Oferujemy Państwu kompleksową ofertę stolarki PVC oraz aluminiowej produkcji jednego z najbardziej renomowanych producentów okien premium – firmy TEAM-PLAST. Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem promocyjnym, który pokazuje na co producent zwraca uwagę podczas swojej 18-letniej działalności.

TEAM-PLAST to producent stolarki PVC i aluminiowej wykonanej na systemach VEKA, Gealan, Aluprof oraz Schüco. Firma istnieje już 18 lat i sprzedaje swoje wyroby zarówno w Polsce jak i terenie praktycznie całej Europy Zachodniej. Misją TEAM-PLAST jest wyprzedzenie rynku stolarki budowlanej poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które sprostają oczekiwaniom coraz bardziej wymagających inwestorów.

W najbliższym czasie TEAM-PLAST jako jedna z pierwszych firm produkujących okna powoła do życia innowacyjne centrum szkoleniowo-laboratoryjne, w którym będą obywać się warsztaty z zakresu badań wstępnych typów konstrukcji okiennych. Wraz z TEAM-PLAST będziemy współtworzyć, oceniać i doskonalić oferowane produkty. Marka TEAM-PLAST wyróżniona Diamentami Forbsa i Gazelami Biznesu to prawie 20 lat doświadczenia na rynku popartego tysiącami wykonanych zleceń, wyłączny dystrybutor szwajcarskich systemów okien przesuwnych Panoramah! w Polsce, a także jedyny producent z klasą odporności na włamania RC3 w stolarce PVC.

Okna antywłamaniowe RC3 TEAM-PLAST promuje specjalny Ambasador Wytrzymałości – Tomasz Oświęcimski.

Wspólnym motorem napędowym Novobudowa i TEAM-PLAST jest dążenie do perfekcji w swoich dziedzinach. TEAM-PLAST dostarcza nam perfekcyjne okna z jakością popartą wynikami badań oraz pozycją w niezależnych rankingach, a my prawidłowo montujemy je na Waszych budowach. Takie połączenie kompetencji sprawia, że wspólnie możemy zrealizować z sukcesem nawet najbardziej wymagające zlecenia. Jesteśmy dumni, że firma TEAM-PLAST jest naszym strategicznym partnerem, a Novobudowa to jedyny Autoryzowany Salon Partnerski w województwie małopolskim. Ten fakt jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, na który ciężko pracujemy każdego dnia.

W naszym krakowskim Salonie Prawidłowego Montażu Okien i Drzwi mogą Państwo zapoznać się z ekspozycją następujących okien:

TEAM BALANCE MD

Okna Team-Plast - Sprawdź naszą ofertęDlaczego Warto wybirać okna TeamPlast

 

TEAM BALANCE MD to flagowy model okna PVC oferowany przez Novobudowa. Okno wykonane jest na sprawdzonym i docenionym przez miliony użytkowników systemie VEKA Softline 82MD oraz wyposażone w system okuć obwiedniowych ROTO.

Okna TEAM BALANCE MD oferowane przez Novobudowa to produkty dedykowane do domów jednorodzinnych oraz budynków o innym przeznaczeniu, w których oczekiwane są najwyższe standardy izolacyjności termicznej i energooszczędności. Tego rodzaju okna stosowane są w budownictwie niskoenergetycznym i pasywnym, czyli w budynkach o rocznym zużyciu energii nieprzekraczającym 15/kWh/m2.  Okna TEAM-BALANCE MD pozwalają na osiągnięcie współczynnika ciepła nawet poniżej wartości 0,7W/m2K co jest wynikiem lepszymi niż najostrzejsze wymogi dla domów pasywnych!

Okna TEAM BALANCE MD uzyskują najwyższe w swojej klasie parametry izolacyjności termicznej dzięki połączeniu wieloletnich, sprawdzonych rozwiązań i nowoczesnych technologii produkcji. Na skuteczność energetyczną wpływają m.in:

 • 7 komorowa zabudowa w profilu ramy i 6 komorowa w profilu skrzydła
 • Głębokość zabudowy kształtowników głównych >82mm
 • Możliwość zastosowania szyb zespolonych o grubości pakietu nawet do 52 mm.
 • Głęboki wrąb szklenia, który umożliwia osadzenie szyb o głębokości do 25 mm.
 • Dodatkowa trzecia uszczelka środkowa mocowań na ościeżnicy.
 • Ścianki zewnętrzne profilu o grubości >2,8 mm, co odpowiada klasie A według normy PN-EN 12608:2004.

