• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Dobczyce

Okna Dobczyce – wybór najlepszych na rynku

W poszukiwaniu najlepszych na rynku okien, które dodatkowo nie zrujnują naszego portfela, nietrudno zbłądzić wśród licznych profesjonalnych i kompletnie niezrozumiałych informacji. Rynek obfituje w producentów okien i firmy zajmujące się ich montażem. Jak więc się nie pomylić a wybrać najlepiej?

Aby tego dokonać powinniśmy wiedzieć, że okna Dobczyce powinny być

szczelne i wytrzymałe, dopasowane do domu, zarówno do fasady budynku ale też wystroju wnętrza, mają właściwie izolować akustycznie i termicznie ale też zapobiegać zbieraniu się wilgoci w pomieszczeniu. Klienci stawiają też dodatkowo no antywłamaniowość, by czuć się w domu zupełnie pewnie i bezpiecznie, bo skoro posiadany drzwi antywłamaniowe to czemu nie okna. Okna w Dobczycach wpuszczają do wnętrz światło dzienne, tak ważne w funkcjonowaniu ludzi, zwierząt i roślin.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Dobczyce oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Okna Dobczyce to działania poparte wieloletnim doświadczeniem, nasi pracownicy doskonale wiedzą co robią. Nieustannie doskonalą swoje umiejętności, by klient był zadowolony. Stale poszerzamy ofertę, pozyskując nowych producentów, dbając o wysoki poziom produktu i usług. Okna Dobczyce składają się z profili, szyby, okuć, klamek i zróżnicowanych kolorów stolarki. Podstawowy podział okien:

Ze względu na materiał ościeżnicy:

 • plastikowe (PVC)
 • drewniane
 • aluminiowe
 • na sposób ich otwierania:
 • uchylne
 • rozwierane
 • uchylno-rozwierane
 • odchylne
 • przesuwne

Okna PCV Dobczyca – co należy wiedzieć

Polichlorek winylu, popularnie i nieprawidłowo zwany PCV stosuje się do produkcji okien od lat.

Okna PCV Dobczyce tworzy się w zgodzie z prawem budowlanym i Unii Europejskiej. To czyni ten produkt bezpiecznym w codziennym użytkowaniu, PCV dodatkowo podlega recyklingowi, może być energooszczędne i wytrzymałe, a do tego tańsze. Okna PCV Dobczyce to:

profile, czyli kształtowniki, to z nich powstają ramy okienne, czyli ościeżnice, skrzydła i słupki stałe oraz ruchome. Profile różnią się głębokością i szerokością zabudowy, kształtu, uszczelek, ilości komór itp.

Polichlorek jest materiałem plastycznym i dlatego konieczne jest wzmocnienie okna, stalą, w specjalnych komorach w profilach okien oraz w skrzydłach montuje się zatem wzmocnienia stalowe.

Okna Dobczyce wyposażone są również w w wysokiej jakości uszczelki, dla lepszej izolacji termicznej i akustycznej.

Szyby zespolona składają się z 2-4 szkieł, między którymi puste komory wypełnione szlachetnymi gazami

okucia wpływają na płynne otwieranie, zamykanie, uchylanie czy przesuwanie okna.

Okna PCV występują w tak wielu wariantach kolorystycznych, że na pewno każdy klient znajdzie coś co mu się spodoba (mogą też imitować drewno lub aluminium), nie boimy się też okien o nietypowych kształtach i rozmiarach.

Fachowy montaż okien Dobczyce to priorytet

Wysoka jakość okien to kwestia bardzo istotna, ale jeśli zostaną nieprawidłowo zamontowane, mogą ulec uszkodzeniu lub stracić na swojej funkcjonalności. Kupując okna z montażem Dobczyce wybierzmy firmę, która zrobi to w sposób rzetelny, właściwy i szybki, a koszty nie będą zbyt wysokie. Fachowcy z całą pewnością zadbają, żeby ramy okienne były doskonale dopasowane do otworów okiennych, co zagwarantuje należyte zebranie wymiarów. Okna powinny zostać wypoziomowane względem podłogi, sufitu i parapetu czy blatu, unikniemy powstawaniu szczelin, dzięki czemu okna Kraków będą wodoszczelne i spełnią swoje wszystkie najważniejsze funkcje.

Okna aluminiowe Dobczyce zamiast okien PCV?

Otóż nie, jedne i drugie sprawdzają się w innych warunkach.

Okna aluminiowe Dobczyce wybiorą ci, którzy planują w przestrzeniach duże przeszklenia lub okna panoramiczne, albo organizują popularne ostatnio ogrody zimowe. Aluminium, jako tworzywo plastyczne i lekkie daje możliwość tworzenia ram okiennych o nietypowych kształtach i wymiarach, tu znajdziemy okna w kształcie rombu czy trapezu, okrągłe i półokrągłe itp. Takie okna z całą pewnością wyglądają bardziej efektownie, mogą mieć powierzchnię matową, błyszczącą lub imitującą drewno i są odporne na korozję, przez co ich cena jest wyższa w stosunku do okien plastikowych.

Technologia obecnie pozwala na łączenie kilku różnych materiałów, dlatego spotkać można łączenie PCV z aluminium, głównie w oknach tarasowych, zewnętrzna nakładka z aluminium sprawia, że konstrukcja wygląda nowocześnie i elegancko.

Wymiana okien Dobczyce

Podczas wymiany okien demontujemy stare i wstawiamy nowe. Wspólnie z klientem staramy się dobrać okna z montażem Dobczyce idealnie spełniające wszelkie wymagania użytkownika. Dokładamy wszelkich starań, żeby okna Dobczyce były funkcjonalne ale też estetyczne, nie boimy się iść z duchem czasu ale zakotwiczeni jesteśmy w tradycji i doświadczeniu zapewniających wysoki poziom naszych usług.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top