Naprawa i serwis bram garażowych zakupionych w Novobudowa

 

 

serwis bram garażowych kraków

Serwisowanie bram i napędów.

Oferujemy pogwarancyjne naprawy bram zakupionych w Naszej firmie!

Skontaktuj się z nami i możliwie szczegółowo opisz występujące usterki. Jeśli masz taką możliwość, prześlij zdjęcie tabliczki znamionowej produktu, co znacznie przyśpieszy reakcję konsultanta. W odpowiedzi otrzymasz od nas wycenę proponowanej naprawy, a po jego zaakceptowaniu podamy Ci konkretny termin przyjazdu ekipy serwisowej.

Naprawa bram garażowych i przemysłowych – czym się zajmujemy

1. Serwis bram garażowych oraz przemysłowych

Wykonujemy przeglądy techniczne oraz usługi serwisowo-naprawcze bram, które zostały zakupione w naszej firmie.
Pomożemy Ci, jeśli w Twoim domu lub firmie są bramy, z którymi są jakiekolwiek problemy eksploatacyjne.

2. Naprawa bram garażowych i przemysłowych

Jednym z najczęstszych zgłoszeń serwisowych naszych klientów są wypadki skutkujące uszkodzeniami mechanicznymi. Wymiana paneli, sprężyn, elementów jezdnych oraz automatów to dla nas chleb powszedni. Nasi fachowcy działający na terenie Krakowa i Małopolski pomogą Ci w naprawie.

3. Konserwacja bram garażowych i przemysłowych

Odpowiednie zabezpieczenie i konserwacja to jedyna gwarancja prawidłowej i bezawaryjnej eksploatacji. Nasi specjaliści zalecają wykonywanie cyklicznych przeglądów technicznych, które radykalnie wydłużają żywotność bram oraz automatyki. Dla dużej grupy naszych klientów wykonujemy takie właśnie profilaktyczne działania zgodnie z zasadą, że lepiej dmuchać na zimne.

4. Automatyzacja bram garażowych i przemysłowych

Jeśli posiadasz ręczną bramę garażową lub przemysłową i chciałbyś zamontować w niej napęd elektryczny, to propozycja w sam raz dla Ciebie. Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt typów automatów do różnych modeli. Z pewnością dobierzemy produkt do Twoich oczekiwań.

8. Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne bram garażowych i przemysłowych

Brama garażowa lub przemysłowa, którą kupiłeś, przeżyła już pierwszą zimę? Chciałbyś wykonać przegląd serwisowy, który wydłuży Twoją rozszerzoną gwarancję Przeglądy techniczne wykonywane przez nasza firmę gwarantują wydłużenie żywotności bramy oraz napędu do bram. Jeżeli zakupiłeś u nas bramę garażową i chciałbyś dokonać jej przeglądu – zadzwoń!

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.*pole wymagane

  • lub zadzwoń do nas
    +48 12 307 65 62
Top