Prezentowane okno PVC, to jeden z najcieplejszych systemów okiennych dostępnych na rynku, gwarantujący wysoki komfort termiczny i znaczną redukcję kosztów na ogrzewanie.

Okna TEAM BALANCE MD proponowane przez fachowców Novobudowy posiadają systemowe wzmocnienia stalowe VEKA, co zapewnia doskonałą statykę, bezpieczeństwo antywłamaniowe oraz niezawodne zachowanie funkcji użytkowych przez lata. Specjalna geometria profili PVC czyni je zabezpiecza je przed działaniem niekorzystnym czynników atmosferycznych i mechanicznym. Standardowy system trzech uszczelek (w tym jednej środkowej) skutecznie chroni przed nadmiernym hałasem, niskimi temperaturami, wilgocią i przeciągami, a specjalne okucia Roto, szyby i uchwyty stanowią wysokiej klasy zabezpieczenie przed potencjalnymi włamywaczami. – szczególnie jeśli zamówisz okna antywłamaniowe RC3.

Okna TEAM BALANCE MD prezentowane na ekspozycji w krakowskim Salonie Prawidłowego Montażu gwarantują wysoką szczelność konstrukcji zapewniając jednocześnie dobrej jakości powietrze w pomieszczeniach mieszkalnych. Zapobiegają kumulowaniu się wilgoci i zapewniają ciepłe wnętrza o stabilnej temperaturze. Budowa okien prawie w całości eliminuje skraplanie pary wodnej na szybach, zapobiegając w ten sposób rozwojowi grzybów pleśniowych. Okna TEAM BALANCE MD, to gwarancja domu nie tylko ciepłego, ale też zdrowego i przyjaznego mieszkańcom.

Okna TEAM BALANCE MD w pakiecie z prawidłowym montażem Novobudowa i pisemną gwarancją szczelności łączą użytkową funkcjonalność z wysoką estetyką wykonania, idealnie wpasowują się w różne style architektoniczne budynków. Ponad 50 dostępnych kolorów oraz możliwość wyboru faktury naturalnego drewna lub aluminium dają dużą swobodę projektową.  Klasyczny design okien i ich harmonijne proporcje będą dobrze prezentować się we wszystkich typach budynków – tradycyjnych i modernistycznych.

TEAM BALANCE SLIDE

 

TEAM BALANCE SLIDE to nowoczesne przesuwne okno balkonowe w systemie HST wykonane na systemie PVC VEKA Slide 82. Okna podnoszono-przesuwne typu HST pozwalają na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w pomieszczeniu i uzyskanie ogromnego wejścia na taras. Poprzez niski próg, w dużej części zatapiany w posadzce okna przesuwne SLIDE idealnie sprawdzają się w budownictwie bez barier. Eksperci Novobudowa rekomendują drzwi tarasowe HST wszystkim inwestorom, którzy chcą uzyskać dużą nasłonecznioną powierzchnie – szerokość takich okien może wynosić nawet 6,5m! W naszym krakowskim Salonie Prawidłowego Montażu Okien i Drzwi można zobaczyć i przetestować działanie takiej konstrukcji o szerokości 3,5m – zapraszamy!

Wybór idealnych drzwi tarasowych to niezwykle ważny element z punktu widzenia energooszczędności budynku – w konstrukcjach okiennych słabej jakości mogą występować potencjalne mostki termiczne, które skutkować będą zbędnym wzrostem kosztów związanych z energią grzewczą. Drzwi podnoszono-przesuwne HST TEAM BALANCE SLIDE wykonane z kształtowników VEKA o głębokości zabudowy 82mm wyróżniają się szczelnością równie wysoką jak okna tradycyjnie otwierane. Współczynnik przenikania ciepła dla ramy okiennej dla systemu wynosi 1,4W/m2K co oznacza wysoką izolacyjność termiczną, bardzo zbliżoną do klasycznych konstrukcji okiennych.

Niskoprogowe drzwi przesuwne TEAM BALANCE SLIDE pozwalają na uzyskanie panoramicznych widoków nowoczesnych salonów. Takie okna balkonowe ze względu na swoją wytrzymałość i sztywność pozwalają na montaż wielkogabarytowych szyb zespolonych, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie największych powierzchni przeszklonych zapewniających nieograniczoną ilość światła słonecznego w pomieszczeniach mieszkalnych.

