• Zaufani
  dostawcy
 • Sprawdzone
  materiały
 • Jakość
  PREMIUM
 • 10 lat
  doświadczenia
 • Gwarancja
  Bezpieczeństwa
 • Nowoczesne
  rozwiązania

Darmowa Wycena 2

wycena okien w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca

Okna Mszana Dolna

Okna Mszana Dolna jak wybrać odpowiednio?

W poszukiwaniu odpowiednich okien łatwo zagubić się w gąszczu informacji. Na rynku dostępnych jest wiele firm i marek, każda zarzuca potencjalnego klienta niezrozumiałymi danymi technicznymi czy współczynnikami.

Przede wszystkim okna muszą być szczelne, wytrzymałe, dopasowane do domu oraz mają stanowić izolację akustyczną i termiczną. W obecnych, niespokojnych czasach wielu klientom zależy, żeby dodatkowo posiadały cechy antywłamaniowe. Nie bez znaczenia jest też wzornictwo, okna i drzwi to niejako wizytówka budynku.

Okna w Mszanie Dolnej oferowane przez nasz sklep to wieloletnia praktyka połączona z niesłabnącą chęcią doskonalenia swoich umiejętności i poszerzanie oferty o sprawdzonych producentów to gwarancja wysokiej jakości samych okien i usługi ich montażu.

ltx-parallax-layer
ltx-parallax-layer

Doskonale znamy naszą rodzimą branżę stolarki okiennej i wiemy, jak różne opinie, pomysły i rozwiązania proponowane przez potencjalnych wykonawców pojawią się na etapie porównywania ofert i doboru okien.

Gwarancja jakości

Kilka kroków do zadowolenia
z wykonanych usług

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia bezpłatnej i całkowicie niezobowiązującej wizyty naszego przedstawiciela, który doradzi najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu okien, bram garażowych i drzwi oraz dokona pomiarów budowlanych niezbędnych do przygotowania wyceny.

 • 01
  Wizyta
  Przedstawiciela
 • 02
  Profesjonalny
  pomiar
 • 03
  Darmowa
  wycena
 • 04
  Prawidłowy
  montaż

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi oferujemy na terenie miasta Mszana Dolna oraz województwa małopolskiego i śląskiego.


 • Zadzwoń
  12 307 65 62

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że okna Mszana Dolna to profil, szyby, okucia, klamki i kolor, a wszystko to ma ogromne znaczenie w wyborze. Postaramy się spełnić wszystkie oczekiwania klienta i nie zawieść jego zaufania.

Okna dzieli się ze względu na typ ościeżnicy:

 • plastikowe (PVC)
 • drewniane
 • aluminiowe
 • oraz na sposób ich otwierania:
 • uchylne
 • rozwierane
 • uchylno-rozwierane
 • odchylne
 • przesuwne

Okna PCV Mszana Dolna – jakość za niewygórowaną cenę

Polichlorek winylu, popularnie zwany PCV (choć powinno być raczej PVC lub PCW) wykorzystywany jest na całym świecie w produkcji tak wielu przedmiotów, że zyskuje miano nieekologicznego czy nietrwałego, ale warto pochylić się nad tym zagadnieniem trochę i zmienić zdanie.

Okna PCV Mszana Dolna konstruowane są zgodnie z wszelkimi zasadami i normami określonymi przez prawo, nie tylko budowlane. Okna nie mogą stanowić jakiegokolwiek zagrożenia dla użytkowników podczas codziennego użytkowania. Tworzywo PCV dodatkowo podlega recyklingowi, więc argument nieekologiczności nie ma tu racji bytu.

Warto zwrócić uwagę, że polichlorek winylu czyni okna energooszczędnymi i trwałymi, a do tego są tańsze niż te wykonywane z drewna lub aluminium.

Okna PCV Mszana Dolna składają się z profili, czyli kształtowników, z których powstają ramy okienne, czyli ościeżnice, skrzydła i słupki stałe oraz ruchome. Profile bywają bardzo zróżnicowane w kwestii głębokości i szerokości zabudowy, kształtu, uszczelek, ilości komór itp. Ponieważ PCV jest tworzywem plastycznym, konieczne jest wzmocnienie okna, które bezustannie podlega działaniom różnych sił, m.in. siły parcia, otwierania i zamykania, siły wiatru, ruchów budynku a także różnych temperatur. W specjalnych komorach w profilach okien oraz w skrzydłach montuje się zatem wzmocnienia stalowe. Okna Mszana Dolna wyposażone są w uszczelki, które mają zapewnić właściwą szczelność i izolację akustyczną. Okna PCV Mszana Dolna są 2 i 3- uszczelkowe, te z większą ich liczbą poprawiają m.in. wodoszczelność okien. Szyby we współczesnych oknach są zespolone i składają się z 2-4 szkieł, między którymi puste komory wypełnione szlachetnymi gazami, a to sprawia, że okna mają dużo wyższy współczynnik przenikalności ciepła. Odpowiednio dobrane okucia to łatwe i płynne otwieranie, zamykanie, uchylanie czy przesuwanie okna.

Okna PCV Mszana Dolna to także piękny design, mogą być podobne do drewnianych, mieć nietypowy kształt lub ciekawy kolor. To ekonomiczny zakup i wysoka jakość.

Fachowy Montaż okien Mszana Dolna to priorytet

Wysoka jakość okien to jedno, ale ich prawidłowy montaż to drugie, by okna przez długie lata nie traciły swej funkcjonalności. Zamawiając okna z montażem Mszana Dolna chcemy wybrać firmę, która zrobi to w sposób profesjonalny i szybki a koszty nie będą wygórowane. Powierzając to fachowcom, zyskujemy pewność, że ramy okienne zostaną właściwie dobrane do otworów okiennych, wszystko będzie wypoziomowane względem podłogi, sufitu czy parapetu, nie powstaną żadne szczeliny etc. Okna Mszana Dolna mają być wodoszczelne, dobrze przepuszczać powietrze, umożliwiać przenikalność ciepła i nie kondensować pary wodnej.

Okna aluminiowe Mszana Dolna alternatywą dla okien PCV

Na droższe okna aluminiowe Mszana Dolna decydują się ci, którym zależy na dużych przeszkleniach, szklanych ściankach działowych, organizują ogrody zimowe czy okna panoramiczne. Mają podwyższoną termoizolacyjność, wyglądają efektownie, mogą mieć powierzchnię matową, błyszczącą lub imitującą drewno i są odporne na korozję.

Wymiana okien Mszana Dolna

Staramy się, by nasze usługi nie zawiodły oczekiwań klientów a wybór okien nie był procesem czasochłonnym ani męczącym. Bezustannie pracujemy nad niezawodnością naszych produktów i usług. Oferujemy okna z montażem Mszana Dolna od najlepszych producentów, przestrzeń staje się piękniejsza, bardziej doświetlona, okna Kraków służą niezawodnie przez długie lata. Doświadczenie idące w parze z jakością to gwarancja sukcesu.

Okna Novobudowa w województwie małopolskim

Top