• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Radłów NovoBudowa

Okna PCV Radłów – profesjonalny montaż rozpoczyna się od pomiaru

Wybór okien czeka każdego po wybudowaniu nowego obiektu, w trakcie remontu bądź gdy pojawi się potrzeba wymiany z racji ograniczenia ich funkcjonalności. Taka decyzja wbrew pozorom nie należy do łatwych, ponieważ poza walorami estetycznymi konieczne jest skoncentrowanie się także na parametrach technicznych i jakości wykonania. Rynek pełny jest propozycji zróżnicowanych w zakresie ceny, wykonania czy sposobu samego montażu. Istotne jest, aby wybrać specjalistów w danej dziedzinie, którzy cały proces przeprowadzą zgodnie z doświadczeniem i umiejętnościami. Firma Novobudowa doskonale zna wymogi i oczekiwania współczesnych klientów i wie, że zależy im przede wszystkim na wytrzymałym produkcie, który dodatkowo doda nutę nowoczesności. Okna Radłów to połączenie tych cech, a wynika to z kombinacji najlepszych materiałów oraz komponentów. Okna z Radłowa to jednak produkt, który ma zostać finalnie umieszczony w otworze. Zanim jednak do tego dojdzie konieczne jest przeprowadzenie precyzyjnego pomiaru. Od aspektów związanych z rodzajem mocowania, uszczelniania czy umiejscowienia zależy to w jakim komforcie użytkowane będą okna w Radłowie. Specjaliści z Novobudowa zawsze przeprowadzają pomiar, który jest dla klientów bezpłatny. Zaletą takiego rozwiązania jest odpowiednie przygotowanie się do montażu i sprawdzenie takich kwestii jak możliwość wjazdu samochodu dostawczego na posesję, miejsce na rozładunek towaru przy budynku czy konieczność stosowania dodatkowych urządzeń.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Radłów oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV Radłów – wykonywanie pomiaru wieloetapowo gwarancją satysfakcjonującego efektu

  Okna PCV Radłów mają służyć klientowi przez wiele lat, dlatego tak ważne jest, aby każdy etap był przeprowadzony skrupulatnie i precyzyjnie. Sam pomiar ma ogromne znaczenie na to jak będą prezentować się okna z montażem Radłów oraz czy klient nie będzie miał trudności z ich otwieraniem. Pierwszym krokiem, od którego technicy rozpoczynają pracę jest określenie umiejscowienia okien względem muru danego budynku. W tym kontekście istotne są wytyczne dostępne w projekcie budowlanym, to z ilu warstw zbudowana jest ściana oraz jakie są indywidualne preferencje odbiorcy. Sporo firm pomija kwestie związane z normami i wymogami budowlanymi co jest niepoprawnym zachowaniem, które może narazić klienta na nieprzyjemności. Kolejnym punktem na liście zespołu jest znalezienie najlepszego rozwiązania jeśli chodzi o mocowanie okien do muru. Okna aluminiowe Radłów mogą być mocowane przy użyciu kotw, śrub ramowych czy szyn perforowych. Ten etap prac służy także do określenia podparć okien. Eksperci muszą również dopasować najbardziej precyzyjny rodzaj uszczelnienia okien zarówno od strony wewnętrznej oraz zewnętrznej. Ma to wpływ na izolacje termiczną, która natomiast ogranicza koszty związane z dodatkowym ogrzewaniem mieszkania. Po tych czynnościach pracownicy mogą przejść do kluczowego etapu czyli wyznaczenia poziomów wylewek oraz gotowych posadzek, aby zachować symetrię i utrzymać wymiary umożliwiające montaż okien Radłów. W trakcie pomiarów uzgadnia się wszystkie ustalenia okołomontażowe z właścicielem budynku jak ewentualne korekty czy wysokość parapetów.

  Najlepszy i najbardziej precyzyjny montaż okien Radłów to pewność długiego użytkowania produktów

  Wiele osób w swoich mieszkaniach drobne prace remontowe wykonuje samodzielnie i jest to całkowicie normalne. Problem pojawia się jednak jeśli konieczne jest przeprowadzenie bardziej skomplikowanego procesu jak wymiana okien Radłów. Zaznaczyć trzeba tutaj fakt, że jest to zadanie, które najlepiej jest zostawić specjalistom. Spora część ludzi zada tutaj pytanie „dlaczego?”. Otóż produkt jest jedną ze składowych całego efektu. Bez poprawnego, profesjonalnego montażu nawet wysokiej jakości produkt nie wystarczy. Popełnienie błędów na tym etapie może być tragiczne w skutkach, a mieszkańcy stracą szansę nie tylko estetyki okien lecz także funkcjonalności w postaci izolacji termicznej czy akustycznej. Specjaliści Novobudowa posiadają spore doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów, przez co wiedzą jak reagować na oczekiwania odbiorców. W trakcie prac wykazują się niesamowitą precyzją i dokładnością co procentuje na lata. Sam montaż okien składa się z wielu etapów, aby końcowy rezultat był bezbłędny. Okna Kraków w dzisiejszych czasach nie stanowią jedynie koniecznego elementu wyposażenia. Są także dodatkiem z zakresu wizualnego. Dostępne warianty potrafią zaskakiwać, gdyż możliwe jest zdecydowanie się na okna PVC Radłów w kilku wariantach jeśli chodzi o rozmiar, kształt, a także kolor. Okleiny na profile mogą być umieszczane z jednej bądź dwóch stron, a barwę można dopasować do elewacji bądź wnętrza pomieszczeń.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top