Okna TEAM BALANCE SLIDE zagwarantują Ci między innymi:

 • Większą ilość światła – ze względu na maksymalne wymiary konstrukcji jakie możliwe są do osiągnięcia w przypadku okien przesuwnych HST, drzwi TEAM BALANCE SLIDE zapewniają domownikom największą ilość wpadającego światła.
 • Lepszą dźwiękochłonność – odpowiednie szyby zespolone wraz z systemem uszczelek okna TEAM BALANCE SLIDE gwarantują odpowiednią ochronę przed uciążliwym hałasem dochodzących z zewnątrz.
 • Energoszczędność – wielokomorowy profil PVC VEKA, ciepły duo-termiczny próg oraz system uszczelek nie dopuszczają do zbędnych strat energii zapewniając skuteczną blokadę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak wiatr, deszcz oraz śnieg.
 • Łatwość utrzymania w czystość – okna przesuwne w systemie TEAM BALANCE SLIDE z gładką powierzchnią skrzydeł są odporne na zanieczyszczenia i dają się łatwo utrzymać w czystości.

TEAM STRAIGHT

 

Okna TEAM STRAIGHT to produkty z pewnością wyróżniające się designem w porównaniu do klasycznych, prostych konstrukcji. Delikatnie zaokrąglony, subtelny kształt zewnętrzny profili sprawia, że nawet wielkogabarytowe okno wygląda smukle i elegancko. Okna Kraków TEAM STRAIGHT wykonane są z sześciokomorowych profili PVC Gealan S8000IQ, które gwarantują bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Współczynnik przenikania ciepła dla profilu Uf=1,1W/m2K to jedna z najwyższych wartości w swojej klasie. Na bardzo dobre parametry wpływa również głębokie osadzenie niskoemisyjnych szyb zespolonych oraz głębokość zabudowy wynosząca 74mm.

Okna TEAM STRAIGHT wykonywane są również jako konstrukcje wielkogabarytowe, a także w nietypowych kształtach – łukach, trójkątach, wielokątach i innych. Duża powierzchnia komory wzmocnienia wpływa na wysoką stabilność konstrukcji oraz montaż dużych i ciężkich okien, które będą odporne na działanie czynników zewnętrznych. Okna PVC TEAM STRAIGHT polecane są przez ekspertów Novobudowa do modernizowanych i remontowanych budynków, mieszkań w budownictwie wielorodzinnym, obiektów przemysłowych i firm,a także wszędzie tam gdzie głównym kryterium w wyborze jest jak najlepszy stosunek ceny do uzyskiwanych parametrów.

TEAM SELECT

 

Okna PVC TEAM SELECT to produkty przeznaczone do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. W naszym krakowskim Salonie Prawidłowego Montażu można zapoznać się z ekspozycją montażu okna TEAM SELECT w warstwie ocieplenia CBM Marbet Bausystem. Takie połączenie – okno osiągające współczynnik przenikania ciepła Uf=0,89 W/m2K w systemie uszczelki środkowej wraz z prawidłowo wykonanym szczelnym montażem w warstwie ocieplenia to duet przeznaczony dla najbardziej wymagających budynków niskoenergetycznych. Doskonałe parametry termiczne okna TEAM SELECT uzyskiwane są przez sześciokomorową budowę profili oraz ich słuszną głębokość zabudowy, która wynosi aż 82,5mm. Dodatkowa trzecia uszczelka wrębowa stanowi skuteczną barierę dla zimnego powietrza dochodzącego z zewnątrz budynku. Do okien TEAM SELECT dedykowane są trzyszybowe pakiety zespolone, które poprzez ich głębokie osadzenie w skrzydle eliminują potencjalne mostki termiczne.

Okna TEAM SELECT gwarantują sztywność konstrukcji niespotykaną dla okien w podobnej klasie. Ze względu na wklejane pakiety szybowe statyka szklanych powierzchni przenoszona jest na skrzydła, dzięki czemu całe okno odznacza się lepszą statyką oraz istnieje możliwość wyprodukowanie większych i cięższych konstrukcji bez ryzyka problemów z funkcjonowaniem okien. Okna TEAM SELECT mogą być wykończone unikalną powierzchnią Acrycolor pozwalającą na zachowanie przyjemnej w dotyku idealnie gładkiej powierzchni o długotrwałej i niezmiennej barwie. Powłoka acrycolor o grubości większej niż 0,5mm w stosunku do warstwy standardowego lakieru lub okleiny jest niezwykle odporna na zadrapania, zarysowania, odpryski i łuszczenie.

