• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Wolbrom NovoBudowa

Okna Wolbrom – dobierz typ okien do swoich potrzeb

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych systemów okiennych produkowanych przez wielu producentów cieszących się nieraz bardzo dobrą opinią. Jak wybrać ten najlepszy, który w największej mierze sprosta naszym oczekiwaniom? Przede wszystkim na samym początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekujemy od okien i jakich parametrów użytkowych potrzebujemy najbardziej.

Okna Wolbrom mogą pełnić wiele różnych funkcji. Nie tylko będą przegrodą izolująca nas od świata zewnętrznego, ale często to także element dekoracyjny, a wręcz zdobiący budynek. Okna PCV Wolbrom mogą być znakiem rozpoznawczym obiektu, nadawać mu charakteru, a w środku zapewniać odpowiednie nasłonecznienie. W starszych albo stylizowanych na takie budynkach sprawdzą się z kolei okna Wolbrom w niecodziennych kształtach i rozmiarach – na przykład łukowate albo owalne albo wręcz okrągłe okna w Wolbromie. W naszej bogatej ofercie znajdziesz okna na każdą potrzebę i do niemal każdego budynku.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Wolbrom oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Nasze okna PCV i PVC Wolbrom

  Okna PVC powstają z profili renomowanych producentów cieszących się najlepszą opinią na rynku, a także charakteryzujących się nieprzeciętnym i właściwościami. Współpracujemy między innymi z Team-plast, Wiśniowski, Barański, RK-Aluminium, Al-tech. Jesteśmy w stanie stworzyć okna spełniające nawet najbardziej wyśrubowane wymagania indywidualne w klientów. Tworzymy okna PCV Kraków na specjalne potrzeby i dopasowane do konkretnych typów budynków.

  Montaż okien Wolbrom

  Jeżeli priorytetem jest doświetlenie pomieszczenia, ale nie chcemy korzystać się z opcji uchyłu czy otwierania skrzydła okiennego to najprostszym rozwiązaniem jest wybór okna w postaci monolitycznej konstrukcji. To rama okienna z oszkleniem produkowana w niemal dowolnych rozmiarach i kształtach. Tego typu okna montowane są jako dodatkowe źródło światła na przykład w dużych salonach w domkach jednorodzinnych albo jako okna w biurowcach czy obiektach handlowych. Można je stosować je wszędzie tam, gdzie tradycyjne skrzydło otwierane jest niepotrzebne albo jego montaż okien jest technologicznie niemożliwy. Zalety? To przede wszystkim najniższa masa całej konstrukcji. Widać to szczególnie przy większych formatach, kiedy przeszklenie ma powierzchnię kilku metrów kwadratowych. Warto wiedzieć, że takie okno może ważyć nawet kilkaset kilogramów. Brak skrzydeł, okuć czy uszczelek, a także innych akcesoriów znacząco redukuje masę. Okna aluminiowe  stałe mogą oczywiście występować się w wielu różnych wariantach kolorystycznych podobnie jak ich tradycyjni odpowiednicy. Profile wykonane z materiału PVC można okleinować niemal dowolny kolor. Ten format często stosowany jest również w budynkach użytkowych – biurowcach. Wtedy takie okna są częścią aluminiowego systemu elewacyjnego.

  Montaż okien Wolbrom

  Wybór konkretnego okna to oczywiście tylko początek całej drogi związanej z osiągnięciem zamierzonego rezultatu. Zanim będziemy mogli cieszyć się pięknymi widokami konieczny jest oczywiście montaż. Sprawdzona i fachowa ekipa to podstawa, jeżeli nie chcemy rozczarowań i przykrych niespodzianek. Jako firma przywiązujemy dużą wagę do starannego, dokładnego i zgodnego ze sztuką montażu naszych okien. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach i jesteśmy w stanie zamontować niemal każde okno w dowolnym typie budynku. Szczególnym wyzwaniem są oczywiście okno z montażem w starym budownictwie, gdzie to co zastaniemy po wykuciu starej ramy okiennej zawsze pozostaje niewiadomą. Kształt i stan otworu okiennego ma decydujące znaczenie dla metody montażu, którą należy wybrać aby okno osadzić zgodnie z wszelkimi normami. Dotyczy to zarówno zastosowanego systemu kotwienia do muru, ale także metody izolacji. Efektem dobrze wykonanego montażu musi być szczelnie osadzone okno zamontowane bez naprężeń, a także mostków termicznych.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top