zamówieniu.

  Montaż okien Chełmek – nie rób tego sam!

  Poszukiwanie oszczędności związanych z wymianą okien nie jest najlepszym pomysłem. Dzieje się tak, ponieważ montaż okien ma kluczowy wpływ na to czy sam produkt będzie dobrze pracował, ani czy nie pojawią się jakiekolwiek niedogodności. Wybór nieprofesjonalnej ekipy bądź co gorsza samodzielne próby wymiany mogą sprawić, że okna aluminiowe stracą na jakości i mimo zapewnień producenta nie będą spełniać swojej roli. Dzieje się tak, ponieważ w trakcie wymiany istnieje wiele czynności, które mogą pójść źle. Nasi fachowcy chcąc tego uniknąć opierają się na projekcie budowlanym, analizują wymogi, pobierają pomiary otworów, wybierają odpowiednie podparcia czy uszczelnienia. Ten szereg zadań mimo, iż nie jest widoczny w końcowym efekcie ma ogromne znaczenie i nie można go pomijać. Okna z montażem stanowią więc najlepsze rozwiązanie na rynku.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top