• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Mszana Dolna

Okna Mszana Dolna jak wybrać odpowiednio?

W poszukiwaniu odpowiednich okien łatwo zagubić się w gąszczu informacji. Na rynku dostępnych jest wiele firm i marek, każda zarzuca potencjalnego klienta niezrozumiałymi danymi technicznymi czy współczynnikami.

Przede wszystkim okna muszą być szczelne, wytrzymałe, dopasowane do domu oraz mają stanowić izolację akustyczną i termiczną. W obecnych, niespokojnych czasach wielu klientom zależy, żeby dodatkowo posiadały cechy antywłamaniowe. Nie bez znaczenia jest też wzornictwo, okna i drzwi to niejako wizytówka budynku.

Okna w Mszanie Dolnej oferowane przez nasz sklep to wieloletnia praktyka połączona z niesłabnącą chęcią doskonalenia swoich umiejętności i poszerzanie oferty o sprawdzonych producentów to gwarancja wysokiej jakości samych okien i usługi ich montażu.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Mszana Dolna oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


  • Zadzwoń
   12 307 65 62

  Okna PVC i PCV Mszana Dolna 

  Okna PCV składają się z profili, czyli kształtowników, z których powstają ramy okienne, czyli ościeżnice, skrzydła i słupki stałe oraz ruchome. Profile bywają bardzo zróżnicowane w kwestii głębokości i szerokości zabudowy, kształtu, uszczelek, ilości komór itp. Ponieważ PCV jest tworzywem plastycznym, konieczne jest wzmocnienie okna, które bezustannie podlega działaniom różnych sił, m.in. siły parcia, otwierania i zamykania, siły wiatru, ruchów budynku a także różnych temperatur. W specjalnych komorach w profilach okien oraz w skrzydłach montuje się zatem wzmocnienia stalowe. Okna wyposażone są w uszczelki, które mają zapewnić właściwą szczelność i izolację akustyczną. Okna PVC są 2 i 3- uszczelkowe, te z większą ich liczbą poprawiają m.in. wodoszczelność okien. Szyby we współczesnych oknach są zespolone i składają się z 2-4 szkieł, między którymi puste komory wypełnione szlachetnymi gazami, a to sprawia, że okna mają dużo wyższy współczynnik przenikalności ciepła. Odpowiednio dobrane okucia to łatwe i płynne otwieranie, zamykanie, uchylanie czy przesuwanie okna. Okna PCV to także piękny design, mogą być podobne do drewnianych, mieć nietypowy kształt lub ciekawy kolor. To ekonomiczny zakup i wysoka jakość.

  Fachowy Montaż okien Mszana Dolna to priorytet

  Wysoka jakość okien to jedno, ale ich prawidłowy montaż to drugie, by okna przez długie lata nie traciły swej funkcjonalności. Zamawiając okna z montażem Mszana Dolna chcemy wybrać firmę, która zrobi to w sposób profesjonalny i szybki a koszty nie będą wygórowane. Powierzając to fachowcom, zyskujemy pewność, że ramy okienne zostaną właściwie dobrane do otworów okiennych, wszystko będzie wypoziomowane względem podłogi, sufitu czy parapetu, nie powstaną żadne szczeliny etc. Okna Mszana Dolna mają być wodoszczelne, dobrze przepuszczać powietrze, umożliwiać przenikalność ciepła i nie kondensować pary wodnej.

  Okna Novobudowa w województwie małopolskim

  Top