• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Rybnik NovoBudowa

Okna Rybnik – u nas masz gwarancję najlepszych efektów

Okna od lat stanowią jeden z pierwszych elementów wyposażenia jakie znajdują się w mieszkaniu czy domu. Fakt ten nie powinien dziwić, ponieważ jest to produkt, który łączy w sobie wiele funkcji przydatnych na co dzień. Ich obecność pozwala czuć się bezpiecznie zarówno w kwestii niespodziewanych warunków atmosferycznych, jak również kradzieży. Budowa domu czy generalny remont to moment, w którym mamy do czynienia z wieloma fachowcami czy specjalistami. To czas kiedy musimy wybierać między różnymi produktami czy propozycjami. Nie zawsze są to rozwiązania efektywne i korzystne dla nas. Wiele firm będzie kusiło nas niskimi cenami, za którymi nie będzie stała jakość jakiej oczekujemy. To rodzi szereg problemów i utrudnień, przez które cały proces może się wydłużać. My na początku naszej wspólnej współpracy jeszcze nie wiemy czego potrzebujesz, ale dołożymy wszelkich starań, aby poznać Twoje wymagania i oczekiwania, a następnie je spełnić. Wymiana okien Rybnik nie musi być wydarzeniem, które będzie wiązać się ze stresem czy nerwami. Zmieniamy to na lepsze.

Okna w Rybniku muszą być przede wszystkim odpowiednio dobrane zgodnie z preferencjami przedstawianymi przez klienta. Oczywiście musi to być zgodne także z podstawowymi funkcjami jakie pełnią okna czyli zabezpieczenie przed zimnem, wiatrem czy deszczem. Okna aluminiowe Rybnik choć wielu osobom wydaje się, że stanowią gotowy produkt wcale tak nie jest. To kombinacja komponentów i elementów takich jak klamki, szyby czy profile ale nie tylko. To także doradztwo ze strony firmy oraz prace montażowe. Tylko całość opierająca się na najwyższej jakości może przynieść oczekiwany efekt. Nasza firma skrupulatnie podchodzi to każdego etapu oraz części składowej okna spełniając przy tym wszystkie stawiane nam kryteria. Okna PCV to wizytówka naszej firmy, dlatego muszą być najlepsze i niezawodne. Jako klient nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, a my jako eksperci będziemy przez cały czas trwania współpracy służyć dostępem do informacji. Razem przejdziemy przez pozornie trudny moment wyboru najlepszych produktów. Informacje tu umieszczone przybliżą Ci zasadę działania okien i sprawią, że będziesz potrafił pytać i sam szukać rozwiązań dla siebie odpowiednich. My natomiast gwarantujemy Ci, że będziemy wykonawcą godnym polecenia i zaufania.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Rybnik oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Rybnik

  Poznając budowę samych okien zyskuje się pojęcie na temat tego jak funkcjonuje okno i jakie jest jego przeznaczenie. Dużą rolę w jakości okien odgrywają także parametry techniczne. Są to wskaźniki informujące o tym czy i na co odporne są okna PCV. Jest to bardzo pomocne w trakcie podejmowania decyzji. Każdy potrzebuje czegoś innego i inne warunki panują w lokalizacjach różnych lokali. Nie każdy potrzebuje perfekcyjnej izolacji akustycznej czy cieplnej. Istotne jest, aby wiedzieć co dane wartości oznaczają, aby wiedzieć czym kierować się patrząc na okna. Pierwszym i najważniejszym parametrem technicznym jakim określane są okna Kraków jest izolacja cieplna. Jej istota ma ogromny wpływ na to czy w pomieszczeniach panuje ciepło i czy nie ma obaw, że w okresie zimowym wnętrze będzie narażone na zimno. Wiąże się to także z możliwością ograniczania kosztów związanych z ogrzewaniem. Im wyższa wartość tego parametru tym można liczyć na większą izolacje. Kolejnym parametrem rozpatrywanym w zakresie okien jest wodoszczelność. Jak wiadomo zawsze może dojść do opadów zarówno deszczu czy śniegu. Nikt nie chciałby męczyć się z usuwaniem wody opadowej, dlatego okna PCV charakteryzują się w zależności od produktu pewnym poziomem wodoszczelności, dzięki któremu nie trzeba przejmować się ewentualnymi zniszczeniami. Duże znaczenie odgrywa także izolacja akustyczna. Jest to czynnik, na którą największą uwagę zwrócą właściciele lokali znajdujących się w centrum miasta, gdzie hałas jest niemalże codziennością. Oczekiwanym przez odbiorcę efektem jest cisza po zamknięciu wszystkich skrzydeł okiennych.

  Walory estetyczne na jakie można liczyć w dziedzinie stolarki okiennej Rybnik

  Prezencja okien ma ogromne znaczenie i jest to całkowicie zrozumiałe. Standardowe, białe okna już dawno poszły w niepamięć i obecnie poza tą opcją do dyspozycji jest całkiem obszerny asortyment. Klienci mogą być wybredni niemalże na każdym etapie. Stolarka okienna w dzisiejszych czasach czyni niemożliwe możliwym i oferuje okna Rybnik w ciekawych kształtach oraz nieograniczonych wielkościach. Realne staje się wykonanie przeszklonej ściany czy uzyskanie okna w formie rombu czy okręgu. Wszystkie te zmiany nie mają wpływu na jakość oraz funkcjonalność okien co jest zdecydowanym plusem. Jeśli chodzi o barwę profili to klienci wybierają spośród dostępnych oklein. Są one następnie umieszczane na profilach okien – z jednej bądź obu stron. Nie ma obaw o wytrzymałość, ponieważ montowane są przy użyciu mocnego kleju pod wpływem wysokiej temperatury. Efekt jest zatem w pełni zadowalający.

  Top