• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Grybów

Dlaczego akurat nasze okna Grybów

Wyboru okna w Grybowie nie można przyrównać do wyboru nowego dywanu czy telewizora, musi to być zakup jak najlepiej przemyślany i dlatego najlepiej dokonać go w porozumieniu z zespołem fachowców.

Okna Grybów i ich funkcje

Okna, zaraz obok drzwi element zamykający otwór w ścianie, ewentualnie w dachu. Umożliwia dostanie się do pomieszczeń światła dziennego, niezwykle ważnego do prawidłowego funkcjonowania nie tylko ludzkiego organizmu, ważne jest też dla zwierząt i roślin. Duże nasłonecznienie pomaga niekiedy dogrzać pomieszczenie. Okna osłaniają przed chłodem oraz gorącem, nie wypuszczają temperatury na zewnątrz, chronią przed dźwiękami z zewnątrz czy też dostaniem się do budynku osób niepowołanych. Niezwykle ważna funkcja to wspomaganie wentylacji pomieszczeń, zapobiegają gromadzeniu się pary wodnej i powstawaniu grzybów na ścianach.

Okna w Grybowie charakteryzuje wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną, a dodatkową ich zaletą jest 10 letnia gwarancja na montaż.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Grybów oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PCV i PVC Grybów 

  Coraz więcej klientów decyduje się na stolarkę plastikową, ze względu na jej atrakcyjną cenę. PCV (choć prawidłowy skrót to PVC), to polichlorek winylu, czyli tworzywo sztuczne o dużych właściwościach użytkowych. Jest odporny na działanie wysokich temperatur, nie reaguje negatywnie na bardzo niskie temperatury, ma właściwości izolacyjne (akustycznie i termicznie) oraz wbrew obiegowym opiniom, jest całkowicie bezpieczny dla człowieka. Proces wytwarzania tego plastiku podlega wielu restrykcyjnym wymogom prawnym, nie tylko w Polsce ale też w Unii Europejskiej i na świecie. Do tego jest to tworzywo poddawane recyklingowi, co jest niezwykle ważne dla naszej planety z perspektywy rosnącej góry śmieci. Z PCV wykonuje się profile okienne, czyli kształtowniki, z których robi się ramy okienne, tj. ościeżnice, skrzydła i słupki (zarówno stałe jak i ruchome). Okna PCV są łatwe w czyszczeniu, nie wymagają dodatkowych czynności konserwujących, występują w licznych wariantach kolorystycznych.

  Fachowy montaż okien Grybów

  Okna z montażem to wybór, który się opłaci. Dbamy o to, żeby produkty, które sprzedajemy były najwyższej jakości, o co dbają najlepsi producenci na rynku. Montaż okien przeprowadzają pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, nic tutaj nie jest dziełem przypadku. Po wybadaniu potrzeb klienta następuje dokładne przeprowadzenie pomiarów otworów okiennych i okien, uwzględniając wszelkie zasady prawa budowlanego. Następnie należy odpowiednio umiejscowić okna względem muru, przygotować oścież, wszystko wypoziomować, mając na uwagę podłogę, sufit, parapet czy blat. Nie można zapomnieć o zastosowaniu odpowiednich materiałów termoizolacyjnych i uszczelniających przy ostatecznym zamocowaniu okna Kraków w ścianie.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top