TEAM OPEN

 

Okna TEAM OPEN MD to niezwykle ciekawa alternatywna dla flagowego modelu okna TEAM PLAST – TEAM BALANCE MD. TEAM OPEN MD produkowane jest z wykorzystaniem najwyższej klasy kształtowników PVC Veka Softline 76 MD. Głębokość zabudowy systemu jest nieznacznie mniejsza i wynosi 76mm ale w praktyce niw wpływa to na obniżenie wartości izolacji termicznej. Współczynnik przenikania ciepła dla profilu wynosi Uf=1,2W/m2K a dla całego okna wyposażonego w pakiet trzyszybowy wartość ta może spaść nawet do 0,82W/m2K! 7-komorowe profile VEKA, z których wykonywane są okna TEAM OPEN MD posiadają zewnętrzne ścianki o grubości 3mm, dzięki czemu plasują się w tzw. klasie „A”.

W oknach TEAM OPEN MD można zastosować energooszczędne pakiety szybowe o grubości do 48mm, które dzięki głębokiemu osadzeniu ograniczają zjawisko roszenia się szyb, a tym samym gwarantują lepsze właściwości cieplne i wyższą odporność na włamanie. Dzięki zastosowaniu trzeciej uszczelki środkowej okna TEAM OPEN MD zapewniają maksymalną ochronę przed hałasem oraz warunkami atmosferycznymi.

TEAM ICON

 

Okna TEAM ICON zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnej architekturze, w której nadrzędnymi elementami są duże powierzchnie szklane bez dodatkowych ozdobników. Okna TEAM ICON pozwalają na praktycznie całkowicie schowanie ram okiennych pod ociepleniem lub elewacją budynku dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niespotykanego efektu estetycznego w postaci ogromnej powierzchni szyb widocznych na fasadzie. Dla wszystkich, którzy przepadają za światłem słonecznym okna TEAM ICON są idealne.

Rola okien produkowanych przez firmę TEAM-PLAST nie kończy się wyłącznie na ochronie przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Poszukując stolarki okiennej idealnej do nowo budowanego, wymarzonego domu coraz ważniejszym elementem jest odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń oraz wyeksponowanie szklanych fasad budynku. Okna TEAM ICON, które możecie Państwo zobaczyć na żywo podczas wizyty w naszym krakowskim Salonie Prawidłowego Montażu Okien i Drzwi, posiadają zlicowaną wewnętrzną płaszczyznę, a skrzydła pozbawione są dodatkowych listw przyszybowych. Od zewnętrznej strony okna mogą występować w jednym z trzech wariantów – ramy widoczne w 100%, ramy częściowo widoczne lub ramy całkowicie niewidoczne, ukryte pod elewacją domu! Kolejnym wyróżnikiem estetycznym okien TEAM ICON jest stała i symetryczna szerokość profili oraz słupków, która zawsze wynosi 100mm.

Okna TEAM ICON oferowane przez Novobudowa wykonane są na wysokiej jakości profilach PVC Gealan Kubus o głębokości zabudowy 82,5mm i bardzo korzystnej relacji osiąganych parametrów do ceny. Zewnętrzna powłoka profilu wykonywana jest wyłącznie jako acrycolor, wewnętrzna strona może być oklejana w pełnej palecie kolorystycznej dostępnej na profilach Gealan. Trzyuszczelkowy system okienny TEAM ICON jest dedykowany do zastosowania energooszczędnych pakietów trzyszybowych i z powodzeniem może być stosowany w budownictwie pasywnym.

Okna aluminiowe MB-86

 

Na ekspozycji Novobudowa możecie Państwo zobaczyć przykładowe systemy okienne wykonane z energooszczędnych, nowoczesnych systemów aluminiowych Aluprof i Yawal. W naszym krakowskim Salonie Prawidłowego Montażu Okien i Drzwi prezentujemy okna MB-86 w wersji nieotwieralnej typu FIX oraz w systemie ukrytego skrzydła. Okna Małopolska wykonane są w kolorystyce pasującej do modernistycznej architektury, a w parze z żaluzjami fasadowymi tworzą harmonijny duet często wybierany przez najbardziej wymagających klientów.

Zamów okna TEAM-PLAST z montażem z Novobudowa, na który udzielamy pisemnej gwarancji szczelności!

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami.*pole wymagane

 • lub zadzwoń do nas
  +48 12 307 65 62
Top