Naprawa i serwis bram garażowych Kraków i nie tylko…

Jeśli masz jakikolwiek problem z bramą w Krakowie i okolicach lub jej napędem i szukasz sprawdzonej ekipy, która fachowo przeprowadzi serwis bramy oraz usunie usterki, to dobrze trafiłeś. Jedynym z głównych filarów działalności firmy Okna Kraków działającej na terenie Krakowa i Małopolski są właśnie usługi techniczno-serwisowe. Posiadamy autoryzację serwisową największych i najważniejszych producentów takich jak: Hormann, Wiśniowski, Novoferm, Normstahl, Crawford, Ditec, CAME, NICE, Tousek, BFT, Beninca, KEY, FAAC, Somfy, SOMMER. Dzięki ścisłej współpracy z wiodącymi producentami umożliwiamy naszym klientom zakup oryginalnych części zamiennych do bram oraz napędów w najlepszych cenach w Krakowie i okolicach.

 

serwis bram garażowych kraków

Serwisowanie bram i napędów – jak zamówić

Skontaktuj się z nami i możliwie szczegółowo opisz występujące usterki. Jeśli masz taką możliwość, prześlij zdjęcie tabliczki znamionowej produktu, co znacznie przyśpieszy reakcję konsultanta. W odpowiedzi otrzymasz od nas wycenę proponowanej naprawy, a po jego zaakceptowaniu podamy Ci konkretny termin przyjazdu ekipy serwisowej. W nagłych awariach wymagających natychmiastowej interwencji świadczymy usługi serwisowe przez 24 godziny na dobę.

Naprawa bram garażowych i przemysłowych – czym się zajmujemy

1. Serwis bram garażowych Kraków oraz przemysłowych

Wykonujemy przeglądy techniczne oraz usługi serwisowo-naprawcze. Pomożemy Ci, jeśli w Twoim domu lub firmie są bramy, z którymi są jakiekolwiek problemy eksploatacyjne.

2. Naprawa bram garażowych Kraków i przemysłowych

Jednym z najczęstszych zgłoszeń serwisowych są wypadki skutkujące uszkodzeniami mechanicznymi. Wymiana paneli, sprężyn, elementów jezdnych oraz automatów to dla nas chleb powszedni. Nasi fachowcy działający na terenie Krakowa i Małopolski pomogą Ci w naprawie.

3. Konserwacja bram garażowych i przemysłowych

Odpowiednie zabezpieczenie i konserwacja to jedyna gwarancja prawidłowej i bezawaryjnej eksploatacji. Nasi specjaliści zalecają wykonywanie cyklicznych przeglądów technicznych, które radykalnie wydłużają żywotność bram oraz automatyki. Dla dużej grupy naszych klientów wykonujemy takie właśnie profilaktyczne działania zgodnie z zasadą, że lepiej dmuchać na zimne.

4. Modernizacja bram garażowych i przemysłowych

Zmiana koloru czy poszycia, wymiana uszkodzonych elementów, zabezpieczenie antykorozyjne – to tylko kilka przykładów mniej standardowych usług, które są przez nas świadczone. Jeśli masz starą bramę, której nie chcesz wymienić, a jednocześnie jesteś zainteresowany jej odświeżeniem, nie wahaj się z nami skontaktować.

5. Automatyzacja bram garażowych i przemysłowych

Jeśli posiadasz ręczną bramę garażową lub przemysłową i chciałbyś zamontować w niej napęd elektryczny, to propozycja w sam raz dla Ciebie. Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt typów automatów do różnych modeli. Z pewnością dobierzemy produkt do Twoich oczekiwań.

6. Sprzedaż i montaż części zamiennych do bram garażowych i przemysłowych

Poszukujesz rolek, sprężyn, zawiasów, cięgien, szyny jezdnej, paska napędu lub jakiejkolwiek innej części zamiennej? W naszym katalogu części zamiennych znajduje się ponad 100 tysięcy akcesoriów oraz napędów, a to znaczy, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że znajdziesz to, czego szukasz.

7. Programowanie pilotów oraz urządzeń radiowych do bram garażowych i przemysłowych

Stary pilot odmówił posłuszeństwa? Potrzebujesz nowych pilotów dla pozostałych członków rodziny? Chciałbyś za pomocą pilota sterować innymi urządzeniami, np. roletami czy oświetleniem podjazdu? Nasi serwisanci dostarczają i programują piloty oraz urządzenia radiowe zgodnie z życzeniami Klientów.

8. Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne bram garażowych i przemysłowych

Brama garażowa lub przemysłowa, którą kupiłeś, przeżyła już pierwszą zimę? Chciałbyś wykonać przegląd serwisowy, który wydłuży Twoją rozszerzoną gwarancję Przeglądy techniczne wykonywane przez nasza firmę gwarantują wydłużenie żywotności bramy oraz napędu do bram.

9. Poprawa montażu bram garażowych i przemysłowych

Nie znałeś nas wcześniej i dokonałeś zamówienia w innej firmie? Nie jesteś zadowolony z montażu i chciałbyś, aby bezstronny fachowiec wypowiedział się w sprawie jakości usługi? Potrzebujesz przemontować lub zamontować bramę przy zastosowaniu innej techniki? Okna Kraków z Krakowa i Małopolski to eksperci od montażu i serwisu bram, którzy naprawią to, co zepsuli inni wykonawcy.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.

*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Top