• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Brzeszcze NovoBudowa

Okna Brzeszcze stanowiące idealne uzupełnienie każdego wnętrza

Zakup domu, przeprowadzka bądź budowa obiektu zawsze wiąże się z koniecznością prac wykończeniowych oraz remontów. Niezależnie od sposobu wykorzystywania danego lokalu podstawą pomieszczeń są okna PCV Brzeszcze. Nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania z pominięciem tego produktu. Choć na co dzień niewiele osób zastanawia się nad ich konstrukcją, jakością czy udogodnieniami bez wątpienia stanowią element mocno wpływający na jakość życia. Chcąc zgłębić tajniki tych pozornie prostych rozwiązań warto przyjrzeć się dokładniej ich budowie. To nie gotowy produkt lecz kombinacja wielu komponentów, które łącznie gwarantują jakość na najwyższym poziomie. Największą częścią okna Brzeszcze jest zdecydowanie szyba. W dzisiejszych oknach stosuje się warianty zespolone 2 lub 3 warstwowe, aby podnosić wartość izolacji akustycznej oraz termicznej. Taki wariant jest także bezpieczniejszy, gdyż osobom niepowołanym trudniej dostać się do wnętrza. Kolejną częścią są profile okien, które stanowią solidną konstrukcję dla pozostałych elementów. Mogą różnić się kształtem, głębokością czy parametrami technicznymi ale ich ogólne zadanie jest niezmienne. Uzupełnieniem każdego okna muszą być także uszczelnienia, dzięki którym ograniczy się ilość uciekającego ciepła czy powietrza dostającego się z zewnątrz. Analizując budowę okna Brzeszcze nie można pominąć również okuć, które mają wpływ na to w jaki sposób będzie możliwe otwieranie okien.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Brzeszcze oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna PCV Brzeszcze – co należy wiedzieć przed montażem?

Wybór okien zawsze stanowi trudność, a wynika to z braku wiedzy na temat specyfiki tych produktów. Istnieje jednak kilka kryteriów jakie należy rozróżniać, aby mieć pewność, że podjęta decyzja będzie satysfakcjonująca. Jest to ważne, ponieważ okna aluminiowe Brzeszcze mają nam towarzyszyć przez wiele lat, dlatego muszą być wytrzymałe i niezawodne. Co o tym świadczy? Na tym etapie warto skupić się przede wszystkim na parametrach technicznych jakimi charakteryzują się okna PVC Brzeszcze. Oczywiście każdemu właścicielowi zależy na czym innym, o czym zdają sobie sprawę specjaliści z firmy Novobudowa. Jest to powód, dla którego eksperci podchodzą do odbiorców indywidualnie i starają się dopasować asortyment zgodnie z lokalizacją budynku, czynnikami atmosferycznymi czy preferencjami użytkownika. Do parametrów technicznych jakimi wyróżniają się okna PCV Brzeszcze zalicza się wodoszczelność, izolacje termiczną czy odporność na wiatr. Są to aspekty związane z warunkami pogodowymi, na które żaden właściciel nie ma wpływu. Wszyscy chcą jednak czuć się w swoim mieszkaniu bezpiecznie i komfortowo, dlatego najlepiej jest szukać okien o wysokich wskaźnikach izolacji. Tak dzieje się również w przypadku izolacji akustycznej, z tym, że problem ten dotyczy przede wszystkim osób mieszkających w centrum bądź w okolicy ruchliwych ulic. Wymiana okien Brzeszcze zawsze musi więc wiązać się z dokładną analizą otoczenia, projektu budowlanego, a także precyzyjnymi pomiarami. Specjaliści na tej podstawie przedstawiają najciekawsze i najrozsądniejsze warianty.

Ostatni etap wymiany okien czyli montaż okien Brzeszcze

Właściciele mieszkań czy lokali usługowych chcą, aby zakupione okna Kraków zostały umieszczone w otworach w precyzyjny sposób, aby nie było obaw, że dojdzie do awarii czy przenikania ciepła. Jest to powód, dla którego każdy szuka fachowców w tej dziedzinie. Nie każdy jednak wie jak powinien wyglądać profesjonalny montaż. Montaż okien Brzeszcze oferuje wiele firm ale niewiele z nich podchodzi do tej sprawy w sposób profesjonalny. Przedsiębiorstwo Novobudowa skupia się na każdym kolejnym etapie, ponieważ wie, że tylko dobrze przeprowadzony proces da oczekiwane efekty. Istotnym zadaniem jakie wykonują fachowcy na wstępie jest pobranie projektu budowlanego i zapoznanie się z normami. Następnie uwzględnia się umieszczenie okien, ich wielkość, oczekiwany kształt, rodzaj stosowanych uszczelnień czy wielkość parapetów. Odpowiednie przygotowanie do wymiany sprawia, że przebiega ona szybko i bezproblemowo. Okna z Brzeszczy przy prawidłowym montażu będą służyć przez lata.

Okna w Brzeszczach w kilku odsłonach wizualnych

Jeszcze kilkanaście lat temu nie było mowy o tym, aby uzyskać okna z montażem Brzeszcze w unikalnym rozmiarze czy kształcie. Dziś dzięki rozwojowi stolarki okiennej możliwe jest niemal wszystko. Przeszklone ściany, okucia przesuwne czy profile okienne w ciekawych kolorach nie stanowią już żadnej trudności. To wszystko odbywa się bez żadnego wpływu na jakość produktu, a użytkownicy mogą cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, który współgra z ich preferencjami oraz prezencją domu czy mieszkania. Obecnie okna nie są wyłącznie produktem o właściwościach funkcjonalnych lecz także elementem wystroju.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top