• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Stary Sącz NovoBudowa

Okna Stary Sącz – z czego się składają i co wpływa na ich funkcjonalność

Wyposażenie domu składa się z szeregu produktów, które mniej lub bardziej wpływają na komfort życia i swobodę funkcjonowania. Każde pomieszczenie niezależnie od tego w jaki sposób jest wykorzystywane musi posiadać okna Stary Sącz. Jest to podstawa wnętrza zapewniająca zarówno ochronę przed warunkami atmosferycznymi, jak również niemalże nieograniczony dostęp do naturalnego świata. Mimo tak ważnej roli jaką pełnią okna aluminiowe Stary Sącz niewiele osób zdaje sobie wciąż sprawę z tego jak są zbudowane. Bardzo mylne jest stwierdzenie, że okna Kraków to gotowy produkt. Na jego funkcje i wytrzymałość składa się wiele komponentów widocznych gołym okiem, a także takich, które stosuje się do produkcji. Podchodząc do sprawy z taką wiedzą jest się już o krok bliżej do wyboru dobrej jakości rozwiązań. Poszukując najlepszej opcji do swojego mieszkania warto znać chociaż niektóre z części okien:

 • szyby – są to zdecydowanie największe pod względem powierzchni elementy okna PCVStary Sącz. Ich rolą nie jest tylko gwarantowanie widoku na zewnątrz lecz przede wszystkim bezpieczeństwo i izolacja. Są to czynniki, dla których obecnie stosowane są szyby zespolone składające się z kilku warstw
 • wzmocnienia stalowe – okna w Starym Sączu każdego dnia narażone są na różne siły przez co może dochodzić do odkształceń czy zniszczeń. Chcąc tego uniknąć stosuje się specjalne wzmocnienia, dzięki którym uzyskuje się odpowiednią sztywność
 • okucia okienne – mają duży wpływ na komfort użytkowania okien, gdyż decydują o tym w jaki sposób dane okno będzie się otwierać. Najbardziej popularną opcją jest metoda uchylno-rozwierna.
ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Stary Sącz oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Stary Sącz – czym się różnią między sobą?

  Już dawno minęły czasy kiedy na rynku dostępny był jeden rodzaj okien. W dzisiejszych czasach klient ma szeroką gamę produktów do wyboru. Firma Novobudowa dokładnie wyjaśnia jakimi parametrami technicznymi charakteryzuje się dana opcja. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zupełnie innymi potrzebami będą kierować się osoby ceniące sobie spokój, od ludzi stawiających energooszczędność na pierwszym miejscu. Jak więc podejmować decyzje, aby wymiana okien dała satysfakcje i spełniła wszystkie wymagania? Pierwszym punktem na liście powinno być określenie rangi danych parametrów technicznych. Każde okna zyskują wartości, które dotyczą:

  • izolacji termicznej – jest to kryterium, dzięki któremu użytkownicy mają szansę ograniczyć ilość powietrza docierającego do wnętrza domu. Aspekt ten ma największe znaczenie w okresie zimowym, kiedy to jest się narażonym na wysokie koszty związane z utratą ciepła i dodatkowym nagrzewaniem pomieszczeń
  • ochrony antywłamaniowej – niestety kradzieże zdarzają się wszędzie, a osoby mieszkające na parterze bądź w domkach jednorodzinnych są szczególnie narażone. W związku z tym nie tylko drzwi muszą zapewniać bezpieczeństwo. W przypadku okien duże znaczenie mają warstwy szyb zespolonych bądź dodatkowe zabezpieczenia w postaci okien na zamek
  • wodoszczelności – klimat bez względu na region sprawia, że cyklicznie pojawiają się opady deszczu czy śniegu. Nie chcąc zastać w domu kałuży dobrze jest zwrócić uwagę na klasę wodoszczelności okien.

  Montaż okien Stary Sącz – dlaczego nie warto wykonywać tych prac samodzielnie?

  Montaż okien to kolejny element układanki jeśli chodzi o proces wymiany okien. Często niepoprawna instalacja okien, niepoprzedzona zebraniem pomiarów może zakończyć się błędem bądź sprawić, że okna PVC stracą swoje właściwości. Firma Novobudowa sprawia, że można uniknąć takiego rezultatu, a wystarczy zaufać specjalistom. Montaż w wykonaniu profesjonalnego przedsiębiorstwa rozpoczyna się od kontaktu z klientem i zapoznaniu się z otoczeniem budowy. Konieczne jest pobranie projektu budowlanego, a następnie przeanalizowanie wytycznych. Pracownicy mierzą wszystkie otwory okienne, poziomy, a także konsultują się z klientem w związku z indywidualnymi preferencjami. Pierwszy etap pomiarów jest również czasem kiedy można sprawdzić czy teren posesji umożliwia wjazd auta dostawczego bądź czy do montażu niezbędne będą dodatkowe sprzęty. Po zebraniu odpowiednich informacji możliwe jest przejście do głównego zadania czyli fizycznej wymiany.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top