• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Dobczyce

Okna Dobczyce – wybór najlepszych na rynku

W poszukiwaniu najlepszych na rynku okien, które dodatkowo nie zrujnują naszego portfela, nietrudno zbłądzić wśród licznych profesjonalnych i kompletnie niezrozumiałych informacji. Rynek obfituje w producentów okien i firmy zajmujące się ich montażem. Jak więc się nie pomylić a wybrać najlepiej?

Aby tego dokonać powinniśmy wiedzieć, że okna Dobczyce powinny być

szczelne i wytrzymałe, dopasowane do domu, zarówno do fasady budynku ale też wystroju wnętrza, mają właściwie izolować akustycznie i termicznie ale też zapobiegać zbieraniu się wilgoci w pomieszczeniu. Klienci stawiają też dodatkowo no antywłamaniowość, by czuć się w domu zupełnie pewnie i bezpiecznie, bo skoro posiadany drzwi antywłamaniowe to czemu nie okna. Okna w Dobczycach wpuszczają do wnętrz światło dzienne, tak ważne w funkcjonowaniu ludzi, zwierząt i roślin.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Dobczyce oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Dobczyca 

  Polichlorek winylu, popularnie i nieprawidłowo zwany PCV stosuje się do produkcji okien od lat. Okna PCV tworzy się w zgodzie z prawem budowlanym i Unii Europejskiej. To czyni ten produkt bezpiecznym w codziennym użytkowaniu, PCV dodatkowo podlega recyklingowi, może być energooszczędne i wytrzymałe, a do tego tańsze. Okna PCV to: profile, czyli kształtowniki, to z nich powstają ramy okienne, czyli ościeżnice, skrzydła i słupki stałe oraz ruchome. Profile różnią się głębokością i szerokością zabudowy, kształtu, uszczelek, ilości komór itp.

  Okna aluminiowe Dobczyce zamiast okien PCV?

  Otóż nie, jedne i drugie sprawdzają się w innych warunkach. Okna aluminiowe wybiorą ci, którzy planują w przestrzeniach duże przeszklenia lub okna panoramiczne, albo organizują popularne ostatnio ogrody zimowe. Aluminium, jako tworzywo plastyczne i lekkie daje możliwość tworzenia ram okiennych o nietypowych kształtach i wymiarach, tu znajdziemy okna w kształcie rombu czy trapezu, okrągłe i półokrągłe itp. Takie okna z całą pewnością wyglądają bardziej efektownie, mogą mieć powierzchnię matową, błyszczącą lub imitującą drewno i są odporne na korozję, przez co ich cena jest wyższa w stosunku do okien plastikowych.

  Technologia obecnie pozwala na łączenie kilku różnych materiałów, dlatego spotkać można łączenie PCV z aluminium, głównie w oknach tarasowych, zewnętrzna nakładka z aluminium sprawia, że konstrukcja wygląda nowocześnie i elegancko.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top