• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Biecz NovoBudowa

Okna Biecz – dlaczego tak ważna jest firma, z którą współpracujesz?

Okna PCV Biecz są rozwiązaniem, który każdy musi mieć w swoim domu. Mimo, ze na rynku dostępnych jest szereg firm, warto znaleźć taką, która nie zajmuje się wyłącznie sprzedażą lecz także doradztwem oraz pomocą na wszystkich kolejnych etapach. Ma to ogromne znaczenie szczególnie dla klientów, którzy nie posiadają wiedzy na temat stolarki okiennej. Nie każdy musi ją posiadać, w tak istotnych aspektach warto zostawić sprawy fachowcom. Budowa domu, remont zawsze wiąże się ze stresem, dlatego nie ma potrzeby dokładać sobie dodatkowych zmartwień. Niskie ceny, zamienniki często potrafią kusić ale jeśli chodzi o okna aluminiowe Biecz trzeba mieć pewność, że nigdy nie zawiodą. Firma Novobudowa dba o to, aby zminimalizować ilość problemów z jakimi muszą borykać się klienci szukający dobrych okien. Nasz wykwalifikowany zespół indywidualnie podejdzie do wszystkich poruszanych przez Ciebie kwestii, ponieważ to Ty masz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w mieszkaniu. Montaż okien Biecz ma zagwarantować efekt funkcjonalny oraz wizualny. Produkty mają zapewnić odpowiednią izolację akustyczną, ochronę przed zimnem, a także włamaniami. Na co więc zwracać uwagę szukając najlepszej opcji? Z pewnością należy mieć na uwadze fakt, że okna z Bieczu to nie tylko pojedynczy produkt, a szereg elementów połączonych ze sobą. To oznacza, że każdy z komponentów musi być wysokiej jakości, gdyż w przeciwnym razie nie uzyska się niezawodności i wytrzymałości. Wymiana okien to natomiast nie tylko umieszczenie okien w otworze okiennym, a komplet czynności poczynając od pomiaru, analizy projektu budowlanego kończąc na dobieraniu uszczelnień oraz ustalaniu wysokości parapetów.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Biecz oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Biecz – jakimi parametrami kierować się wybierając produkt do swojego domu?

  Każde mieszkanie charakteryzuje się innymi kryteriami, lokalizacją czy także wielkością. Jest to powód, dla którego cechują się także innymi wymaganiami jeśli chodzi o parametry techniczne. Wszystkie okna z montażem posiadają pewne wartości, przy których gwarantują ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Czegoś innego będą więc potrzebowali właściciele domów nad morzem od użytkowników mieszkań w górach. Jakie więc istnieją parametry i co one oznaczają w codziennym użytkowaniu:

  • wodoszczelność – jest to parametr, który ma za zadanie chronić przed opadami deszczu lub śniegu. W tym aspekcie dużą rolę odgrywa rodzaj stosowanych uszczelnień
  • odporność na wiatr – jego wartość określana jest na podstawie maksymalnego ciśnienia czy też prędkości wiatru, przy której elementy okna nie ulegną odkształceniu
  • izolacja akustyczna – jej istota jest wyjątkowo ważna na osiedlach narażonych na hałas, w centrum miasta. Pozwala po zamknięciu okien cieszyć się spokojem niezależnie od tego co dzieje się na zewnątrz
  • izolacja termiczna – ogranicza ilość zimnego powietrza dostającego się do wnętrza mieszkania. Chroni budżet mieszkańców przed wydatkami związanymi z nagrzewaniem domu.

  Wszystkie te czynniki rozpatrywane są w sposób indywidualny, a eksperci opierając się na zebranych informacjach oraz doświadczeniu pomagają podjąć trafną decyzję, aby okna satysfakcjonowały przez lata.

  Montaż okien Biecz – co jest potrzebne do przeprowadzenia czynności remontowych?

  Nic nie jest w stanie zastąpić wieloletniego doświadczenia, wiedzy czy umiejętności profesjonalistów, dlatego też wymiana okien Biecz nigdy nie powinna być wykonywana samodzielnie. Jest to związane także z dalszym użytkowaniem okien. Niepoprawny montaż może przynieść wiele złego i spowodować, że okna stracą swoje właściwości, które gwarantował producent. Montaż okien nie jest procesem jednoetapowym. To szereg zadań jakie należy wykonać jeszcze przed samą instalacją okna Kraków. Specjaliści przed podjęciem fizycznych działań muszą zawsze zapoznać się z projektem budowlanym, aby skonfrontować sie z normami czy wymogami. Poznać otoczenie budynku i podjąć decyzję czy możliwe jest wjechanie na posesję autem dostawczym. Okres pomiarów jest także czasem, w którym zbiera się wszystkie wymiary, poznaje preferencje użytkownika. Dopiero po tej części przygotowań istnieje możliwość podjęcia działań związanych z montażem. Okna PVC muszą zyskać także uszczelnienia oraz akcesoria, w wyborze których pomogą fachowcy. Ważnym etapem dla klienta, na który nasza firma zezwala jest badanie jakości montażu.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top